25
  • Qwerty4
    #25
    Egyet értek.A csatorna csak szar marad.Ezen semmilyen arculat nem változtat.
  • immovable
    #24
    új arculattal is moslék az egész
  • akyyy
    #23
    majdnem. after effectsben csinálták. a lol az, hogy valóban, aki foglalkozik vele kicsit is komolyabban, tud sokkal jobbat csinálni:D

    legalább valami árnyékot tettek volna rá. nem csak sima solid szürke réteget:CCCááá
  • Sanyix
    #22
    Már megint valami pénzmosós lopkodó téma van, most argentinával kapcsolatban.
  • bakagaijin
    #21
    Valahogy mintha megnőtt volna a hírek száma Argentínával kapcsolatban. A bürokráciát gatyába rázó topmanéger is onnan jött volna, a kormányzati körökben mozgó persona non-gráta akit titokban ki akartak toloncolni is argentin. Hmm...
  • slickboy
    #20
    Nem tudom miért olyan divatos Dél-Amerika, állítólag a OTP arculatváltás filmjét is Argentínában forgatták (Ki mondta, hogy az álmoknak el kell szállniuk?...asszem ez volt a szlogen). Amúgy a wisch szó mit jelent? Az a kis reklámokat elválasztó képsor izé?
  • smaszi
    #19
    ...és persze ezek 4-10 mp-s snittek...
  • smaszi
    #18
    Már ne haragudjanak, de ezt nem lehetett túl nehéz összekaparni...főleg, h. nem egyvalaki csinálta...néha néha én is foglalkozom videó-vágással, efektezéssel, és had ne mondjam, kb. 10-12 óra alatt kész is lenne (talán még + 1-2 óra finomítgatás)
  • valamit
    #17
    gondolom így szerették volna az RTL Klubot hazánk természetes részének feltűntetni :) "mert majd mindenki szívesen ráismer a saját szülőföldjére" szlogennel. na meg tán a környezetvédelem miatt is. (tán...)
  • Narxis
    #16
    /agree
  • Woland88
    #15
    TV-re gondoltam, de lehet, hogy valamelyik marketing cég portfoliójában benne van.
    Persze, ha nem sért szerzői jogokat. Vagy az argentin, vagy a magyar.
  • Rage47
    #14
    linket pls
  • Tinman #13
    Én Hannibált javaslom a T. ertéjelnek... olyan jól leszedi arcukat... rájuk férne
  • ldavid
    #12
    szerintem ez ugyanolyan szar mint az előző, ha nem szarabb
    kíváncsi lennék mennyit dobtak ki rá
  • winnie
    #11
    a magyar turizmus zrt támogatta képekkel az rtl klubot.
  • 0Speed0
    #10
    Nagyon bazári hangulata van némelyiknek...
  • winters123
    #9
    hm?
  • Woland88
    #8
    Láttam az az új arculatból egy pár részletet és szerintem valakit odaengedtek a photoshop elé, hogy csináljon valamit és ez lett belőle.
  • JTBM
    #7
    A parlamentes kép nagyon gagyira sikerült.
    Szvsz. ezt az arculatot nem fogják 2,5 évig megtartani...
  • SteWhite
    #6
    "melyek Magyarország tájait mutatják be hatalmas RTL-betűkkel "

    Ki adott erre engedélyt? Hm?
  • tommyknockers
    #5
    Nekem egyáltalán nem tetszik.. A régi valahogy jobb volt..de ez..áá...Mindegy, majd megszokom, de mikor meg is szokom, rögtön jön egy újabb sztájl..
  • torcipepe
    #4
    2,5 év azért nem kevés. azonkívül a régi elsőre megtetszett, de ez elég furcsa
  • NSC
    #3
    azt mondták hogy azért készült argentínában mert lehet hogy ők egy más nézőpontból közelítik meg magyarországot,és az egész témát...mondjuk én vmi kreatívabb dolgot vártam
  • SonicBoom
    #2
    Biztos kellett ősi Argentin CGI mesterek tudása is... (a francokat, csak biztos kellett egy kis mosott pénz a nyaraláshoz a tulajoknak)...
  • CybeRick
    #1
    Mintha Mo-on nem lenne bőven profi szakember.