40
Miss Hungary 2008 ról mindent!:D
  • Sissy0
    #40
    de hülye vagy:DDD
  • hamotar
    #39
    [IMG]http://index.hu/cikkepek/hcdb/kollerkatalin//.gdata/gp_koller_katalin_01.jpg [/IMG]

    na igy
  • hamotar
    #38
    http://index.hu/cikkepek/hcdb/kollerkatalin//.gdata/gp_koller_katalin_01.jpg

    Koller Kata ujra feltünt
    http://www.7up.hu/ kattintsatok a tornacipőre, ott táncol bal oldalt
  • Lullaby
    #37
    Tudod a szépségversenyek évek óta a plasztikai műtétet végző orvosok versenye (:
  • blackgamer
    #36
    van már szépségverseny topik!
  • Falconer
    #35
    Koller az 2007es volt, meglepő módon ő szép is :)




    De ahogy elnéztem a régebbi királynőket, hát eszméletlen milyen rondák

    A másik, amit nem értek, hogy ha egyszer megválasztják őket magyarország szépének, akkor miért nincsen róluk sehol egy rendes high res album? Vagy mondjuk min 800*600, és nem pedig bélyeg méretű....
  • Falconer
    #34
    Ez ilyen magyar dolog, korrupció mindenhol....
    Ez kib*szott ronda csaj. Nagy az orra, ronda a szája, melle műanyag és ronda, stb.

    A Sió Miss Balaton még talán az, ahol tényleg szép csajok szoktak indulni, meg nyerni is.
    Pl volt az szöszi e mellett, az sem volt egy csoda mondjuk, de ö ha jol emlékszem miss Balaton 2. hely volt. Szvsz sokkal jobban nézett ki mint ez. (nyert is vmi másik szallagot)
  • Marci0115
    #33
    ez a csaj szép? hát oylan csuzli szája van, az utcán szebbeket látok
  • csudess
    #32
    Ki mondta h azt nézd, ehh egy büdös szó nem volt róla, ez már betegás nállatok úgy látom! Még egy jót mókázni sem lehet
  • passatgt
    #31
    mintha a videóban amit linkelnél, nem lenne róla szó

    ****** kivan már a 7uppal..:)
  • csudess
    #30
    :D:D:D
  • sapkafej
    #29
    de gáz az az arc :D
  • csudess
    #28
    Hát veheted annak is ha nagyon akarod bár említés nem volt rólla egy szó se! Max te...hoztad fel
  • The Garrett
    #27
    ketlem, ez egy 7up reklamtopik ugyesen alcazva. :P
  • csudess
    #26
    Ehh látom mégtovább lett fejlesztve a dolog atttya világ:D LINK
  • bracsek #25
    Hát végére maradt 4-5 közül én is őt választottam volna... volt erősebb felhozatal már...
  • csudess
    #24
    Koller Katalin
  • tigeroo
    #23
    ok
    ugyis nyitok majd egy "eb 2008 bajnok" topicot pár hét múlva...
    (amúgy legalább az alcímben megemlíthetted volna a nevét hamár a csajsziról van szó, énmég mindig nemtudom hogyhívják)
  • csudess
    #22
    Lehet de nem erről a lányról!
  • mama2
    #21
    Van már ilyen topik.
  • fanka93
    #20
    dugnám az összeset :)
  • csudess
    #19
    Mind1 akkor... nah de most nézem nem hiába táncikál ez a csajszi a 7up os reklámba hisz táncversenyt nyert ehh így könnyű!:D
  • Ben C
    #18
    *Magyarország, korán van.
  • Ben C
    #17
    Áhám, tehát Ő lenne magyarország szépe. Ok...
  • Harly18
    #16
    Fene tudja :) De pl: az előbb jellemzett högyike meg most 2008-ban lett megválasztva és most megy versenyre is....
  • Harly18
    #15
    Én ezt nem értettem: egy kacsaszájú, hülye vigyorú műmellű nőt választottak királynőnek...ha meglátják a módosított cickóit úgy pontozzák le, hogy csak nézni fog majd, mert nála nagyon látszik és ezt nem hiszem, hogy díjazzák világversenyen...

  • csudess
    #14
    hát 2007 ben választották 2008 ra!:D vagy nem?
  • SimaSuna #13
    megnézed pl Dobó Kata, Gregor Bernadett, Görög Zita ők is nagyon jó nők!
    vannak szebbnél szebb nők, sőt akad aki természetesen szép, nincs semmi beavatkozás...
    itt miskolcon is vannak olyan 20évesek akiket ha meglátok, lemegyek hídba...mégsem szépségkirálynők..
    attól h vki karcsu még nem jelent semmit...
    nekem azért az jobban bejön ha van rajta mit fogni...
    azt nem mondom h duci legyen, de ha van 1-2 netám 3 kg pluszban az csak jót tesz :)

    Sweech-nek szvsz igaza van :D
  • Harly18
    #12
    Vagy nem tudom, annyi Miss választás van, hogy már mindennek csinálnak egyet...
  • Harly18
    #11
    Ő a 2007-es volt, nem? Nem vagyok képben ez ügyben, de rákerestem és nincs köze 2008-as választáshoz..
  • csudess
    #10
    HÁt nem tom sztem nem csúnya meg jól táncol!:D nekem ez tetszik igazán!:D tegnap kaptam egy ilyen mélt amibe ő van jobb oldalt sztem nem rossz akkor se:D LINK
  • sweech
    #9
    szépségversenyeken mindig sikerül a legrondábbat kiválasztani
  • csudess
    #8
    SZerintem nem rossz amúgy Koller Katalinnak hívják egy csomó oldalon találkozdtam már vele amúgy nagy táncos csaj vagymi:D
  • SimaSuna #7
    annyit tudok h a "miss hungary"-tól vannak sokkal szebb/jobb nők az országban..csak vagy nem mernek jelentkezni, vagy nem olyan hülyék h részt vegyenek ijen fogyókúrákon..
  • szjuca
    #6
    Én már unom ezt a sok szípjányt, úgyhogy nem is érdekel az egész.
  • Narxis
    #5
    Ja akkor róla nem tudok semmit. :( Ki ő?
  • sweech
    #4
    én azt tudom, hogy.
  • csudess
    #3
    Már meg van csak a hölgyről
  • Narxis
    #2
    Csajok lesznek benne.
  • csudess
    #1
    Sziasztok ti mit tudtok Miss Hungray 2008 ról?