17
Tanoth - Your legend starts here and now!
  • ChaosTeam
    #1
    Elindult a GameForge új játéka, a Tanoth. A játék igazából nem valami nagy durranás, azoknak jó, akik a már meglevő GF-es játékokból a Bitefight valamint a Gladiatus féléket szeretik, ugyanis a játék első ránézésre ezek "keveréke". Ami sokaknak zavaró lehet, hogy Flash alapú a játék, mégse animált és nincs benne cselekvés, mint pl a Warpfire-ben. Sima böngészős játék, érdekes játékmenettel, viszonylag jó grafikával.

    Akit érdekelnek az ilyen jellegű játékok, azok kipróbálhatják, bár jelenleg még nincs magyar nyelven, de hamarosan talán magyarul is lehet majd játszani.

    Angol nyelvű verzió: http://www.tanoth.co.uk/
    Német nyelvű verzió: http://www.legend.de/
  • Énvagyokazapád
    #2
    tetszik, fav, de ugye itt nem kell ilyen tököm linkeket küldözgetni a többieknek hogy megharapjam őket vagy ilyesmi? :D
  • ChaosTeam
    #3
    De lehet :D Nem kell, de lehet... ha 5 ember regel a linkedről, akkor kapsz 100 aranyat...
  • Énvagyokazapád
    #4
    aha.
    nekem most az a cél hogy vegyek egy szamarat :D
  • Énvagyokazapád
    #5
    jó topik :?SDA:_?SADsad-
  • ChaosTeam
    #6
    Én lóra gyűjtök :D
  • sziluska
    #7
    császtok gyerek!!!!
    ti hányasok vagytok?
  • oneal1
    #8
    hali nektek bejön a főoldal?
    mármint a karakter rész.
    nekem nem nyitja meg, + még a kereskedőt sem.

  • ricsa008
    #9
    játszik ezzel még valaki?
  • ChaosTeam
    #10
    Néhányan biztos :D
  • mate370
    #11
    Érdekel vkit TOP -os Tanoth acc? Ha igen bővebb infóért írj: droy666[kukac]gmail.com
  • csuripi
    #12
    Üdv!
    A játékkal kapcsolatban lenne egy kérdésem, amire sehol nem találok választ.
    Miért van az, ha kihívnak egyes emberek, vagy én őket, a tulajdonság pontjaim fele eltűnik.
    Harcok során a 400 ügyességemből marad 200.
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • marty999
    #13
    császtok. tudom hogy amit most kérek az illegális de KÉNE VALAHONNAN 1 GOLD (ARANY) HACK. TUD VALAKI MONDANI 1-ET. KÖSZI
  • ChaosTeam
    #14
    Nem létezik ilyen.... ne is álmodj kis csaló....
  • mascarun
    #15
    HAIL!

    Ezeknek a társaknak van valami értelmük! Vagy csak vannak és rájuk lehet aggatni dolgokat! Mert hogy nem fejlődnek és a csatában sem látom hogy aktívak lennének az biztos!
    30as szinten vagyok és immár kettő van......
  • Kotomicuki
    #16
    Hali!

    A dungonokban a képességeik és a fegyver sebzése(?) hozzáadódik a fő karakter értékeihez. Kalandoknál és más karakterek ellen nem "hatásosak". Esetleg az értésebebb cuccok tárolására használhatók még.
  • Kotomicuki
    #17
    A sebzésük hozzáadódik a fő karakteréhez, ahogy minden más tulajdonságuké is, viszont a páncéljuk értéke NEM - csak a Dungonokban!