5079
htc_one_banner_1.jpg
  • DannyL
    #398
    Én a Garmin-t jobban szeretem. Egyszerűbb a menüje, IGO nekem bonyolult és nehézkes.
  • franc0
    #397
    Amíg nincs rá iGo8 addig nem izgat, ráadásul szerintem a Samsung I7500 jobban sikerült darab.
  • GregSB
    #396
    Hmm, a Cseh vodánál már kapható a Magic...

    Nálunk semmi hír róla? :(
  • DannyL
    #395
    Egy valószínűsíthetően hibás ROM miatt, amit bármikor frissíteni lehet, nem ildomos lehúzni egy egyébként kiváló típust.
  • mila69en
    #394
    mármint a diamond 1 tál szar?:) furi nekem minden működik rajta kiválóan:)
  • M@TriX
    #393
    ez azért több lesz kicsit már, brutális, jó lenne ha WinMora is kikerülnie ez az UI

    Már júliusban kapható lesz a HTC Hero
  • ChuckyHUN
    #392
    az kábé 1 tál szaar :)
    Apámnak volt, nemsokáig... nem működött ébresztőóra randomba meg ilyesmik :)
  • dragon11
    #391
    Nem 1 árkategória, de nekem a Touch Diamond 1 jobban bejön.:D:D
  • GregSB
    #390
    HTC Hero

    Ez lesz az első Androidos HTC, ami megkapja a TouchFlo- szerű UI-t. Jól néz ki.
  • DannyL
    #389
    Csini! Majd ha nagy leszek, a TP-m meg nyugdíjas, akkor lehet hogy őt választom. :)
  • desigo
    #388
    HTC Touch Pro 2

  • franc0
    #387
    Nekem is háttérbe dobta magát anno a MS3, de mikor a legújabbat tettem fel már nem csinálta.
    SpbMobileShell.v.3.0.1.build.6501.CAB
  • DannyL
    #386
    Ma szép napra ébredtem HTC ügyben.
    A Garmin-t sikerült felrakni és nagyon szépen működik.

    Az akksi dolog is megoldódott. Az volt a baj, hogy eddig csak USB-ről töltöttem, nagyon lassan. Ez csepptöltésnek számít, amit a Li Ion nem szeret, emiatt legyengült az akksi teljesítménye.

    Tegnap vettem ilyen amcsi átalakítót a fali töltőmhöz. Megnyomattam vele a műszert. 20%-ról 100%-ra tolta 1 óra alatt. Azóta nem esik olyan gyorsan a töltöttségi szint, sőt.

    Ma reggel Gödöllőtől (100%-ról indulva) Budapestig ment a Garmin teljes háttérvilágításon a kocsiban. Fél óra GPS-ezés után 90%-ra esett csak vissza.

    Tegnap amilyen állapotban volt lemerült volna teljesen.

    Szóval USB töltést én hanyagolom, mert gyengíti az akksit. Hiába tolja 100%-ra, az nem ugyan az.
  • desigo
    #385
    Én jóideig a TF3D-t használtam,próbáltam azt is testre szabni amennyire lehetett.
    Most SPB Mobile Shellt használok és bár nem olyan csillivilli mint a TF de csak azokat az ikonokat látom amire szükségem van amit használok.
    Néha hosszabb nemhasználat után háttérbe megy és a mai napot látom.Erre még nem jöttem rá,hogy miért csinálja.
    Meg vagyok vele elégedve márcsak azért is mert több szabad memóriám marad.
    PointUI kicsit egyszerűnek tűnik de eddig még csak videón láttam.
  • franc0
    #384
    Egyébként milyen GUI-t használtok?
    A TouchFlow és a MobileShell után kipróbáltam a PointUI-t, és szerintem maradok is ennél.
    Érdemes kipróbálni. Gyors, jól testreszabható és ingyenes.
  • franc0
    #383
    Na most nekem is van egy kérdésem.
    A Resco Explorer-rel akartam wifin keresztüli fájlküldést beállítani.
    A PC-met megtalálta, a laptopomat nem. Ez azért lehet mert MacBook?
  • franc0
    #382
    Az egyik GSM boltban már csak 148 a TP2. Alakul ez. Szép karácsonyom lesz :)
  • franc0
    #381
    Egyszer mintha olvastam volna valahol, hogy hiába lövöd le, valami process akkor is megy a háttérben.
    Mindegy, holnap estére kiderül :)
  • DannyL
    #380
    Azt épp most tettem fel. reggel még nem volt rajta. MIért?
    Azt ne mondd, hogy attól még gyorsabban fog merülni, mert tökön szúrom magam. :)
  • franc0
    #379
    Igen, írtam is egy korábbi hozzászólásban.
    De van egy másik ötletem is. Régebben kérdeztél a Garminról. Az fent van?
  • DannyL
    #378
    Volt a dobozban hálózati töltő csak amerikai csatis. De akkor bezúzok Praktikerbe és veszek átalakítót.

    Egyébként azt elképzelhetőnek tartjátok, hogy a WM6.5 ROM miatt zabál többet?
  • desigo
    #377
    Nekem is Diamondom van és én kb két vagy háromnaponta este rádugom a mini usbt reggel meg leveszem.
    Az autós töltő jóval gyorsabban feltölti.Melegszik is rendesen.
    Van még egy gagyibb dokkolóm (nem a gyári csillivill) de az is a gépről USBn kap feszültséget szal az olyan mintha mini usbre dugnám.
    Hálózati töltőt eddig max nyaraláskor használtam.
    Az is gyorsabb mint ha számítógépről tölteném.
  • franc0
    #376
    Persze a Pro-hoz is járt volna, csak az előző tulaj elfelejtette ezt közölni veled :)
    Vegyél egy hálózati töltőt mert az USB tényleg k lassú.
  • franc0
    #375
    Nekem Diamondom van, és volt a csomagban egy ilyen:
  • DannyL
    #374
    Ti mivel töltitek a Touch Pro-t? USB-ről valami irtózat lassú.
    Nincs ehhez valami masszívabb töltő? Esetleg gyorstöltő? Min. 6 óra mire feltölt. Lehervadok tőle ilyen téren.
  • franc0
    #373
    Grat.
    A SIM-re nem tudok mit mondani. Tiszta X-akták...
  • DannyL
    #372
    Olyan mintha a telefonszám lenne letiltva, de az is csak a HTC-n. :)
  • DannyL
    #371
    A következőre ha valaki tud nekem értelmes választ adni, megemelem a kalapom.

    Adott a HTC-m ami független. Eszi a régi magán Pannon kártyámat, eszi párom Vodafone kártyáját, mindent benyel ahogy kell.

    Azonban, van nekem egy céges Vodafone kártyám is. :)
    Ezt a kártyát hiába volt már függetlenítve a HTC, az előző ROM-al csak turbosim-el ismerte fel, nélküle azt írta, hogy "sim card is missing".

    Feltettem a WM6.5 Energy ROM-ot, és most már turbosim-mel sem ismeri fel. De csak ezt az egy kártyát nem. Bármi féle más Vodás kártyát teszek bele, azokkal megy. Ez az egy "Sim card is missing".

    A bizonyos kártya a Nokiámban tökéletesen üzemel.

    Ötlet? :) Én eldobtam a biciklit.
  • desigo
    #370
    gratula
    használd problémamentesen...
  • DannyL
    #369
    HALLELUJA, PEZSGŐ, PETÁRDA! :)

    Mától WM6.5 Energy ROM fut a HTC-men.
    Tényleg nem volt bonyolult, viszont annál izgalmasabb.

    Eddig tetszik a WM6.5 is, nem lassultam be tőle.

    Franco! Nagyon hálás vagyok a segítségedért, köszönöm szépen !!!
  • DannyL
    #368
    A Microsoft .NET Framework 3.5 miért fontos, hogy fent legyen a HardSPL-es történetnél? Mire jó ez a program?
  • DannyL
    #367
    Akkó jóvanakkó! :)

    Holnap még várok egy visszajelzést, hogy megcsinálják -e nekem.
    Ha nemet mondanak, akkor kezdem a tégla gyártást. :)
  • franc0
    #366
    nem
  • DannyL
    #365
    Az gondot okozhat ha a ROM csere előtti állapotot visszaszinkronizálom az új ROM-ra?
  • franc0
    #364
    Nem személyes tapasztalat, de azt hallottam hamarabb merül tőle az akksi, illetve tán hangyányit lassabb lesz tőle.
    Én azt javasolnám hogy először dobj fel egy 6.1-et hogy lásd mimerrehányméter, aztán hamár rutinszerű a dolog akkor mehet a 6.5.
  • franc0
    #363
    Jaja Raphael.
    Touch Pro 1 = Raphael = P4600 mintahogy Touch Diamond = Victor = P3700.
  • DannyL
    #362
    OK, köszi! Érdemes a WM6.5-öt feltenni?
  • DannyL
    #361
    Illetve ez a "Raphael" a jó nekem ugye?
    Raphael = Touch Pro GSM ha jól gondolom. Vagy nem? :)
  • franc0
    #360
    Ezek véletlenül nem WM6.5 romok?
    Bármelyiket felrakhatod. Az oldmanila nyilván a TF3D valai régebbi változatát tartalmazza, a Titanium szintén a kezelőfelületre utal (asszem). Mind felmegy ne aggódj.
  • franc0
    #359
    ROM-okat itt találsz, mind le is tölthető. De hogy melyik a jó azt passzolom. Meghát mindenkinek más jön be.