14
  • Sippie
    #14
    és ki nem tojja le USÁt? :D
  • Blas109
    #13
    Igen,szerintem is kipróbálná a játékosok 99%-a milyen a 2.VH náci katonaként...persze vesztenél,de attol legalább megtörné a sablont...persze usa-ba kapásból betiltatná a sok okos szülő és politikus...namind1
  • Tyco
    #12
    Már több mint egy hónapja megvettem magyar felirattal!?!
  • YakHead
    #11
    Mindég ezeket a nácikat állítják be úgy, mint a "nagy gonosz". Szerintem a játékosok 99,9%-al szívesen kipróbálná azt is, amikor a németek Donquerk-ig (nem tudom pontosan, hogy van leírva helyesen) kergették a "hős" szövetségeseket, vagy amikor bevonúltak Franciaországba. Jaaa, hogy a "kaftánosok" rögtön ajvékolnának?
  • shane81
    #10
    Na ezt most én sem értem. Tudtommal az Übersoldier 2 angol változata Crimes of war címen már jópár hónapja kijött.
  • SonicBoom
    #9
    Már pár hónapja lehet kapni az Übersoldier 2-t. Ez most egy további kiegészítő?
  • Zocsi
    #8
    Jah, vagy Pearl Harbour-t inváziózó jappánt... That'd be aweosme...!
  • Gauge
    #7
    Szerintem meg inkabb olyan gamat csinaljanak, amiben nemet/japan katonakent kell amcsikat gyilkolni... Érdekesebb lenne, mint ez a lerágott csont.
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Mér??? Nem ő volt?!
  • torcipepe
    #5
    halott, génmanipulált katona 1940-ben. legyen! higgyük el. a legfőbb a realitás. a 3. részben meg biztos Data fogja megölni Hitlert.
  • Loverman
    #4
    sztem ezek a képek az elsőből vannak, de min1.
  • Fbn Lx
    #3
    "mennyit is fejlődött a játék az első rész óta." ... --> semennyit :D
  • Librarian
    #2
    Ja, és hogy mennyit fejlődött? Semennyit...
  • Tinman #1
    Ja, má' hogy 2006-ban emlékezünk rá?
    Igen... de még a linkedben is 2006 szerepel

    Gáz az egész játék, úgy ahogy van.