12
Tinta nélküli hordozható nyomtató
  • Hellhammer
    #12
    Hordjál digitális képkeretet a tárcádban a barátnődről/feleségedről/gyerekedről/kutyádról/akármidről :P
  • Vlala #11
    Kell. :)
  • tigeroo
    #10
    ilyen vacok a digitális képkeretek korában?
    emberek, csökken a színvonal...!
    remélem az apple előrukkol az iINK-el, gépelés helyett újra lehetne "sercegni"...:)
  • Monoton
    #9
    Szép kis darab :)


    Am elöszőr azt hittem a bal oldali kép a Nokia hátulja :DD
  • Máté94
    #8
    Igen már rájöttem.De kár,hogy nincs ilyen nagyban.:)
  • Énvagyokazapád
    #7
    szerintem meg azért kell különleges lap hozzá hogy kitudják hozni belőle a színeket Oo
    mert amint láthatod nem tinta
  • Máté94
    #6
    Ezek csak szerintem méretre vannak vágva:)
  • RAZOR27
    #5
    Jó nagy bélyeg :)

    Amúgymeg az ilyen teknológiánál meg akkor a papír lessz drága, elvégre valamivel lekell húzni a kest az emberekről.
  • w77d
    #4
    na egy ilyenre tuti beruházok....
  • PíszLávJuniti
    #3
    Érdekes megoldás, bár csöppet drága a bélyegméretű képhez képest:)
  • zoolee
    #2
    Karaj dolog, bár, az a baj, hogy hamar elfogyna a pépör.
    Ára nem vszes, USD ben, de ahogy az EU ban váltanak, úgy már ~40 lesz darabja, ami meg már sok..
  • Máté94
    #1
    "A Polaroid név sokak számára ismerősen csenghet, hiszen a gyártó nevéhez fűződik az a fényképezőgép család, amely az elkészült képet rögtön papírra vetette, vagyis ahol a hatás azonnali. A nemrég bemutatott Polaroid PoGo hordozható nyomtató nem csak azért különleges, mert a piac legkisebb nyomtatója, hanem azért is, mert teljesen újfajta technológiára alapoz. A ZINK (Zero-INK – tinta nélküli) nyomtatási eljárás lényege, hogy a parányi nyomtató festék nélkül, hőimpulzusok segítségével színezi át a speciális papíron található kristályszemcséket. A megoldás a hagyományos hőpapiros nyomtatásra emlékeztet, ám itt teljesen színes, fényes felületű képek nyomtatására van lehetőség. A parányi nyomtató 76,2x50,8 milliméteres, szegély nélküli nyomatok elkészítésére alkalmas, melyeket USB kábelen vagy Bluetooth segítségével képes fogadni PictBridge kompatibilis telefonról. A júliusban debütáló nyomtató 150 dolláros, azaz 24.000 forint körüli áron jelenik meg, melyhez a tizes fotopípr csomag 4 dollárért (640 forintért), a 30 lapos kiszerelés pedig 10 dollárért (1600 forintért) lesz elérhető."

    forrás:mobilarena.hu

    A szerintem nagyon jó bemutatója.:)