20
  • TDaniel
    #20
    Szerintem meg a Cobra 11 a fos... minden rész alapja ugyanaz. Jah és már bocsánat de a Cobra 11nek hol van/volt olyan nézettsége valaha is mint a Jóbarátoknak vagy a Rém Rendes Családnak. A krimisorozatokban egyetértünk, mert azokból manapság hiány van.

    Egyébként meg pont, hogy az idézeted az igazság:
    "Minden szélsőség alapja az emberi butaság!"
  • Narxis
    #19
    Attól én megvédem ha szidják, ráadásul méltatlanul.
  • Chris05
    #18
    Szerintem mindegyik fos, más szerint mindegyik jó. Ezen ne kezdjünk vitatkozni, hogy mi a jó és mi nem. Kinek a Pap, kinek a paplan. :)
  • Narxis
    #17
    Nekem tetszenek azok amiket felsoroltál, de a Rém rendes család az egyik kedvencem. Ráadásul nem kéne összemosni az akciót, krimit és vígjátékot. A Rém rendes családnak akkoriban az volt a feladata mint manapság a Simpson családnak, szórakoztató formában kritizálni az amerikai társadalmat, polgárpukkasztani. Pl. Amerikában nem merték leadni az Intim órák(nem biztos, hogy ez az epizód címe) részt.
  • flimo
    #16
    Érdekes, jó pár napja mé azt olvastam, hogy az ORTT nem engedi délután adni, ezért majd késő este lesz valamikor..
  • ZoliJ
    #15
    AZTA, remélem azért a 8 általánost sikerült elvégezned
  • AZTA
    #14
    Rém rendes elavult viccekkel? Sztem te még csak egy kósza ötlet voltál mikor azt amerikába forgatták..
  • AZTA
    #13
    Ez akkora szánalom hogy jössz mindig ezzel a beton biztos statisztikáddal ami egy kalap $zar..mi van akkor ha abbol a 850ből valahogy senki nem nézi aznap a barátok köztöt akkor hogy lesz belőlle 2millios nézettség?
  • FIash
    #12
    a döglött akták jó, azt neszidd
  • DjDano
    #11
    Tudod ízlések és pofonok én pl a Cobra 11-et nagyon jó sorozatnak tartom, a kritikusok szintén. Ha jól tudom 1996 óta megy, tehát ez is alátámasztja. Ugyanakkor a Rém Rendes szerintem hülyeség, elavult viccekkel, Jóbarátok szintén lejárt lemez... Azért elnézve a régi krimisorozatokat (Kojak, San Francisco utcáin, Columbo stb), akkor még igazán tudták mi az a minőség, egytől egyig máig megállják a helyüket.
  • immovable
    #10
    miután te látszólag nem tanultál statisztikát elmondom miaz:)
    statisztika olyan mint a bikini, sokmindent megmutat, de a lényeget elrejti, így azt magyarázol bele amit akarsz :)
  • benkoszabi
    #9
    a fene se érti a 2 kereskedelmi csatorna üzletpolitikáját. csodálékoznak azon, ha szar a nézettésg? mivel gondolom szar műsorokat is vetítenek. itt a kezemben a műsorújság? RTL: Doki, Döglött akták, Point Pleasant, Édes drága titkaink, Cobra 11; TV2:Rex felügyelő, Dokik, Szellemekkel suttogó, Hal a tortán, Különleges ügyosztály, Kojak, Bűbájos boszik, Elveszett ereklyék, Mentőhelikopter, Ed, Baywatch hawaii - szal ilyen műsorok mellett csoálkoznak hogy szara nézettség....a rejtélyek városa meg egy nagyon jó kis sorozat, régebben is pont akkor lett vége, amikor már kezdett kibontakozni a cselekmény...szal ezeknél még a rém rendes és a jóbarátok is jobb 10000X..nézzétek meg az AXN-t. Ott nyomatják rendesen a sorozatokat
  • CaptainRumi
    #8
    Az ok: Szar időpont választás...
    és különben is úgy nyomták le , hogy hétfő meg kedden 1-1 rész utána meg megint hétfőn volt csak a harmadik...... aztán már nem lett negyedik
  • Sance231
    #7
    Most lehet, hogy meg foglak lepni, de pl egy népszavazási kezdeményezésnél sem ellenőrzi az OVB azt a 200 000+ aláírást, ott is csak egy reprezentatív mintát vetítenek rá az egész sokaságra. Csak akkor ellenőrzik egyenként, ha a minta alapján nincs meg a 200 000.

    Szal szvsz teljesen jó ez a rendszer, ősidők óta alkalmazzák.
  • winnie
    #6
    úú, 2-3 ezer. annyi totálisan felesleges lenne. 850 készülék van. majd, ha nagy leszel, akokr fogsz statisztikát tanulni. ha pedig tanultál, akkor tudod, hogy mi az a reprezentatív minta. (konyhanyelven, ha kiírnál egy szavazást az sg-olvasók között, akkor nem kéne megvárni, míg mind a 20 ezren szavaznak, hanem már 100-200 szavazatnál is meglesz a végeredményed, ami 20 ezernél sem fog változni, csak hibaszálékkal, ami fedi a trendszerű növekedést is.)
  • torcipepe
    #5
    elvileg a digitális szórással pontosabb statisztikák lesznek
  • Narxis
    #4
    Mivel az egész országba kitelepíteni ilyen készülékeket lehetetlen, így ez a legjobb megoldás.
  • Lipi1980
    #3
    Ezt sose bírom bedolgozni, hogy kitelepítenek 2-3 ezer készüléket (2-3 ezer lakásba), amivel az EGÉSZ ORSZÁG nézettségét mérik, és ez alapján szüntetnek meg műsorokat???

    Hogy a f@sz üsse ki a fogukat...
  • winnie
    #2
    helyette meg 400 ezer örül, hogy van valami nyomozós. (ez az egyoldalú érvelés leginkább a politikusokra szokott jellemző lenni. jobb a teljes képet látni:)
  • SaintSavin
    #1
    310 ezer néző meg le van sz@rva...