176
  • kirol
    #41
    Na megnéztem, ebben valamiért halálfix 31 FPS megy. Miért?
  • hawkie22
    #42
    Azért csak sikerült elakadnom az első komoly harcnál a Tigress-el. :D
  • xido
    #43
    Nemár...pedig ott vannak,hogy milyen gombokat kell mikor nyomni:)))
  • cumfu
    #44
    Heló! Amd 3200+, 1 giga ram, és 7600gs-256mb-on elmegy a játék élvezhetően? Eléőre is köszi
  • PrisonMan
    #45
    Ne is mondd, én is azzal kínlódok. Persze, oda van írva: Space, Space, 4, 6. Nade mi a trükk? Csak egyszer sikerült, de akkor meg a lassításnál félrenyomtam :S Most meg az a gáz, hogy lelassult a tigris. Hiába éled újra, egyszerűen nem fut, hanem csak sétál. És nem tudom mit nyomtam meg..

    @ Maxtreme: 1280x1024 a max.
    @ Carlos HUN: Brightness-t állítsad.
    Pár scrren, most csináltam:
    (ez még telepítési kép:)

    Innentől a játékból vannak a képek:



  • PrisonMan
    #46
    Nézd meg itt: Can You RUN It?
  • kakaoskalacs
    #47
    remelem nem csak a pandaval lehet zuzni :\
  • PrisonMan
    #48
    Biztos, hogy több szereplővel is lehet majd lenni. Most jelenleg a tigrissel kínlódok még mindig.

    xido, neked hogy sikerült? Az első része már sikerült, de a második (amikor már kevesebb élete van) sehogy sem akar. Pedig ugyanazokat a gopmbokat nyomom
  • PrisonMan
    #49
    Wháá már uninstall hangulatom van
    Mostmár sikeresen megvan a két ugrás, máscsak 1 kellene, de addigra annyira lemegy az életem, hogy egy érintés meghalok.. De komolyan, nincs egy mentésetek?
  • xido
    #50
    itt ugye most arra gondolsz,mikor először vagy a Tigrissel a bajnokságon az ellen a nagy "dög" ellen,amit irányítanak?...fuss vele körbe,mikor csapkod,aztán kijön a mellén a céltábla,abba ugrás és beleütés,aztán csak figyelni kell,melyik gombot kell megnyomni-én kontrollerrel nyomom-...és ezt 3x kell megcsinálni...párszor én is tévesztettem,de akkor újra kezdi..
  • xido
    #51
    egyébként kitartás,mert utána lesz igazán szivatós:)..Po-nak minden nagymester rekordját le kell győzni ilyen gyakorlószobákban:))
  • Carlos HUN
    #52
    nem birom elviselni ezt a grafikát ha leveszem világitást legajára nekem akor is tul világos és szinek mintha nem lenének...

  • Carlos HUN
    #53
    driver 175.16 whql legfriseb szóval semmi probléma nem merülhet fel
  • hawkie22
    #54
    Az stimmell, csak mindig félrenyomok. :)
  • PrisonMan
    #55
    Yeaah sikerült Igaz, hogy még ma is sokat kínlódtam vele. De miután kikísérleteztem hogy honnan érdemes ugrani, onnantól már jó volt. Csak a nyomogatós rész volt para (a space, 4,5,6) az utolsó résznél az utolsó gombnál (4-es gomb) vagy 5-ször félrenyomtam.. Na képzelhetitek..

  • Broafka
    #56
    nekem elsőre sikerült, de most gondolj bele hogy én hogy nyomhattam, én az egérrel játszom, és ott a bal gomb a 4-es meg jobb a 6-os meg ilyenek.

    Egyébként lesz majd dúrvább rész is benne! :)
    amikor pl egymás után kell nyomni gyorsan hogy 4 space 6 meg ilyenek :)
    nah azzal most sokat kínlódtam
  • Broafka
    #57
    nah az kemény ovlt, volt amikor 5 másodpercem maradt! :D
    egyszerűen ne mtaláltam azt a szart!

    de az is ment elsőre! :)
  • Broafka
    #58
    nah, végig lett véve, a vége nem tetszett annyira, és azt hittem hosszabb lesz! :(
    nah nem baj, jó volt ez! :)
  • PrisonMan
    #59
    Nagyon rövid? Kb hány pálya van benne? (idézettől idézetig?)
  • grebber
    #60
    Remélem lehet majd magyarítani a gamet!
  • kakaoskalacs
    #61
    mert mit akarsz magyaritani egy ugrabugralos gamen,??
  • reaper4
    #62
    :)
  • kakaoskalacs
    #63
    jah értem a "press Space for jump a bonyolult "
    -.-
  • reaper4
    #64
    hasonlót akartam én is:)
  • xido
    #65
    hát azért sok jó duma van benne olyan Jack Black stílusban:)
  • grebber
    #66
    Lehet hogy neked csak az de én szeretném is érteni miről szól a game.Pályák elején ír dolgokat meg a beszédek szeretem ha egy game magyarul van.
  • PrisonMan
    #67
    Azért ha a subtitlest bekapcsolod igaz, hogy angolul, de azért viszonylag érthető. Bár én a bevezetőket nem szoktam elolvasni, nehogy ellőjön valamit a moziváltozatból.
    Valamelyik magyarítás oldalon vagy fórumon rákérdezek azért a dologra
  • grebber
    #68
    Igen én voltam az :D
  • PrisonMan
    #69
    Most nézem, hogy már rákérdeztél itt a fórumon. Reméljük jó lesz
  • Broafka
    #70
    jó nem nagyon, de ha azt vesszük akkor reméltem hogy a 3/4 karaktert meg lehet csinálni. Az álomban jól néztem ki, és erős voltam, normálisan viszont kimaxoltam a gyors meg erős ütést, a panda teknikákból a has lökést, meg a has földrengést (bár én is így tudnám már használni! :D)
    és a végére nem is maradt pénzem a többi megnézésére vagy egy ruha megvételére! :(

    Még szépen ellehetett vonla húzni a játékot hogy pár madarat megmenteni, küldetéseken részt venni (mint mondjuk a Jedi Academyben) vagy ilyesmi.
    Hamar szembe kellett nézni a gonosszal
  • Broafka
    #71
    oké, nem olvastam el a kérdésed hangsúlyát! :)
    ez ilyen aggódó kérdés volt, azt hittem gúnyolódós! :)

    Szal mint az előző hsz-emben, nem nagyon rövid, ha azt vesszük a rövid és a normálisan hosszú között áll.
    szóval szerintem simán lehetne hosszabb a játék!
  • grebber
    #72
    Magyarítás ügyileg:

    Evin írása:

    "Kung Fu Panda (demó)

    Kérésre megnéztem, és programmal fordítható. Talán megtudom hozzá írni, de addig semmiképp sem kezdek bele, amíg nincs aki lefordítja.

    Ékezetek támogatva, kivéve ő és ű, de elvileg berakhatók, ezzel még nem foglalkoztam. Programmal karakterlimit nincs."
  • Carlos HUN
    #73
    Kung.Fu.Panda.PROPER.CRACK.ONLY-ViTALiTY
  • PrisonMan
    #74
    Eggs? Me? Awesome!
  • mama2
    #75
    Én is itt tartok:D. Amúgy nekem a monstrunot a tigrissel, negyedjére sikerült:S. De csak meglett:).
  • Maxtreme
    #76
    Azzal én is elvoltam basszus :)
    Most vagyok a "mocsárban" :D
  • Broafka
    #77
    én most kezdek bele a Dragon Warrior szintbe! :)
    megpróbálok minden kis szir szart megszerezni
  • Broafka
    #78
    a legjobb amikor átrepül a mérkőzésen és meglátja:
    "Ohh my god, this is Freaking AWSOME" és ilyen teljesen elvékonyuló hanggal! :D
  • Broafka
    #79
    Awesome*
  • balee4
    #80
    Na tegnap végigvittem, néhány nehezebb résztől és az idegesítő kamerekazeléstől eltekintve nagyon bejött a game, a humoros hangulat miatt megéri végigtolni.