58
Hol? Kiknél? Hogyan?
  • MuldR
    #18
    "selmecz dologtól szoktam kiborulni"

    Ez mit is jelent?
  • Trisztin
    #17
    Nem tudom miért álltok így hozzá :) az egyházak a leginkább hagyományörzőek :)
    Valaki nagyon nagyon régen kitalálta,hogy a házasság előtti szex szörnyű egy dolog... Ők ehhez azóta is tartják magukat (DE ROSSZ NEKIK!)... ennyi évről visszanézve és megfűszerezve némi Isten-kérdéssel.. már meg is van a vallás 8)

    Hagyományőrzés... én ettől a selmecz dologtól szoktam kiborulni... (de ez teljesen egyéni vélemény...)
  • MuldR
    #16
    Vallas, max ha templomos hagyomanyorzo vagy :)
  • degenerator
    #15
    fitnesshadsereg
  • BaliBoy
    #14
    magyar gárda meg a hagyományőrzés....
  • degenerator
    #13
    a vallás egy elfajzott dolog, köze nincs ehhez.
  • cucma
    #12
    a vallás is idetartozik? tudjátok sok család nagyon komolyan veszi. pl: a nők csak szoknyában és fejkötőben lehetnek.

    vagy nyáron még kézművestábor. azt is ide sorolnám.
  • Dragooon #11
    na ezt hasonlóképpen gondoljuk
    mellesleg nemrégiben sikerült csatlakoznom ehhez a csapathoz (Legio Brigetio).
    jó kis önsanyargatás, de nagyon jóóó, megéri a sok utazást és az egyebeket..oo)

    következő napjaim/heteim azzal fognak telni hogy pár oldalnyi latin parancsot tanulgatok D:

    majd még írok erről, ha valakit érdekel, csak hát még isi van menni kell
    érdekes dolog.

    és ha már itt tartunk, megkérnék emberekt, hoy meséljenek ők is egy-két élményt, ha van esetleg.
    htxvm
  • Dragooon #10
    olyan én mindig is akartam lenni, csak aztán mindig elfelejtődött.
    pedig íjászkodáshoz nagy kedvem volt, meg lenne is ^^
  • degenerator
    #9
    elég fura az asszociációs rendszered.
  • Frosty01
    #8
    íjászegyesületi tag vagyok
  • PíszLávJuniti
    #7
    Akkor inkább kardozós, íjászkodós hagyományőrzés, mint világháborús - nekem :)
  • Muki100
    #6
    Náluk is ott van, hogy katonai hagyományőrzés, de ez inkább a dalolászásban és megemlékezésekben, sírgondozásokban merül ki.
    Ez a hagyományőrzés meg korhű egyenruha, csaták, fegyverek járnak hozzá.
  • PíszLávJuniti
    #5
    magyar gárda ?:O
  • Muki100
    #4
    Nekem van '48-as és II.vh-s hagyományőrző (levente) ismerősöm. Jó sokat kell járniuk a Kárpát-medencét, meg a ruha se olcsó de azt mondja megéri.
  • bertino
    #3
    #2
  • Énvagyokazapád
    #2
    ezmi? :-C
  • Dragooon #1
    szervusztok
    gondolom a téma világos mindenkinek. szvsz mindenki látott már hagyományőrző csapatokat mindenféle rendezvényen, ezekről lehetne beszélgetni.
    van-e olyan, aki tagja valamilyen egyesületnek/csapatnak?
    majd ha egy kicsit az agyam tisztább lesz, akkor írok, addig próbáljatok valamit hozzászólni.
    ki mit látott legutóbb?