20
  • toyotakacsa01
    #20
    "írd már meg a telod típusát pls "
    k310i az enyém, de van egy ismerősömnek drágáb típus is(50000-60000 ft körül volt neki) abban sem lehetet pl. találkozójelzésnél hangot változtatni.
  • Gerygrey
    #19
    Nem, inkább mint egy közepes minőségű 3 megapixeles...
  • JoinR
    #18
    Jah meg hiába ad 8 Mpixeles képet, ha nagyítva még mindig olyan szemcsés, mint egy jó minőségű 5 Mpixeles
  • JoinR
    #17
    tényleg voltak ilyen modellek, de az újabbakban vagy a régebbi kicsit felsőbb kategóriásakban ez már mind ki van javítva. Amúgy meg én még fényképezőgépen is 3 MPixelnél nem nagyon használok többet, abból is bőven látom hogy mi van, ha meg kinyomtatom akkor meg főleg mindegy.
  • Gaboca76
    #16
    A kék jöhetne!
  • Gerygrey
    #15
    Szerintem meg nem :)

    Nekem 1 SE telefonom volt, a maga idejében brutálisnak számító P910, de egy idő után olyan semmilyennek éreztem - telefonnak sok, PDA-nak kevés, úgyhogy átnyergeltem WM-ra.
  • Skynet85
    #14
    írd már meg a telod típusát pls
  • Mike at home
    #13
    szerintem meg aki egyszer SE-t vett, az marad ennél a márkánál
  • Cat #12
    Addig fogják növelni a megapixelszámot (nem csak telefonokban, hanem a fényképezőgépekben is!) amíg a közönség erre ugrik. Itt, SG-n is tucatnyi cikk volt már, napjainkban ez egy tök lényegtelen érték, mégis, az embereknek ez valamiért fontos.

    6 megapixeles az optimalis kompakt gep
  • toyotakacsa01
    #11
    Sajnos nekem is van egy Sony Ericson(régebbi cucc, nem ilyen csoda).
    Iszinyat idióta egy telefon.

    1. Ha be van kapcsolva a rezgő mód, akkor reggel ébresztéskor elkezd rezegni a vadbarom, ahelyett hogy szepen halkan zenélgetne (zenél is,de a rezgéstől nem hallani).

    2. a találkozójelzést egyetlen csippanással jelzi. Át sem lehet állítani, hogy más hangot adjon. Sok mindent elfelejtettem már az idióta telefon miatt, mert nem hallottam a gyagyást.(az alcatelnél bezzeg be lehetett állítani más hangot is, addig ugatott amíg le nem nyomtam, nem is feljtettem el semmit)

    3. az ismerősöket lehet ugyan csoportokba rendezni, de onnan nem lehet hívást kezdeményezni (alcatelnél persze lehetett)

    Nem tudom hogy ezek az új csodatelefonok is ennyire idióták e, de én minden ismerősöm óva intem a Sony Ericsontól.
  • Gerygrey
    #10
    Azt is simán be lehetne csukni gyengeelméjűségért a zárt
    osztályra, aki 8 megapixeles érzékelővel vesz kamerás telefont.


    Inkább azt az újságírót, aki még a leadben kiemeli hogy hány megapixel.

    ...vagy a hi-fi szaklapokban is le szokták írni, hogy hány PMPO wattot "tud" a legújabb, kétszázezres B&W hangcucc?
  • nedudu
    #9
    Dojcsák mester! Láttalak reggel a tévében nyiltkozni mint az sg.hu szakújságírója! Csak így tovább még a végén miniszter is lehetsz
  • PíszLávJuniti
    #8
    Az a kár, hogy nem is forgalmaznak magyarítás nélkül már semmit. Legalább választási lehetőség lenne.
    Se lowend billentyűzetben, sem notiban egyszerűen nincs angol választék, még akkor se, ha ki van írva katalógusban, weblapon..
  • kvp
    #7
    "Meg márfelől, mi a rákért kell várni eg februárban bemutatott készülékre 7-8 hónapot idehaza?"

    Magyaritas. Ahogy nem igen lehet eladni ma egy laptopot ha angol billentyuzete es operacios rendszere van, ugy olyen telefont sem. Arrol nem is beszelve, hogy ha a bemutataskor elerheto japan, kinai, egyszerusitett kinai es koreai kozzul lehetne csak valasztani, akkor mi lenne.

    "Azt is simán be lehetne csukni gyengeelméjűségért a zárt osztályra, aki 8 megapixeles érzékelővel vesz kamerás telefont."

    Ez valoban felesleges, egy nagyobb optika es kevesebb, de nagyobb pixel jobb lenne. Viszont egy telefon nem az az olympus ultrakompakt, amibe filmes gepbol szarmazo optikat raknak. Viszont a 8 megapixel szoftveresen atlagolva 2 megapixelre mar egesz jol eltunteti a fellepo zajt es a cmos szenzorokra jellemzo elek menti szincsuszast (4 pixelbol lesz 1).
  • szacsi
    #6
    azért a giroszkóp és ezen cucc között van egy "kis" különbség...
  • Professzore
    #5
    Ja, majd' felejtem... Azt is simán be lehetne csukni gyengeelméjűségért a zárt
    osztályra, aki 8 megapixeles érzékelővel vesz kamerás telefont.
  • Professzore
    #4
    Fura azért ez (jó, a távol-kelet felé mutató szakadés hagyján). A SE, bocsánat az Ericsson gyártott korlátozottan víz- és elég alaposan ütésálló modellt. Ez most miért nincs?
    Meg márfelől, mi a rákért kell várni eg februárban bemutatott készülékre 7-8 hónapot idehaza? Nem lenne egyszerűbb és olcsóbb nagy csinnadrattával szimplán bemutatni egyből a boltokban? A legnagyobb ilyen szívás az x1, amit én pl. már
    csak azért sem veszek meg, mert jó, ha karácsony előtt kint lesz. Szánalom, komolyan.
  • Akuma
    #3
    Inkább arra adjatok választ, hogy minek kell havonta telefont váltani... Najó nem kell válasz, mivel ennyi erővel azt is megkérdezhetném, hogy a nőknek minek kell annyi ruhát vásárolni minden héten...

    Költői kérdések :)
  • GABOR16
    #2
    Tök jó, hogy megkaptuk a 3 ével ezelőtti távol-keleti fejlesztéseket :) .. Vicces ez a szakadék :D
  • Skyline
    #1
    N95-ben is bennevan a mozgásérzékelő,és még elég sok telóban....