59
  • sathinel
    #19
    8 gigás SD kártya már nagyon jó áron kapható amit bele tudsz rakni, és bootolni is tud róla, de 16 gigás is van már csak az még nem túl jó áron.
  • lamer the true
    #18
    Bár egy 20 gigás ssd-nek jobban örülnék benne, amúgy minden más ok.
  • lamer the true
    #17
    No és már kaphato az msi wind is atommal szerelve, kiváló a maga nemében, itthon sajna brutko 112 ezer az ára, rohattul gondolkodok egyen, de nem gondoltam, hogy ennyiből hozzák ki. Bár sztem megéri.

    Itt megnézhetitek:

    http://notebook.hu/notebook/msi/msi/msi_wind_white
  • kanesoban
    #16
    Az EEPc pl nem 15 col, hanem csak 7, és így sokkal hordozhatóbb. Plusz, ahogy én hallottam, nagyon jó a "menetideje", jóval tovább bírja egy töltéssel, mint a laptopok ebben az árkategóriában (~80E).
    A teljesítmény problémát meg nem értem. Amire egy ilyet használsz, arra nagyszerűen elég 512 RAM, és 900 mhz.
    Az egyetlen probléma szerintem a 4 gb háttértár.

  • TheZsenyka
    #15
    El-Kurdisztánban csak így mennek a dolgok.
  • sathinel
    #14
    ) ugyanarról beszélünk. Azt mondom ha nagyon a háttértár, DVD a lényeg akkor vesz az ember mobilisat. De alapjáva véve sokkal mobilisabb az eeePC.
  • Polllen
    #13
    Csak azt a részét nem érted, hogy mi van akkor, ha nekem nem kell a 250 GB-s vincseszter+dvd író, mert az asztaliban ott van...akkor minek cipeljek 3+2 kg-t? Az eeepc töltövel mindenestül nincs több 1,5 kg(az 5-tel szemben...) ennyi a lényege nekem.

    amúgy ez a drágaság nem csak ránk igaz. sztem romániában, szlovákiában, de még a cseheknél is ilyen árak vannak. Mondjuk nyugatabbra nem néztem...:D
  • sathinel
    #12
    80 giga nem 8 giga vinyóval.
  • sathinel
    #11
    ?? mennyi?

    ASUS EEE :22.5 x 16.4 x 2.15~3.5 cm / 0,92 kg
    egy másik olcsó amit mondassz 8gGiga winyóval:
    ACER AS5310-400508MI : 366 x 274 x 33,6/42.6 mm / 2,8kg

    ASUS-hoz hozzáraksz Freecom 250GB Hard Drive 3.5”, USB2.0, alumínium borítás, extra csendes egy ilyet, meg egy külső dvd írót, ha nagyon kell és árban ugyanott vagy de sokkal mobilisabb.


  • dzsagon
    #10
    bazmeg nem kell cipelned 3 kilót
  • gere1
    #9
    Valaki magyarazza el nekem plz, hogy mi a jo ebben az Asus eeepcben. Mert ez 100-110k huf. Ugyanugy 110khuf-ert lehet kapni 15.4es , dvds , 80gb lemezes notebookot.
    Miert jo valakinek az, ha ugyannyi penzert egy toredek teljesitmenyt nyujto szamitogepet vesz? Mi ebben az uzlet? Komolyan nem ertem.
  • Hoz_Hun
    #8
    Nálunk maj az orkok kapják ingyen a mi adónkból ezeket a laptopokat. Te dolgozol, vedd meg hisz van kereseted, a kis orkok meg megkapják ingyen ahogy a putri helyett házakat is kapnak...(amit szintén leélnek)

    ...amúgy a fehér ing szerintem repi ajándék a laptophoz... kiváncsi lennék hány nomád törzs kapot még a szállítmányból. Nálunk az orkonak hamarossan állami szinten fog járni.
  • assdf
    #7
    Én a multkor élőben is megnéztem egy asus eee pc-t, de egyszerüen annyira lofitty volt élőben hogy hagytam. Pici, kis felbontás, 4 gigás hdd, szóval gyakorlatilag useless, arról nem beszélve hogy olyan 150 ezer körül árulták (pár lehet hogy tévedek +-10%ot már nem emlékszem pontosan).
  • Chriss745
    #6
    Egy reluxa és pár párna. Mi ebben a bizarr? Nálunk otthon ez szokványos.
  • dstern
    #5
    ...ééééés a 4. képen mi tükröződik a HP képernyőjéről vissza? Elég bizarr látvány...
  • psishock
    #4
    most hogy nézem:
    1. kép: az a kékes model "MUSIC EDITION"? usb kimenetelek helyett a füle alatt két 3.5", gondolom hangkimenetel van :O , beépített hangszótókkal, navigációs gombokkal :O
    2. kép: "...addig is vegye mindenki fel ezt a furcsa fehér ruhát, nyugaton ezt "ingnek" nevezik, akkor most lefényképez benneteket ez a kedves, szakállas arcú kopasz bácsi, és utánna mindenki áttöröli a laptopját ami a kacsijába van és visszahelyezi a tehergépkocsiba ahonnan elvette, mivel ezek nagyon drága játékok, nekünk meg még fürdeni is alig van vizünk, iskolatáblára, asztalokra, székekre, füzetekre, vakolatra meg hasonló "alapvető" dolgokra sincs betevőnk..." :O
  • 1hengeresVmotor
    #3
    msi wind re azonnal befizettem volna ha 50 ezer lett volna az ára de 100-110e ért röhej , meg a többi minigépezet...
  • psishock
    #2
    Hát szép. Mondjuk ez az, 300-400eu körül még hozzádobok egy ~100ast és "teljes" értékû laptopot szerzek. Ne beszéljünk ha 500eu+ körül akarnák lenyomni ezeket a torkunkon. Netán, ha "régi", használtban gondolkodunk, még akkor is sokkal gazdaságosabban jönnénk ki. Én is terveztem ilyen csupor laptoppot venni, pont márcsak poénból, adathordozásnak, meg hasonló apróságoknak, jó ha van PC mellett és tetszik hogy apró, de ilyen árak/tudás mellett csipisz. ;)
  • 5c0rp330n
    #1
    ez elég sok dologgal így van Magyarországon, szép kis helyen élünk..