4406



Regisztráció |
Letöltés |
Magyar nyelvű segítség |
Magyar nyelvű segítség a regisztrációhoz

Kláninformációk:

Angel Kings (hun)


Publikus ts címünk


Jeremiás CA blogja



Mielőtt kérdeznél, figyelmesen olvasd el ezeket a sorokat:
1., Ellenőrizd, hogy a kliensed, illetve a regisztrációd az efölött lévő linkekről származnak-e, mert ha nem, akkor nagy valószínűség szerint az amerikai verzióhoz jutottál hozzá (errorcode 30022).
2., Ha bármilyen szokatlan hibaüzenetet tapasztalsz, vagy hibát észlelsz, azt közvetlenül a nexon-nak küldd el, hogy minél hamarabb kijavíthassák. ezt bejelentkezés után a webes felületen teheted meg.
3. A játék ingyenes, csak az extra dolgokért kell fizetned, de ezek nélkül is remekül játszható. nincs törtszerver, és mi nem is foglalkozunk ilyesmivel.
4., A topic mindenki számára nyitott, de ha illegális eszközökre buzdítasz, vagy egyéb úton rongálod a közösséget, azonnal törlöm a kommentedet.
5., Ha mindezek nem jelentenek megoldást a problémádra, írj, és igyekszünk segíteni.
  • shm1984
    #1262
    Na egyre faszabban allnak a dolgok, ugy nez ki a klanom szet fog hullani egy par hitetlen emberke miatt.. ez nagyszeru.. mar tenyleg nem tudtam mi hianyzik.. faszom bele.
  • v150r
    #1261
    hadd csekkolják, addig úgyse lépek be, amíg azt nem hallom, h fixed.
  • nandorb
    #1260
    elkezdtek checkelni a accountokat...
  • v150r
    #1259
    zd soft game recorder v3, mivel a v4hez még nincs serial, ami felvette a hangot is, szal arra még várok;
    fraps nem játszik jelen pillanatban a hatvangigás 5 perceivel (de az kétségtelen, hogy az lenne a legjobb);
    a gamecam iszonyat jó lenne, de nekem nincs belőle fullverzió, és halálra idegesít a vízjele;
    a guncam egy rakás fos, saját formátumába vesz föl, amit aztán kétféle codecbe lehet konvertálni, jó lassan, jó szarul, mert ha megpróbálom a compressiont állítani, szétfagy a program :D;
    az open source programok, mint a camstudio és a taksi kevésbé tűntek életképesnek;
    a wegame kliense teljesen jó, csak éppen szétfagy tőle a ca kliens, bármi másra jó volt;
    az xfire kliense jónak tűnt, csak a start/stop record hotkey baszott működni;
    ezen kívül még kipróbáltam egy rakat pistikerecordert, de vagy csak fekete képernyőt kaptam felvételként, vagy egyáltalán semmit.
  • shm1984
    #1258
    Mivel veszed fel a jatekodat, Fraps?
  • nandorb
    #1257
    ah keso,BF2 rulez,megvettem meg jo multkoriban nem volt jo nettem most van ma jaccottam 4/1stat utana kaptam kicket a punkbaster miatt nemvolt beallitva...:D de majd folyatatom...
  • v150r
    #1256
    bocsánat, f6-ot akartam írni. tehát azt bannolnám ki, aki azért nyom nem-re, mert hacker van náluk :D
  • f2d
    #1255
    Így egyre szarabb ez a játék. Kezdem megunni a sok dákóslukkolót.
    Még a végén nem leszek zls.
  • Vér Istvánka
    #1254
    gyulabazmeg! az haggyján ha lövi, de amikor késsel osztja!
    mint ma egy sekfej a deszrumba
    kill cam on volt és miután megkaptam a magamét látom hogy a delikvens a másik szobában egy helyben állva csak hadonászik a késsel és közben engem meg mindenkit a pálya legkülönbözőbb részein sebez meg kinyír
    odadobtam egy m69he-t és ki is nyiffant
    az volt az első megdöglése 36 kill után
    és nem lehet kirúgni mert anti kick off hackja is van
    és még pofátlanul be is írja

    dirtdiver: a szar kis aimbotos köcsögöket igenis ki kellene szavazni
    menjenek az anyjukba vissza a köldökzsinórral játszadozni
    persze csak ha nekik még nincs anti kick off-juk
    bár úgy látom hogy a sima aimbot egy lájtosabb hekk mint a késsel heccsátolós
    szerintem az aimbot ingyenletöltős lehet a durva meg fizetős

    a szomorú hogy egyre több van
    ha ilyet látok inkább lepattanok
    a vége az lesz hogy nem is lehet játszani semelyik szobában
  • f2d
    #1253
    Én nem vagyok hacker párti. Ilyen mértékű csalásnál már semmi értelme a játéknak. Csak azt látod folyamatosan, hogy a kcsg lövi a headshot-okat valamint sorba villog a double, multi, ultra, fantastic, unbelievable és az unbelievable+ a nick-je mellett és 4-5 perc alatt 80/2 a KD-je. Én úgy vagyok vele, ha nem szavazzák ki a játékból, akkor inkább kilépek, még akkor is ha nem engem püföl, mert 0 a játékélmény ezekben az 5-6 perces meccsekben. Azt meg végképp nem értem, hogy az ellenfélnek mi értelme volt bent tartani a ?
  • nandorb
    #1252
    hat olyan KD-ellen nincs ertelem jaccani de meg az is hogy te nemjutsz kilhezz ha az elveszi az ossz elenseget neked nem jut semmi se...
  • v150r
    #1251
    azt külön kibannolnám, aki azért nyom az f5-re, mert hacker van náluk.
  • v150r
    #1250
    f2d: a death room az csak arról szól, h az nyer, akinél több shotgun vagy smg van. ezért értelmetlen szerintem.
    pityu: nekem smart detectionra van állítva a video resolution és úgy élvezhetően vesz fel.
  • Vér Istvánka
    #1249
    tárgytalan az előző
    xvid-mpeg4-ben király!
  • Vér Istvánka
    #1248
    milyen beállítással veszed fel?
    400X300-ban olyan okádék hogy nem is lehet rajta szinte semmit látni
    800X600-ban meg fel sem veszi csak csinál egy 2 megás fájlt ami lejátszhatatlan

    zd soft game recorder
  • f2d
    #1247
    Tegnap pont a kedvenc pályámon garázdálkodott egy ilyen lengyel , tizedes rendfokozattal ez (kb 1000 EXP) csak headshot-ot tudott lőni és csak úgy gyártotta az unbelievable-öket, egy idő után meguntam és kiakartam szavazni, erre a többiek bent tartották. Inkább én távoztam.
  • f2d
    #1246
    Erre jó a death room, szerintem ez a legigazságosabb pálya, na persze csak akkor ha neted is jó. Itt nem sok értelme van a kempelésnek és más egyéb sunnyogásnak, csak akkor érhetsz el jó eredményt ha ügyes vagy. Kellene még ilyen "adjapofájának" típusú pálya, mondjuk nekem a snow walley méretű pályákkal sincs semmi bajom, sőt ilyen nagy sok respawn-os pályából is kellene legalább még egy.
  • nandorb
    #1245
    tegnap lattam egy hackert... kis rangu kis pocs 47/7statja volt es furaltam azt hogy allandoan fejest ad... na mondom gyerek bucsuzz megnyomom az f5,4 megint f5 es lass csodat...:3Igen,a tobbi nemet nyomott...kurwa lamak...befejezodik nezzem a KD:4.69-volt mikozben a headshoot 83.06% na es ilyen a valosag a kis butusok fele se ert angolul anyibol al a dolog hogy azt se tudjak mire nyomnak f5-tot vagy f6-ost lenyeg hogy alnak 1helyben.............
  • v150r
    #1244
    ja, és én a helyedben átmennék a másik klánba, ahova hívtak és otthagynám őket. mert ha ki akarnak tolni maguk közül, akkor jobb, ha magad mész.
    ja, és még valami: ezek a playerek csak mennek, ha ölnek-ölnek, ha nem-nem. nem figyelik a pályát, az embereket, az általános helyeket, nem gondolnak bele, hogy ahova bebújnak, az tök általános hely a camper lámáknak, és amikor számítok rá, hogy ott van (mert máshol nem lehet) és lelövöm közelről, akkor jön az, h wallhacker. kéne egy olyan pálya, ahol szinte nincs egy sarok sem, legfőképpen olyan nem, amire nem látsz rá. erre tökéletes példa a quake 3 dm6, ha még valaki emlékszik rá. egy ilyen stílusú havas pályát simán el tudnék képzelni, és ott aztán nem lenne ilyen helyzet.
  • v150r
    #1243
    egyrészről az irigység, másrészről a tízéves mentalitás.
    szerencsére ez velem még nem fordult elő sehol sem, de pontosan az aimes köcsögök miatt kezdtem el felvenni a meccseimet, egyrészt, h lebuktassam őket ha lehet, másrészt, hogy alibim legyen egy esetleges reportnál, vagy olyan klánnál, aki hackerezik minket. mert nagyon egyszerű, fogjuk, feldobjuk mindannyiunk videóját egy megosztóra, aztán nézzétek lámák.
    talán tegnap előtt volt az, h bementem játszani, gyerek rimánkodott, mondtam neki, h felveszem a játékomat, megnézheted, paraszt. igényt tartott rá, megnézte, aztán nem győzött bocsánatot kérni. én meg rendesen leoltottam utána, hogy ezt az undorító stílust talán most már hanyagolhatnád is.
  • f2d
    #1242
    Hát igen az irigység. A hack-ek és cheat-ek is ezért olyan népszerűek, sokaknak másképp nem megy.
  • shm1984
    #1241
    Nem tudom mi volt a gepemmel, de valamiert nem tudtam bejelentkezni erre az oldalra mar napok ota.

    Hat valoban sok az aim hackes mostansag.. De tortent valami amin meg ennel jobban is felhaborodtam. Tegnap a klan tagokkal kozosen nyomtunk egy elim. 3 v 3 mod, de mi csak 2-en voltunk a klan tarsammal, a harmadik mindig egy kulfoldi random volt.. mar amikor volt. Ezutan a meccs utan, megtudtam hogy ket klan tarsam csalassal vadolt meg engem.. ez nagyon rosszul esett hogy oszinte legyek, mert SOHA se csaltam, es nem is fogok.. es ezt mindenki elott vallalom.

    Meg is mondtam nekik, hogy egyszeruen csak ki ismertem a taktikajukat amit kovettek, ezert lett konyebb megtalalni oket, magyarul szamitottam ra, hogy ki hol kempel.. mert ugye ha be vannak szoritva az ellen csapatban, akkor spawn camprol beszelunk. A map amugy a Power surge volt, ezt nem emlitettem meg.

    El is mondtam nekik hogy mit ismertem ki a taktikajukbol, hogy azon a meccsen hogyan viselkedtek, hova bujtak sokszor, es milyen hangokbol tudtam hogy most is ott ulnek, hogy pontosan lassak nem csalok, csak figyelek a hangokra es van taktikam. De meg igy sem hittek nekem.. Most innentol mit mondjak??? olyan nehez azt elhinni, hogy valaki nem csak megy mint a vak legy, hanem hallgatozik is? Lehet megis at kelett volna mennem abba a nemzetkozi pro klanba ahova meghivtak 1 hete.. Mert hogy a sajat klan tarsaim azt mondjak ram hogy csalok, ezt nem gondoltam volna almomban se.
  • Lackokoma
    #1240
    Hát szerintem mind a 2 de inkább a 2.!! Mára már jobb a helyzet nem úgy mind 2napja akkor 16/13 aim ma 16/5! Aki olvasgatta a fórumot az látta hogy valamire is reagált valamelyik GM vagy valaki mert ahogy én is néztem top topik a report volt!?
  • f2d
    #1239
    Mostanában feltűnően sokan lettek az aimbot-tal játszók. Ez most NX-ért vásárolható cheat vagy egyszerűen a hackshield szart sem ér?
  • v150r
    #1238
    ha az előbbivel kapcsolatban, akkor ott van a fórumban a post alján egy imageshack link, ott a törölt proofja. ha nem az, akkor adj direkt linket, mert ez egy fos.
  • nandorb
    #1237
    ezt a kepet talaltam...
  • nandorb
    #1236
  • v150r
    #1235
    itt a kép egyébként, már törölte, de van, aki lementette szóval meg lehet nézni, h mekkora állat. itt a post is
  • v150r
    #1234
    igen, de mi alapján? ezért kéne rászállniuk a netes hackekre és ellen-injection-okat írni rá.
    tegnap volt pont a nexon fórumon, gyerek bepostolt egy képet, h hackel, és a barom állatjának firefoxban is meg volt nyitva egy hack, és futott a tálcán egy valkyrie injection, és felrakta fórumra, h ő márpedig talált egy hackert. láma szar.
  • nandorb
    #1233
    hat ja de az nem megoldas hanem az hogy egy normalis minden 2oraban mint az antivirusoknal a hackshieldet updatelni uj vedo cirkuszal...
  • v150r
    #1232
    erre szolgálna az ip-ban, de mint tudjuk, bármikor kérhetsz új ip-t, a dinamikusnál meg édesmindegy :D
  • nandorb
    #1231
    jaj jatszottunk wart latom a szemely KD 2.96 mondom huha kikapunk meg latttom fejeseket csak ugy akasztjak igaz en is akaszgattam nekik es boala elveszitettek...habar vmeik. nap volt 1ien okostojas KD 2.nemtom mennyi es a klanba akart jonni mert kb. par palyan minden nap 1-2 jatekos a top5 kozzott van,de latszik hogy a hackja nelkul leveri barki...ja meg pl. olyasvmi mint a cod2-ben van van serial-od amiert fizzetsz ha megfognak a hackert a szerialt kibannoljak is nincs unbann...plane hogy nem olyan olcso a szerial-ja
  • v150r
    #1230
    a hackshield az egy fos. pont ma este fejtettem ki tsen, hogy a kal-online nevű gameben ugyan ez a védelem volt, és még az óvodások is feltörték. ellenben, a pro hackerek, akik kb milliókat kaszáltak a bankkártyás ccf csalásokon, csináltak egy saját hackshieldet kifejezetten kalhoz, a meglévő módosításával, na az nem engedett be semmit a privát szervereken. pedig ott aztán rendszeresen próbálkoztak azok is, akik ilyen pistike szinten "letöltötték" a cuccokat.

    egyébként nagyon egyszerű lenne a megoldás, olyan játékot kell írni, amiben nem lehet csalni. biztos, hogy meg lehet oldani azt, h aki az átlagos határértékek fölött működik (legyen az mondjuk a meg- és visszalövés közti időkülönbség, vagy tudom is én), azt monitorozza a rendszer, és ha ez folytatódik, akkor megfigyeli egy gm, vagy valaki. nem az, h reportolgatunk, aki fizet sokat annak eltűrik (mert most ez van), hanem mindenkit kidobálnak, akiről _egyértelmű_ bizonyíték van. na és persze nem ártana update-elni a hackshieldet, és naponta végigkeresniük hatvanszor a fél internetet és megvizsgálni, h hogyan is csalnak, és azokat az algoritmusokat finomítgatni, vagy teljesen átírni. mert lassan már megint ott tartunk, mint március környékén, hogy lehetetlen egy értelmes meccset játszani akár publicon, akár cm-ben.
  • nandorb
    #1229
    nemjo megoldas hanem inkabb egy normalis hackshield en megvagyok gyozodve hogy a hackereket mikor megolod akkor anyaznak meg mittom en...
  • Dns5000
    #1228
    nem lehet kirugni bannolni valakit ha te vagy a master?
    csak egy bant kéne belerakni és 2 nap alatt eltünnének a hackerek mert Senkivel nem tudnának játszani.
  • v150r
    #1227
    felteszem, még mindig szentül meg vagy győződve róla, h aimelek, ugye? :D
  • Lackokoma
    #1226
    A válasz ott van a videó végén:D felvevő: zd soft game recorder v3 vágó: Sony Vegas V8
  • nandorb
    #1225
    mivel keszited?
  • v150r
    #1224
    tudom, de játékban még nem találkoztam vele.
    amúgy feltöltöttem (végre, egész napos szenvedés után) a tegnapi public meccseimről készült videót. ezek csak tegnap délután lettek felvéve, nincsenek köztük akkora epic momentumok, de azért akadnak jó fragek. elsőnek jó lesz. igazából csak teszt volt, h hogy tudok felvenni és érdemes-e egyáltalán ezzel vesződnöm.

    videó
  • nandorb
    #1223
    forumon amirol adtad a linket irt oda...