7
  • Gaboca76
    #7
    Szerintem ez jó jel mert nagyobb lesz a konkurencia harc és ez a hardvernél pedig meredek ár esést jelent!!!!!Ha le is fizet egy pár játék fejlesztőt az intel akkor is csak mit tud elérni vele legfejeb a rósz játékok úgyis csak el tűnek maradnak a jók.És még több zsé ömlik a játék iparba ezzel arányosan nö a termelési ráta és tőb jó programozó lesz és ami fö több jó játékot eredményez.Hajrá intel!!!!
  • JTBM
    #6
    Egy fejlesztő rengeteg tud ebből tanulni. Nem csak intel környezetben működő programoknál lehet használni a megszerzett tudást, hanem máshol is.
  • Sanyix
    #5
    Nem csak egy játékkal játszottam. Jópárral már. De biztos hülye az a többszáz játékos, akiknek mindenféle géppel diavetítés az a bizonyos játék, csak pénéggyel megy normálisan, köszhönhetően az intel áldásos tevékenységének, amivel maga alatt is vágta a fát. Ha egy hardvergyártó "segít" (lefizet hogy csak arra a hardverre optimalizáljanak) egy játékfejlesztőnek, abból nem sok jó sülhet ki (volt már rá pár példa). Nemtudom egyébként ez az egyjátékos marhaság honnan jött neked.
  • DarkLaca
    #4
    Na Sanyix neked is kb annyi eszed van mint egy zsák molylepkének...Ha nem csak 1 játékkal játszottál volna akkor nem ilyen baromságokat mondanál.
  • Sanyix
    #3
    Jajjaj intel ne adjon játékfejlesztőknek tippeket, abból jó nem sülhet is. Egy játékkal játszottam ami tele van best runs on pentium4 reklámokkal, de tényleg ilyen is lett... a gáz, hogy nem csak amd-kkel lassú szar, hanem a core2-kkel is...
  • Hedgehunter #2
    Vajon miert az UEF-es commander van a kepen a Supreme Commanderbol?
  • sirpalee
    #1
    Ha nem lennék képes normális videókártyát gyártani, szerintem sem a kinézet lenne az első...