17
MINI CD
  • The Protector
    #17
    Igazuk van.Nem tom h lehet egyébként warez gameval tolni psp-n.Mézz be a konzolosok fórumába azon belül a psp topikba.Ott sztem választ kapsz kérdéseidre.
  • Cat 02 #16
    Régen adtak coca-cola hoz csak azon volt is valami xD
  • Attila889
    #15
    aha értem.Pedig tökre hasonlit a mini cd-re...de legalább már ezt is tudom :)
  • Pistike 007
    #14
    Nem mondod^^
    Arra akartam kilyukadni, hogy az UMD-hez nem lehet kapni írót, csak eredetiben lehet megvenni, házi másolás lehetősége kizárva.
  • davidka003
    #13
    "A Sony így előzi meg a warez játékokat PSP-re."

    Felkell rakni a PSP-re egy hackelt firmware-t és akkor viszi majd a játékokat memóriakártyáról.
  • Pistike 007
    #12
    Így van, abba UMD megy, amit nem lehet üresen kapni. A Sony így előzi meg a warez játékokat PSP-re.

    CD


    UMD
  • Dzsini
    #11
    a PSP korongja teljesen más, úgy tudom... az UMD, és nem kompatibilis semmi mással.
  • Attila889
    #10
    köszönöm a tanácsokat.Én igazából Sony PSP miatt kérdeztem.Csak mert már sehol nem találok ilyet...amúgy az Electro World-ben Mini DVD-t láttam csak eléggé drága :S
  • pointer4
    #9
    itmedia
    És minden elérhető cd/dvd online üzletbe. DVDpapa.hu is tutti.
  • PíszLávJuniti
    #8
    azt sajnálom, hogy nem terjedt el jobban. pedig sokkal kezelhetőbb mint a 12 centis.
    DVDben aszem ráfér olyan 1+ giga a mini változatra. Blueraynél ráférne 12 giga ..
  • 5c0rp330n
    #7
    okok, benéztem.
  • CattiBrie
    #6
    Imation - 25 x CD-R (8cm) - 185 MB ( 21min ) 24x - spindle - storage media
    http://www.amazon.co.uk/...

    :)
  • edios
    #5
    Próbáljunk már különbséget tenni MC és MD között. (MiniCD vs MiniDisc)
  • 5c0rp330n
    #4
    tudtommal MD-nek hívják egyébként.. nem nagyon terjedt el a maga korában, így nem csoda h már sehol sem kapni, eléggé vakvágányra futott a dolog.
  • II Rocky II
    #3
    bolt?
  • Solten
    #2
    hülyeazértnemvagyokban láttam nemrég...
  • Attila889
    #1
    Sziasztok.Mini CD-ket keresek de már szinte sehol nem találok.Tud valaki nekem ebben segíteni?