176
  • Evin
    #121
    Köszönjük, hogy vagy nekünk :D
  • JackSparrow88
    #122
    Na mostanra meg már sikerült is végigvinnem. Hát a végső csata a tigrissel az nem volt smi, elég nehézkesen sikerült de aztán csak megszültem xd
  • Shep
    #123
    Első pályáig tetszett a játék, de az idióta juggernautos résznél abbahagytam. :)
  • Broafka
    #124
    nem tudtad megcsinálni mi? :P
  • geer
    #125
    Sziasztok! Kérlek segítsetek, mert már az idegösszeomlás szélén vagyok ettől a gémtől...
    8. pálya, wudang rescue. Van egy leszakadt híd, amin át kellene menni (szerintem), egy kerítés, meg egy zárt kapu. Mi a megoldás?
  • zombysoad
    #126
    Én még a crockosat sem tudom.:S
  • zombysoad
    #127
    Valaki segítene a krokis pályán(a 2.on) kiszabadítottam 4.ilyen szar madarat.A pálya 100%on van,de akármerre nézek nem akar tovbbengedni.Mi kerülte el a figyelmem?PLS HELP!!
  • PrisonMan
    #128
    A pálya neve nem Wudang Temple? (Ezt fejeztem be most éppen, a következő pálya neve a Treacherous Waters - ez a 2. mocsaras, ha jól veszem ki)
    Nézd meg a képet, én ezt a pályát fejeztem be, lehet hogy azért nem tudok válaszolni, mert még nem vagyok ott ahol te, vagy csak már nem emlékszem.


  • PrisonMan
    #129
    Ez a 2. lenne a Treacherous Waters? Holnap megpróbálom megcsinálni, és segítek ha tudok, ha addig nem előz meg valaki olyan, aki tud segíteni

    Össze kellene gyűjteni a pálya neveket, mert ez így -lehet hogy csak nekem- de teljesen homály.
    A magyarításról van infó?
  • geer
    #130
    Szia.
    Ha minden madarat kiszabadítottál, akkor menj a pálya közepére, majd a ház
    tetejére, és ott megtalálod a zöld érmét, vagy mi a neve.
    Aztán keresd meg Shifut ( a mestert), mert következik egy csónakos rész.
    Úgy találod meg, hogy a távolban egy gomba világítani fog, és érmék is vannak a levelek fölött (jó sok). Abba az irányba menj.
    Majd ugorj be a csónakba.
    Ezután fog jönni a wudang temple szakasz, amit majd a wudang rescue követ.
    Én itt járok most, én is elakadtam, és arra várok, hogy valaki tudjon nekem segíteni. Ha majd te is odaérsz remélem segíteni tudsz majd nekem.

    Előre is köszönöm.

    szia
  • PrisonMan
    #131
    Megvan a megoldás: Sok ilyen kis állat jön rád, még a kötelen is másznak fel. Ezeket mind le kell verni. Majd jön 3-4 nagyobb majom, őket úgyszintén. Majd jön a fehér majom, olyan mint akivel már a hídon is találkoztunk. Le kell őt is verni (legegyszerűbb, ha beszorítod felhoz, és addig ütöd, amíg meg nem hal). Aztán kinyílik a kapu
    Esetleg itt egy kép, hogy mi lesz, ha levered a fehér majmot: Nyitott kapu
  • zombysoad
    #132
    Helló most ülök neki,megpróbálkozom .:;)
  • zombysoad
    #133
    Amúgy kösz a helpet.;)
  • geer
    #134
    Köszi a segítséget.
    De akkor nálam úgy tűnik, hogy a játék a hibás, mert hiába csinálok bármit is nem mászik elő sehonnan ellenfél.

    Újra neki ülök az előző pályának...

    Mégegyszer köszi a segítséget.


    szia
  • pukihontasz
    #135
    hello
    1 kérdésem lenne
    a pandán kivüli szereplökkel (tigris,majom,stb) menniyt lehet menni kb?
  • pukihontasz
    #136
    valamint hogy van e benne cooperativ v multis játék lehetöség
  • PrisonMan
    #137
    Igen, van benne multi lehetőség.
    Nagyrészt a pandával kell menni, de azért a mellékszereplőknek is jut nem kis szerep. 70%-30% így nagyon nagyon kb.
  • pukihontasz
    #138
    köszi az infot
    a multi az hogy van? akkor mondjuk 3-an megyünk akkor 3 panda? v mellékszereplökkel is?
    bocsi a sok kérdésért :)
  • pukihontasz
    #139
    multiban hogy lehet többen játszani?
  • Andyka0102
    #140
    sziasztok.segítséget kérnék mert elakadtam shifu mesterrel.minden gémet kiszabadítottam és ott áll a szikla szélén a bejátszás után.onnan nem tudom hogy mit kell csinálni vagy hová kell menni.előre is köszönöm annak aki segíteni tud
  • PrisonMan
    #141
    Tudsz egy képet betenni? Szeritem sejtem hol vagy. Szeritem most kell majd a felhőkön ugrálni és kiszabadítani a többi állatot. Ha nem akkor tegyél el képet, és segítek

    @ pukihontasz: Passz. Sajnos a multiban nem tudok segíteni, nem játszottam még, de valószínű nem is fogok, mert nem eredeti a game.
  • Andyka0102
    #142
    Igazad volt, csak ugrálni kellett a felhőkön. Köszi szépen.
  • Andyka0102
    #143
    lenne még egy kérésem.hogy tudok átugrálni a magas fa álványokon?mert amire kellene ugrani mindig leesik.
  • PrisonMan
    #144
    Most nem tudom hol vagy. Megmentetted már az állatokat (Po társait)?
  • Andyka0102
    #145
    moon a pálya neve.most mennék át a majomhoz de nem tudok átugrani a fákon.
  • PrisonMan
    #146
    Egy képet tegyél be, így nem tudom.
  • Andyka0102
    #147
    nem tudom hogyan kell kivágni a képet
  • Curesz
    #148
    nyomjál print screent játék közbe aztán paintbe illeszd be és mentsd el
  • Andyka0102
    #149
    nyomtam már sokszor de nem csinál semmit
  • Curesz
    #150
    Sajna én sem tudom h most hol járhatsz...Mi volt az előző pálya? Túl vagy má azokon a Wu testvéreken? (az a 3 nőci macska, mikor fák ágain kellett ugrálni éjszaka)
  • Andyka0102
    #151
    az előző pálya az volt mikor a felhőkön ugráltam
  • PrisonMan
    #152
    A felhőkkel kész vagy? Azt nem tudom most milyen fán ugrálás van.. Ez egy támpont lehet, hogy be tudjuk lőni kb hol vagy. Ezt a részt elhagytad már:


    Ha nem: jönnek rád ellenfelek, meg egy nagy fehér majom. Le kell verni őket, és kinyílik a kapu.
  • Andyka0102
    #153
    itt járok
  • Andyka0102
    #154


    img232.imageshack.us/my.php?image=picturecv4.jpg

    A www-t tedd elé mert nekem még nem lehet linket beszúrni
  • Andyka0102
    #155
    Közben rájöttem, hintázni kell az ágon és utánna ugrani.
  • Curesz
    #156
    akkor pont azo naz éjszakai pályán járhatsz amire gondoltam:)
  • PrisonMan
    #157
    Örülök, hogy azért közben megoldódott. Ha lesz még kérdésed menet közben - ha tudunk - válaszolunk
  • Broafka
    #158
    az de idegesítő!
    baromi bénán oldották meg azt a hintázást
  • bunny
    #159
    Ööö, kérdés, még a legelején amikor a disznót bedobjuk a terembe, szóval a végén amikor rakás alá kerül poo, mit is kell nyomkodni hogy kirúgja magát? Egyszer már átjutottam, de most barátnő elkezdte, és gőzöm nincs mit nyomkodtam és hogyan...
    help!
  • Curesz
    #160
    Asszem a numerikus billentyüzeten az 5öst...de kiírja