14
  • Rundstedt17
    #14
    pf vasember elég komolytalan a téma.
  • bender93
    #13
    Nekem nagyon bejött a film.Azért is mert ennek nem kellett olyan túl szájensz-fiksönösnek vagy nem tudom miennek hogy jó legyen.Amúgy olvastam a neten arról az ív generátorról.(ami a visszbűl veszi ki a zoxigént.Teccikérteni?)
  • Librarian
    #12
    PEdig a legjobb eddigi képregényadaptáció (Kivéve Sin City). Kb. 15 perce fejeztük be sokadjára a nézését (ez jó nyelvtanilag?), és igaz, hogy most tökrészegek vagyunk, józanul is rohadtul tetszett, szóval... na mindegy, szóval legjobb. :-)
  • Loverman
    #11
    ö,nem. a mostani boss is benne volt a képregényben. ajánlom a wikipedia Iron man oldalát
  • Mister
    #10
    Iron Man nem bír isteni hatalommal, egyszerű, okos földi halandó, ez oké.
    de az ellenfelei bizony mások. mármint a képregényekben.
  • kukacS3K
    #9
    én már rég meg akarom nézni de a magyar mozik drágák, megéri várni a dvdig?
  • mukievil
    #8
    De attól hogy, nem isteni hatalommal bír, attól még volt ilyen képregény :), vagy tévedek ? Igy hát képregény adoptáció. Még a pokember mesében is benne van... Szoval hová tenné az ember ? Csak nem annyira ismert mint a többi, ennyi sztem.
  • Loverman
    #7
    "előzetes vízhangja" Úristen, na itt felsírtam! nyelvtan, helyesírás, valaki?
  • valamit
    #6
    vannak jelenetek amik moziban jók és ebben a filmben bőven vannak
  • Jrex
    #5
    Szerintem meg sokan úgy vannak vele h majd megszerzik(mint én :)
  • Broafka
    #4
    lehet benne valami, bár nem hiszem, mert én pl nem ismertem a képregényt, de nagyon vártam a filmet, és megnéztem, és tetszett, hangulatos volt, vicces is, szóval szerintem jó volt!
  • Akuma
    #3
    Ennek a filmnek épp az lenne a lényege, hogy elrúgaszkodik a képregényektől és egy valódi embert mutat be, aki nem isteni hatalommal rendelkezik, csupán egy remek repülő vasruhával... A kudarc pedig szerintem abban rejlik, hogy nem volt a filmnek előzetes vízhangja és sokan még ma se tudják miről is szól ez a film. Egyszerűen be van skatujázva, mint képregény film "má megint".
  • Narxis
    #2
    2 kultúra ütközése. Nálunk a képregény nem igazán terjedhetett el a rendszerváltás előtt így a "mi életünkből" ez kimaradt, de amcsiknál se olyan nagy divat már.
  • Mister
    #1
    ez most vagy minket minősít, hogy nincs képregénykultúránk, vagy az amcsikat, hogy miket szeretnek már, szörnyű... :D