43
30y, magyar alternatív
  • Jaffa 2843
    #43
    összes számukat ajánlom, zseniális.... :D
  • mate317
    #42
    Sötét van c. számukat mindenkinek ajánlom, zseniális. Ahogy maga a zenekar is:D
  • debussy
    #41
    voltak a SZINen is de csak "fél füllel" hallgattam :)
  • Jaffa 2843
    #40
    szerintem az egyik legjobb magyar együttes, kispál és a többiek mellett természetesen... koncertek pedig mindig nagyot ütnek, lehet nem véletlenül...

    egyébként: SZE Felkészítő Napok 2008 (győr)
    Szeptember 03. szerda
    22:30 30Y koncert Bridge-ben a felső szinten
  • debussy
    #39
    Hát lehet nem szeretni...
  • Ferrer
    #38
    Ez is valami ándörgránd féleség? Mert én sírok az egész MR2 felhozataltól :'(
  • debussy
    #37
    Hát... látom itt nem túl közkedvelt a 30y, pedig nemcsak a bogozd ki jó.
    Itt van egy másik jó: [URL=http://www.youtube.com/watch?v=KDKtIogKXow]"dadog"[/URL]
  • RAZOR27
    #36
    ReKláM
  • kasokaa
    #35
    Üdvözlet fórumozók!NYilván Ti is tudjátok hogy idén fellép a 30Y a VOLTon...ezzel kapcsolatban szeretnék mutatni Nektek egy oldalt ahol nyerhettek VIP bérletet a fesztre,80EZER forintos italbónt és luxus lakóautót a fesztivál helyszínén..ha érdekel Titeket csekkoljátok : www.tefilmedtenyarad.hu
  • Nauron
    #34
    hát nem tudom, de a sötét van cimű számuk is sokat mond nekem, meg még sorolhatnám, de izlések és pofonok:)
  • napalmm
    #33
    Egyetértek, sztem is a Bogozd ki jó szám a többi nem nagy szám.
    Van most egy játék ahol az ő zenéjükre (is) kell videót készíteni és egyhetes belépőt nyerhetsz a VOLT fesztiválra. Plussz 80 000ft piakupon és egy fullos lakóautó! KATT
  • Dying Soul
    #32
    bogozd ki jó, de a többi. :/ koncerten meg el vannak szállva, pedig semmit nem tettek le még az asztalra.
  • _Atti_
    #31
    engem irritál..:D
  • sapkafej
    #30
    kispál spinoff
  • Jaffa 2843
    #29
    30y a VOLT-on ismét...
    tavaj valami eszméletlen volt a koncertjük VOLT-on, idén nagyszínpadot kaptak, csak az egyetlen baj, hogy 19:00-kor.. nembaj, legalább látom kiket rugok le koncert közben :D
  • lord nihilus
    #28
    jaja :DDDDDDd elég furi tekintete is van az énekesnek
  • Goruck
    #27
    hüje énekest kéne lerugni amikor énekel, tök hülyén néz ki amikor mutogat, meg fejeket vág éneklés közbe, de amúgy jó
  • Kicsikiraly
    #26
    úgy látom mindenki a bogozd ki-t ismeri, akkor nem gáz hogy én is csak azt, de az nagyon tetszikö :D
  • Thaddeus
    #25
    OFF:Írd le, hogy húzod, mint a procit :D
    4 hengeres, OC szelepek, kevlárbevonatú féktárcsa, neon jobbra balra!

  • Radi
    #24
    Hé! ne emo-zd az Azt hittem érdemest-t

    Off: Aláíráscsata(lol ennek külön topcot is nyithatnánk): Jóóóóól van, ha én pl veszek egy motort akkor mit írjak ki?

    Suzuki GSXR | 4db 8 centis Kuplung lamella | Yamaha R1 féktárcsa | Arizona duplafényszóró | M3 | M5 | Belváros
  • lck
    #23
    Nagyon nagy zenekar. Köszönhetően a Petőfinek ismertem meg. Korábban azt hittem hogy már nincs igazán jó magyar zene, mert mindent elöntött a giccs és a szemét. De azért itt nyomulnak Ők : Kaukázus, Péterfy Bori, Barabás Lőrinc, The Moog, Katan, Suhancos, Harcsa Veronika, Kiscsillag ...
    ( A Kiscsillag album állati. )
    Kicsit off, de tudjátok -e hogy a kaukazus.hu -n a zenekar összes száma legálisan letölthető ?
  • gercse
    #22
    Jól zenélnek, színvonalasan.
  • Thaddeus
    #21
    Off: Aláíráscsata: Most jól lefikáztad a nehéz pénzen szerzett gépemet, nem lehetek elég kocka :/
    Majd fősuli után találkozunk egy Hardwer vs software harcban vazze!
  • Thaddeus
    #20
    Vá én meg Radi 3 koncerten is voltunk már (ZP,PAFE,Szolnok) és mindenhol felejthetlen volt a hangulat. Szolnokon Zoli csomót dumált is, szidta ez egyik huligánokból álló együttest, 'szal nagyon jó volt. Kaptam tőlük aláírást is, meg megfoghattam a Beckzoli kezét. Vá, aznap voltam a legboldogabb, múltszerdán meg megrendeltem EREDETIBEN a cédéket. (ez az első alkalom, már van két eredit zenecédém vá (2 eredeti DVD mellé))
    Amúgy a bogozd kit én már kicsit unom, mer mindenki csak azt ismeri :D Vannak sokkal jobb számok is (szerintem), pl Azt hittem érdemes, ami egy nagyon érzelmes (értsd emo-s) szám, vagy a Sötét van, amire mindenki csak úgy hivatkozik, az a lassú, meg pölö Ül és vár is fantasztikus, ez utóbbit alternatív tankönyvcsomagban is tanítják, mint elégiát. 'Szal szeressük a Beckzolit meg a többieket. Vá, beszéltem.
  • timantes
    #19
    sok pénz a koncertre...
  • Radi
    #18
    Jó koncertek, jó zenék, mi kell még?
  • spy803
    #17
    Szeretem őket nagyon, vagyis az MR2 petőfi megszerettete velem őket. Az összes daluk nagyon remek, főleg amikor a Beck Zoli csak gitározik.
  • Frosty01
    #16
    30y ~ tőlük csak a bogozd ki tetszik. a többi az olyan... nemtetszik féle ^^
  • Goruck
    #15
    Kispál is jó!
  • Goruck
    #14
    igaz! bár én nem nagyon voltam még ZPbe csak 1x
    nem vagyok az a nagy bulizós fajta
  • PJack
    #13
    nekem nemigazán tetszik. maradok a kispálnál.
  • Nauron
    #12
    de másnap meglett:)
    régebben még jó volt a zp, most a sok kis emossal meg a kötekedő réti négerekkel..... annyi már nem főprogram odamenni:)
  • Goruck
    #11
    :D:D

    nekem van egy lakat a táskánom, na annak is elhagytam ott a kulcsát :D:D:D


    cipő xD
  • Nauron
    #10
    ott mindenki a kulcsát hagyja el?(jó egyik haverom a fél pár cipőjét:D)
  • Goruck
    #9
    Petőfi rádió
  • Goruck
    #8
    énis, el is hagytam a kulcsomat :D:D
  • Bala10
    #7
    nemrossz
  • aaasdd
    #6
    nyugodtan maradhat
  • Vaxi
    #5
    menjél szépen vissza focizni a suliudvarra...
  • fanka93
    #4
    29z