15
  • Gimre
    #15
    Sziasztok
    Azt szeretném kérdezni hogy a következő mobilokra lehet magyar nyelvet rakni?
    Samsung S 7230 Wave, S5750 Wave 575, S 5250 Wave 2, És nem tom, hogy a S8000 is angol nyelvü-e. Mert ezeket a készülékeket a GSMHOME.hu-n lehet kapni de állitolag nem magyar nyelvüek. Ezek közül szeretnék venni egyet. Kérelek titeket segitsetek.
    Elöre is köszi imre
  • GregSB
    #14
    *€499
  • GregSB
    #13
    Egyébként drágább mint az iPhone. €599-be kerül ez 240MB belső memmel és 8GB-ig bővíthető (és ez + pénz!), ugyan ezért a pénzért 16GB-is ájfónt kapsz.
  • GregSB
    #12
    Legközelebb olvasd végig a cikket :D

    "A dél-koreai gyártó új modelljének bevezető ára 499 euró."

  • NEXUS6
    #11
    A Samuk soha nem az akksijukról voltak híresek. Egy Noka, vagy Sanyierixon 100X jobban bírja, de a kijelzőjük mindíg nagyon pofás volt, és elég strpabírók is. Ha nem Ájfon árban mérik, még az is lehet hogy veszek egy ilyet!;)))
  • kvp
    #10
    "Nincs benne GPS, nem oprendszeres, legalábbis navi progit nehéz rá rakni...csicsás gagyi."

    Mar mar csak a regebbi, de meg gyartott nokiakon nincs operacios rendszer. Az egyetlen kulonbseg, hogy a gyarto engedi-e a telepitest vagy nem. Pl. az iphone-on kezdetben nem volt engedelyezve, mostmar igen. A widget-eket meg nem igazan ertem miert terjednek ilyen hirtelen. A technologia eddig is adott volt, mar az ericsson t20-as idejeben is, tehat ez inkabb divathullam mint uj technologia.

    A beszelgetesi ido tobbnyire a 100%-os cpu terhelest jelenti, a keszenlet meg a kikapcsolt kijelzos standby-t. Tehat ezek a telefonok atlag 3 ora hasznalatot birnak ki toltes nelkul. Ez egy olcsobb laptop teljesitmenyenek felel meg, tehat a mai vilagban megfelelo.
  • roliika
    #9
    Nincs benne GPS, nem oprendszeres, legalábbis navi progit nehéz rá rakni...csicsás gagyi.
  • viCtah
    #8
    Áhhá ^^ ez így van. Jó, vettem, tényleg barom voltam. Thx
    Attól függetlenül nagyon jó ez a tella, ha pénzes lennék vennék is :)
  • Cat #7
    A készenléti és a beszélgetési időt szabvány határozza meg, hogyan mérik. Ez azért van, hogy a készülékek adata összehasonlítható legyen. Persze mégsem érdemes, tekintve hogy egyes tevénykeségek nagyságrendekkel jobban merítik az akkut, mint mások (pl. netezés), és mindenki eltérő intenzitással használja ezeket.
  • viCtah
    #6
    jogos xD
  • r4pid
    #5
    Lekopogom de eddig csak nokiám volt és nagyon jól bírták. első egy 6610 az 1.5 hétig kibírta úgy h nem igazán telefonáltam vele... az már 5 éves és még mindig bírja
    Másik egy 6288 1,5 ha jól emlékszem, és egész nap (szó szerint) zenét hallgatok rajta és kb 2-3 naponta kell töltenem... ha nem használok rajta semmit az is simán kibír 10 napot pár hosszabb telefonálással
  • busman001
    #4
    az már nem készenlét, hanem használat:)
  • viCtah
    #3
    Istenem, mikor még meg kellett várni, hogy a telefon lemerüljön... xDD
  • kukacS3K
    #2
    lehet hogy ráírhatnák rendesen is de sosem értettem hogy miben áll este rárakni a töltőre a mobilt aztán reggel meg leszedni. persze fogyasztja az áramot de minimálisan
  • viCtah
    #1
    bravo! bár ez a "maximális készenléti ideje gyári adat szerint akár 10 nap is lehet" akkor lép életbe, ha nem használunk szinte semmit rajta?! :)
    Én telefonomra is 3-4 napot írnak "akár" bár nem ez a kategória, de játék, zene, videó, fényképezés, aztán este tehetem is fel tölteni :S