4
Backyard Baseball 2005
  • GCsab
    #4
    Én ismerem a játékot! Én is letöltöttem régebben és nekem nagyon tetszett...
    Nem ismertem a baseball szabályait de rájöttem nem sok idő alatt
    Sok ideig elvoltam ezzel a játékkal de aztán újratelepítettem a gépem és letörlődött :(
    Nem nehéz irányítani a játékot sőt, eddig ez volt a legkönnyebben irányítható baseball-os játék amivel játszottam!
    Szóval ajánlom mindenkinek :)
  • gibson9
    #3
    Persze, hogy ismerem a baseball-t! Nehéz lenne úgy játszani vele, hogy nem ismerem :D Szoktunk is néha játszani haverokkal és néhány apukával. Tőlük tanultam meg a szabályokat is.
    Régen kipróbáltam a Maddent (amerikaifoci), de annak nemismertem a szabályait, csak tetszett maga a sport, viszont nemis tudtam vele játszani.
    Bár ez a játék, inkább fiatalaknak készült és ilyen kis karikatúra szerű gyerekeket kell irányítani. Szerintem aki nemismeri a szabályait, azis hamar megtanulhatja ebből.
  • LeonSilver
    #2
    Egyáltalán magát a sportot ismered?Bár ezt a játékot nem ismerem ( utóljára a Hardball 5-el játszottam ) de azért gondolom kell, hogy legyen némi fogalma az embernek a baseballról.

    ( Szombathelyi Anyaszomorítók ruleZZZ )
  • gibson9
    #1
    Hello!
    Nem éppen mostani játék, látszik a címében, de nem volt topicja! Lapozgattam a régebbi újságaimat és ott láttam meg és megtetszett a képek illetve az ismertető alapján, ezért letöltöttem!
    Ismeri valaki a játékot? Vagy játszott már vele valaki?