58
A Szállító 3
  • csaba4444
    #58
    a gyorsított részeket lassan forgó kamerával vették fel ugyanúgy mint minden azutós filmnél
  • AudiQuattro
    #57
    Jah a vizből kijövős rész érdekes...mert ugyananyi bar nyomás volt attol hogy kiengedte a gumibol abba a szarságba...A gyorsítás meg leginkább ott vehető észre amikor versenyeznek és a kamion pótja keresztbe fordul.
  • cement
    #56
    hat en most neztem meg, moziban...
    bnommel elegge nagyot neztunk, mikor budapest kb egy torok varoskent volt bemutatva, a pannonnal torok csavo szolgalt ki, a piacon (ehh? mint ha kofa nemzet lennénk) moszkvicsok meg daciak alltak... eleg nevetseges
    arrol ne is beszeljunk, hogy kameranezet valtasoknal egyszer hol faceliftes w12-es a8, egyszer hol facelift elotti s8, ez persze az atlag laikus nezonek nem tunik fel de en autobuzi vagyok. a stunt-ok valoszinusegere nem is mondok semmit, meg hogy majdnem minden uldozes fel volt gyorsitva, mint regi knight rider spm fokozat...
    na meg hogy felfujja a viz alatt azokat a lufikat (egy fizikust megkerdeznek hogy ezt most hogy?!), aztan kihuzatja (pont volt ott egy trakeszos) a vizbol a kocsit, kis kókányolás után meg beindítja... aszittem kiesek a szekbol...
    nem melto a szallito 3 cimre a film
  • AudiQuattro
    #55
    Eggyetértek,kamionos barátom :)
  • Willi Betz
    #54
    Megnéztem én is a filmet. Nekem jobban tetszett mint a 2. része. Persze az 1. rész a legjobb. De mindent egybe vetve nem lett olyan rossz film,igaz vannak benne fura részek...
  • autoszimulator
    #53
    Budapesti részig néztém, mégis mit képzelnek ezek? Volt kb két képkockányi budapest az egészben, a többi meg mocskosul nem, elég megnézni a kocsik rendszámtábláját pl, nem tudom hol forgatták, de főleg honnan vették az ötletet, hogy nálunk kínai nők dolgoznak egy gyártósoron hamisítva a nike vagy adidas cipőket vagy miket... vicc
  • gyurka666
    #52
    csátok valaki tudna dni hozzá nekem 1 magyar feliratot ?ha szépen megkérem mert szerintem nagyon király a film csak az a bj hogy nem nagyon értem angolul ezért kéne egy magyar felirat !köszönöm asegitséget elöre
  • bertino
    #51
    http://filmbuzi.hu/archives/2008/12/20/szallito-3-transporter-3/

    Transporter 3: failed.
  • Locna
    #50
    Hy!
    Most őszintén! MI EZ A SZAR!!!!!!!!!!!!!!! Ezt moziban leadni, hát pf.......ezért fizetni kellene, hog megnézzem moziban, de komolyan!!
    Story:0, akció:0, látvány:nevetséges.
    Budapest bemutatása meg egyenesen sértő! Ez a film egyenesen szánalom, bár nem is vártam többet ettől a kö....től.
    Komolyan mondom ez még Audi meg Merci reklámnak is szánalom...............
  • schrank
    #49
    azért HD-ben undorító csak igazán a szeplő
  • w77d
    #48
    nem hamarkodják el
  • Pepsi Twist
    #47
    februárban lesz csak a mozikban...
  • Orionk
    #46
    SZiasztok!

    A transporter 3 mikor jelenik meg magyarul dvd-n?

    itt szoktam megnézni, hogy melyik film mikor jelenik meg: www.xpress.hu

    De ezen az oldalon azt sem tudják, hogy az a transporter 3, hiába keresek rá, nem dob ki rá semmit.
  • ziggi
    #45
    nézd meg
  • Pepsi Twist
    #44
    láttammá :D
  • Shep
    #43
    Hát érdekes volt, még több eltúlzott jelenet, még több akció ezzekel nekem nem is volt gondom talán csak a vizes résszel, de azt nem értem miért kellett ez az egész autós mizéria, egyszerűen elrabolják a csajt és pont, minek kell a fél világon keresztülfurikáztatni?
  • ba32107
    #42
    Nem vesztettél semmit, jó nagy szar
  • Pepsi Twist
    #41
    ja... pff de gáz :D
  • bertino
    #40
    a kutyát nem fogja akkor már érdekelni.
  • Pepsi Twist
    #39
    bazd+
  • bertino
    #38
    sg szerint február 5.
  • Pepsi Twist
    #37
    madzsar mozikba mikó lösz?

    tanyasi vagyok tezsvíreim :D
  • fifi
    #36
    fúúú ez a 3 egy akkora rakás szar volt, hogy félelmetes... pedig bíztam, hogy visszatérnek az 1 még éppen éppen "hihető" mutatványaira, de nem.
    aki kiakadt a 2-ben a bombaleszedős résznél, az most le fogja köpni a tévét...
    fúúú soha többet nem nézem meg...
    van értelmes magyar felirat amúgy a "TC-Plube"-hez...
  • ervin24
    #35
    akineknem tetszik menyen nezen szapanoperat az valo neki
  • Sland
    #34
    Transporter 3 2008 TELESYNC XviD-KingBen

    Ehhez ANGOL feliratot talált már valaki?
  • ba32107
    #33
    Megnézte már valaki?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem egy hatalmas nagy rakás szar volt. Akció alig, némi erőltetett sztori, egy normális üldözés se volt, és semmi tipikus "szállítós" kezdés. Pocsék volt. Az egyetlen ami feldobta, az a csaj, mert hát ő elég jóféle bige :D
  • bertino
    #32
    http://www.apple.com/trailers/lions_gate/transporter3/
  • [HUN]Crassus
    #31
    YESSSSS!!!!
  • bertino
    #30
    http://filmbuzi.hu/archives/2008/10/10/vegul-transporter-3-trailer/
  • bertino
    #29
    filmbuzi.hu-ról, természetesen.

    mindenki oltja Stathamet :|

    tisztelet a kivételnek.
  • bertino
    #28
  • Nuno88
    #27
    Remélem jó lesz. Az első nem volt rossz, de a második télleg gagyira sikeredett. De Jason Statham az egyik kedvenc színészem...
  • kemszi2
    #26
    a kettőt én nem bírtam végig nézni.Az 1 nem volt rossz,bár ott is voltak érdekességek mikor a bömbiovel leugratott a hídról
  • redbull0304
    #25
    Pedig lesznek... Nem is kevés, már a bemutatókba is kétkerekezik a kamionok között...
  • Grove4
    #24
    Na én is pont ezt akartam írni:D
  • Csuhai G
    #23
    Jaja, az nevetséges volt, az egész második résszel együtt. Az első rész tetszett, remélem ez is fog.
  • dav1d
    #22
    egyébként b@szott hülye jeenetek nélkül is eleht látványos filmet csinálni , régi kedvenc a hajsza Charlie Sheen főszereplésével aol szintén vannak tulzások de talán sikerült a realitás és az élvezhetőság között megfeleleú komprumiszumokat találni..."remélem ebben nem lesznek olyan übber gagyi jelentet mint a kocsi aljárol leszedet bomba " ez ajelenet überszánalmas volt
  • Tobacco
    #21
    remélem ebben nem lesznek olyan übber gagyi jelentet mint a kocsi aljárol leszedet bomba
  • redbull0304
    #20
    Jason Statham... Egyik Best színész! :) Most volt a Gépállat SC-be! :D:D:D
  • kemszi2
    #19
    de a tréler zenéje is benne van vmelyikben...