1694








  • sanyiute
    #1694
    de eltüntetek!:d
  • JohnnyNapalm
    #1693
    úúristen Chris Jericho legnagyobb geci :DDDDDDDDDD hatalmas kedvenc, de rock is egy állat:DD
  • sanyiute
    #1692
    haljátok ez nem a Mick Foley ???:D:D
    1 videó
  • sanyiute
    #1691
    olyasmit olvastam hogy Takernek ez lesz az uccsó WM-ája vissza vonul:S
  • RED BULL F
    #1690
    Hát nagyon remélem, hogy most Evan Bourne felfüggesztése miatt nem a Miz-ék lesznek az új Tag Team bajnokok. Meg is zavarodnék.
  • zsotesz
    #1689
    kíváncsi vagyok ebből az R-Truth-Miz storyból mit akarnak kihozni
  • sanyiute
    #1688
    1. Ebben a sportban is vannak ismertebb,meg kevésbé ismert versenyzők,de hogy tud valaki komolyabb szintre felérni mint a többiek?

    1. -Aki már elismert a Pankrációba annak olyan "sztorit írtak" hogy meg szeresse a közönség olyan karaktert kap ez által is lesz ismert akkor persze ha több munkát vállal jobban díjazza a szövetség meg persze ott van a "nyalás meg a protekció"

    2. meccsek nincsenek lebeszélve,hogy most ez fog nyerni??/
    hogy működik ez az egész?

    2. de egy előre megírt sztori alapján döntik el ki és hogyan nyer meg az aktuális meccset illetve ír hozzá háttér sztorit

    3. meg ha levannak beszélve a meccsek,és ezáltal az övek sorsa is,akkor miért az egyik kapja és nem a másik?

    3. ugye már írtam sztoriba ezt meg írják meg éppen kinek a karaktere mire alkalmas akkor ugye a Jó és a Gonosz harca aki jónak van kijelölve az fog nyerni és már írtam itt is közre játszik ki milyen aktív szervezeten belül mennyit tesz hozzá a műsorhoz

    remélem tudtam segíteni amúgy ide---> http://h-wrestling.wwe.hu/faq sok minden le van írva és talán jobban is elmagyarázzák mint én:D
  • JohnnyNapalm
    #1687
    itt minden le van írva, ha érdekel mi van a színfalak mögött
  • bakkerman
    #1686
    mostanában nézegetem a tv6-on a pankrációs műsort,eléggé tetszik,izgalmas,fasza,csak felvetődött bennem egy kérdés:
    -Ebben a sportban is vannak ismertebb,meg kevésbé ismert versenyzők,de hogy tud valaki komolyabb szintre felérni mint a többiek? a meccsek nincsenek lebeszélve,hogy most ez fog nyerni?? hogy működik ez az egész? meg ha levannak beszélve a meccsek,és ezáltal az övek sorsa is,akkor miért az egyik kapja és nem a másik?
  • Met
    #1685
    hm...
  • MrSpock
    #1684
    Mivel gondolom azért sok szteroidot szedtek,és itt nem pont izomnövelőre gondoltam,hanem ugye asérülések gyógyulását csökkentve,meg esetleges fájdalmakra. És ez valszeg kihat azért aszívre sok-sok év múlva mikor már elvileg nyugi lenne.
    Kemény volt azért ez az over the limit-es ütközet Cena,és Miz között:)
  • Met
    #1683
    Érdekes, hogy a legtöbben szívrohamot kapnak
  • desigo
    #1682
    Elhunyt a pankrátor legenda, Macho Man

    RIP

  • zsotesz
    #1681
    Sin Cara-hoz mit szóltok? Ügyes gyereknek tűnik.
  • sanyiute
    #1680
    oh kösze!
  • sanyiute
    #1679
    oh kösze!
  • MrSpock
    #1678
    Uhh ez már elég régen volt!:) Undertaker nyert,és azóta nem sokat hallani róla,lábadozik,mert nagyon kikészült azon a meccsen! Holnap már jön az Extreme Rules,nagy meccsekkel! Nincs megállás itt,folynak az események,és a párharcok!
  • sanyiute
    #1677
    Srácok WM27-en HHH vs. Undertaker össze csapáson ki nyert?? valaki le írná PM ben vagy Spoiler?
  • MrSpock
    #1676
    Igen ő befejezte! Sérülés miatt,illetve nem kockáztat többet. Nyakcsigolyája miatt sajnos nem láthatjuk többet a ringben küzdeni. Nagyon jó volt a smackdown kis búcsúja. Én bírtam nagyon,de ez van sajnos a szervezet tűrűképessége véges,és van mikor már nem érdemes kockáztatni. A csúcson hagyta abba,és ezt így kell,jól tette,így szabaddá vált az öve is,lehet küzdeni érte. Alberto már feni rá a fogát!:D Remélem nem kaparintja meg,főleg, hogy kiderült kivel fog megküzdeni érte.:)
    És bízom,hogy Miz is végre elveszíti Cena-val szemben!
  • zsotesz
    #1675
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Basszus, Edge most komolyan visszavonul?
  • Rey01
    #1674
    Am szerintetek ki nyeri a WM27 Money in the bank meccset?
  • Rey01
    #1673
    [spoiler]sokan azt mondják a WM-re tér vissza,de addig:THE ROCK IS COOKIN'[/spolier]
  • Prince of Máté
    #1672
    Pontosabban 2009 októberében, de a lényeg hogy visszatért, és elvileg ÖRÖKRE :D
  • JohnnyNapalm
    #1671
    ideje volt, már egy 2010 júniusi smackdown-on bejelentette egy videóüzenetben
  • MrSpock
    #1670
    Rock visszatért!!! Elég kis látványos lett,és meglepő. Wrestlemanián már megmutatja,hogy ki az úr a háznál!:D Nexusékat főleg CM Punkot már illene nagyon elverni! Cena-t mindig csak trükkel,vagy tömegesen intézik el! De most Jó volt Orton-Cena kettős,felvette a küzdelmet,egy kis segítséggel. Nagy lesz ez az április eleji show! Rock azért már beüzengetett!:D
  • lolSL
    #1669
  • Met
    #1668
    Engem is bosszant ez. Nagyrészt végig léptetem az adásokat
    Baromira hiányzik HBK HHH és a DX, baromira unom a Nexust és most már a Corrs-t vagy mit, Miz köcsögségeit és az eszkjúzmít.
    Mostanában azon gondolkozok, hogy elkezdem letöltögetni a régi adásokat
  • JohnnyNapalm
    #1667
  • sanyiute
    #1666
    roylal gyöztesét valaki Spoilervbe le írná!!
  • JohnnyNapalm
    #1665
    mondok egy példát

    ami a legdurvább volt, amikor kijött a nexus az nxt-ből és egyszerűen korlát nélkül azt csináltak amit akartak, a főmeccseket tönkrevágták, pankrátorokat vertek meg még a meccseik előtt, állandóan közbeavatkoztak olyan dolgokba amihez tényleg semmi közük nem volt és mindig ez hangzott el hogy semmit se kell tudnunk, ez egy nagyobb kép darabja

    na ilyen a világon nincs hogy néhány frissen megjelent senki újonc 10-20 éve a szakmában lévő pankrátorokat terrorizál és úgy kerül a csúcsra hogy kb semmit se tettek meg, a rend rombolásán kívül.
    ráadásul a GM (aki persze még 6 hónap után is "and i quote") is adta alájuk a lovat azzal hogy címmeccseket kötött le egymás után többször is barrettnek

    és hogy ilyen nevek vannak #1 esélyben mint Dolph Ziggler

    meg a másik amitől hajhullást kaptam hogy havonta mérkőzik meg bajnoki címért ugyanaz a két ember és folyamatosan konfrontálódnak, de valahogy sosem történik meg a jó győzelem, mindig csak várunk, várunk de az egészet hónapokig húzzák, amikor végül ugyancsak nem nyer a kedvenc, hanem valahogy véget vetnek a viszálynak ("lesérülés", más lesz #1 contender)
  • JohnnyNapalm
    #1664
    hát hónapok óta már TNA-t nézek, most gondoltam adok egy esélyt, hátha 6 hónap alatt változott a rendszer, megnézem a rumblet és megint ugyanaz a problémám mint az utóbbi 1 évben folyamatosan

    egyszerűen nem vagyok képes felfogni hogy gondolhatják hogy ez így a jó
  • Met
    #1663
    Mit? Ha a Rumble-el kapcsolatos akkor nem érdekel még
  • JohnnyNapalm
    #1662
    ezt nem hiszem el bazdmeg...
  • kabel15
    #1661
    Ezt nézzétek Itt
  • LordVenom
    #1660
    Ha már pankráció,érdemes figyelemmel kísérni a magyarok szárny próbálgatásait...én ott voltam a fellépésen,szerintem van tehetségük hozzá. ;)

  • Met
    #1659
    Megnéztem, vissza jöhetne már...
  • Met
    #1658
    Azért ez nem olyan mint egy Oscar gála, hogy hallás után rögtön fordítják monoton hangon :)
  • Tyler1
    #1657
    óó kár :( bár gondolhattam volna, mert nem nagyon esik egy időzónába a két ország :D
  • zsotesz
    #1656
    nekem az volt fura, hogy a signature move-okat is magyarul mondtak, pl. Morrison-nál a fájdalom űrhajó vagy valami ilyesminek mondták a starship pain-t.
  • JohnnyNapalm
    #1655
    elmegy az, ha eurosporton Sheamus Símáász
    Mark Henry meg mark anri