176
  • mama2
    #81
    Mocsaras pályától még mennyi van hátra a játékból? Amúgy a kamerakezelsé témyleg idegesítő:C.
  • Broafka
    #82
    szerintem a maci hangja nagyon jó lett! :)

    Nem tudom hogy ki hogy van vele, asszem a játékban meg az új filmben is az övő, szóval a Tini Nindzsa Teknőcökbena Mike hangja is ez nem?
  • xido
    #83
    Nos nem...a "maci" hangja aki a filmben is szinkronizálja..Jack Black személyesen..remélem őt nem kell bemutatni...neki sose volt köze a Teknőcökhöz semmilyen szinten:)
  • Broafka
    #84
    tényleg! :)
    de engem nagyon melékeztet rá amúgy! :)

    jó hangja van a gyereknek
  • grebber
    #85
    Most csináltam meg éppen a gorillás pályát és hát a kis mesterünk egyszerűen csak ennyit mondott "You not suck". Azért ennyire ne örüljön
  • balee4
    #86
    Van 2 mocsaras pálya is, gondolom az elsőn lehetsz, úgy kb. a felénél vagy akkor, viszont annak a végén volt egy nehezebb rész.
  • reaper4
    #87
    nekem egyből engedte az 1680*1050-et. most raktam fel és jónak tűnik :)
  • PrisonMan
    #88
    Wháá ez a mocsaras pálya.. Mindig leesek a fadaravokról és a levelekről. A kameraállítás eléggé megnehezíti itt a dolgot. Valami tipp?
  • Broafka
    #89
    gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás, használd a dupla ugrást, akkor még korrigálni is tudsz egy kicsit a levegőben, szinte azonnal ugorj el a levélről
  • Djemba
    #90
    most kezdtem el a játékot és az 1 pályán elakadtam egy animációval kezdődik a disznót beverem a házba és a panda enné a kaját de a csávó rávág az asztalra...... végigpüföltem mindenkit amikor jön egy animáció és a disznó rámugrik és meghal a panda ott mint kell csinálni???
    HELP
  • kakaoskalacs
    #91
    xD 100% save game
  • mama2
    #92
    azabüdösxD. Itt elakadni. Nyomogatni kell az 5-ös gombot a numerikus billentyűn.
  • Djemba
    #93
    rájöttem már:) de azért kösz
  • reaper4
    #94
    nagyon jó kis játék, pedig nem voltam oda soha az ilyenekért. fasza graf és annyira nem is nehéz (kb 3óra játék után).
  • CalebJoe
    #95
    Pont azt figyeltem azon a vizes pályán, hogy kajakra élethűbb a víz mint a Mass Effect-ben jó kis játék.
  • reaper4
    #96
    monnyuk a powerboat gt-nél jobb víz effektet soha nem láttam. ha teheted akkor próbáld ki! jó kis game az is!
  • Djemba
    #97
    2 pályán vok amikro a tigrisel kell legyőzni valami fa szerkezetet de nem tudom legyőzni sőt még az energiájából sem megy le semmi...
    mit kell csinálni???
  • reaper4
    #98
    ha szemben állsz vele akkor ugorj 2őt és üss. kinyíik az ajtó és 1 céltábla lesz ott. ekkor megint ugorj és üsd meg a céltáblát. ezt párszor...
  • Broafka
    #99
    ... szerintem nem nyílik ki akkor ha felugrasz és ütsz... szerintem az random nyílik csak ki, és akkor kell kettőt ugrani és ütni (vagyis rugni).

    legalábbis így egyszerűbb megcsinálni, mert amikor támad csak futsz körbe-körbe, aztán amikor kinyílik...
  • grebber
    #100
    Bannernek csak hogy legyen valami?

  • reaper4
    #101
    nálam mindíg akkor nyílott ki. azt hittem miattam :P de mind1
  • reaper4
    #102
    jónak tűnik
  • PrisonMan
    #103
    tetszik
  • grebber
    #104
    Magyarítással kapcsolatban:

    Evin írta:

    "Rossz hír - jó hír:
    Nekem csak a demó van meg, abból gazdálkodok, szóval találtam pár szöveget, ami nincs a többi között. Ezek most meglettek, de csak karakterlimittel szerkeszthetők. Lényegében hibaüzenetek, "ki akarsz lépni?" stb. Talán fel sem fog tűnni, majd kiderül.

    A program kész, átadtam a fordítónak. Innentől csak várni kell, mert elég sok szöveg van benne, mivel minden küldetés ki van írva a játék során.
    "
  • Evin
    #105
    Nem azért, hogy a bannerba kerüljön, csak unatkoztam, és akkora hangulata van a játéknak, hogy ezt nem hagyhattam ki. És Jack Black megint hozza a formáját. :)
  • Evin
    #106
    Sorry, elnéztem
  • grebber
    #107
    Jó a szövege a Pandának az tuti van amit értek belőle :D Várom már a filmet is nagyon.
  • reaper4
    #108
    jó kis játék volt. nem volt túl nehéz szerencsére :)
  • PrisonMan
    #109
    Jaja a panda szövege nagyon tuti Én leragadtam a mocsárban, de bevallom azóta nem is játszottam vele. Majd holnap ráállok a témára.

    Evin, nagyon jó lett a bannered. Melyik legyen szerintetek? A mostani vagy Eviné?
  • grebber
    #110
    Szóltam hogy rakják be az ővét.Ha már vesződött a progival,ennyit megérdemel.
  • Evin
    #111
    Önszántamból csináltam a progit, nem kell ezért semmilyen előnyhöz juttatni engem. (Én szeretem megoldani a fordítási gondokat)
    Ha rossz a kép, akkor rossz, (ha nem nem,) én bírom és értékelem a kritikákat.
    De ez tényleg baromi hangulatos gém, főleg a korábbi adaptációkhoz képest, megérdemli, hogy magyarul is játszható legyen.
  • grebber
    #112
    Nem juttatlak előnyhöz csak poénból írtam :D
  • JackSparrow88
    #113
    Hali, ennél a résznél mit kell csinálni: a majommal vok, már "leengedtem" a hidat aztán megölöm azt a pár farkast de utána nemtom hova kell menni. Akármerre próbálok csak leesek és meghalok. Vmi tipp? Előre is thx...
  • Broafka
    #114
    valami képet vagy nem tudom, mert így nem tudjuk hogy merre próbálsz ugrani...
  • JackSparrow88
    #115
    Ez ott lenne ahol kézbe kapom először( és utoljára talán) a majom irányítását. Átugrálgatok azokról a magas tornyokról majd egy fedett de nyitott épülethez érek ahonnan átugrok egy másik épület tetejére. Ezután átbaszom a létrát jön pár ellen és aztán nemtom h tovább. Így is szar lesz legelejétől kezdenem a pályát, szal hadd ne kelljen még egy képet is beszúrnom utána. Ebből már csak tudja vki h melyik résznél lehetek...
  • Broafka
    #116
    tulajdonképpen asszem balra tőled van egy épület amire áttudsz ugorni, de ha eljutsz odéig, lepauzálod, kép csinálása, és lerakod asztalra a játékot, akkor majd folytathatod onnan..
  • JackSparrow88
    #117
    Na itt lennék: IMG]/forumkepek/2008_06/névtelen2.jpg[/IMG
  • JackSparrow88
    #118
  • JackSparrow88
    #119
    Ja most már tom, a jobb oldali nyíl fele, csak arra még nem is próbáltam eddig, na mind1, azért kösz...
  • Broafka
    #120
    látod, a puszta jelenlétem, és ötleteim megoldották a problémát! :D