404
The Original Adventures
  • DJ Skyline
    #1
    üdv
    először is tudom hogy van már ilyen topik a konzolos részben. szerintem elfér a topik, többeknek nem tetszett a konzolos részlegben, hogy a PC-s csapat oda irkálja a problémáit.
    a játékot a Traveller’s Tales fejleszti, kiadója pedig a LucasArts lesz. megjelenés Amerikában Június 3-án, Európában pedig Június 6-án, tehát nagyjából két hét múlva. PC-n kívül megjelenik még Nintendo DS-re, PS2-re, PS3-ra, PSP-re, Wii-re, Xbox360-ra. nemrég kijött a játék demója, amit letölthettek innen. pár kép itt, videók, még egy demo link pedig itt. a játék hivatalos oldala pedig itt található.
  • kemszi2
    #2
    lego részertől nem lehet jobb:)
  • Attelee
    #3
    Látom nem sokan várják ezt az igazán brilliáns játékot!
    Pedig az év egyik legjobban várt game számomra!
    Szóval akkor ide is leirom ha valakinek nem indul a Demo,az húzza ki a gamepadot,és ugy inditsa!
  • Wreck86
    #4
    nagyon jó! nézzétek meg a karaktereket,jól néznek ki:):)
  • kemszi2
    #5
    kipróbáltam a demót.rohadt jó XD
  • spy803
    #6
    Év játéka!
  • Evin
    #7
    Szerintem akinek tetszett a Lego SW, azok mind várják ezt is (meg majd a Batman-t is).
    Én várom. Egyetlen bosszantó dolog a demóban, hogy Gamepad-ot nem tudom beállítani. Mindenre be kell állítani gombot, különben nem menthető el. Csak nincs annyi gomb egy Gamepad-on sem! :(
  • trogerzsiger
    #8
    ez nem őgy volt hogy év végén jön ki?
  • offkorz
    #9
    megnézemmár,bár a batman jobban érdekel majd
  • Waczkor
    #10
    Szerintem is nagyon nagy gém lesz:)Demón szétröhögtem magam,mikor a kis szobrocska egy másik sorozat szereplőjét ábrázolta:D

    Star Warsok is jók voltak,ez is jó lesz.
  • offkorz
    #11
    letöltöttem 2gb nemvolt elég neki telepítéshez loál.na mondom anyád.jelenleg nincs több helyem ez most kimaram :-|
  • UnknownAsshole
    #12
    bár bőrt még lehúznak erről a lego cuccról..
  • UnknownAsshole
    #13
    pár*
  • hmark02
    #14
    Hellöo nem tudja valaki a megjelenés pontos dátumát mert nem bírom ki meg van az összes rész DVD-n
  • DJ Skyline
    #15
    valószínű nem a 18+ korosztály a célközönség, a 8 éves öcsémet meg marhára nem fogja érdekelni hogy ez hányadik LEGO rész, hanem örül neki, játszik, poénos, nem erőszakos. :) kb hetente kérdezi hogy mikor jön ki az Indiana Jones. látta a lego.com-on hogy lesz, de csak annyi volt akkor még, hogy 2008 nyár. és mindíg kérdezi mennyit kell még aludni nyárig és szerintem még mindíg több értelme van egy x+1-dik LEGO játéknak, mint egy x+1-dik NFS-nek.

    hmark, lehet leírtam az első kommentben, fusd át még1x :)
  • Carlos HUN
    #16
    áh ez hatalmas game első lego játékom de iszonyuan bejön hihetetlen jol megvan csinálva eszméletlen jobban leköt mint egy fps
  • kemszi2
    #17
    jó kis könnyed játék:)
  • Waczkor
    #18
    Mivel más normális ilyen témájú játék nem jön ki,így szerintem bőven beleférnek.Rendes Star Warsos játék nem nagyon van/volt,főleg ilyen hogy keresztül lehetett menni az összes rész főbb eseményein.

    Nekem 21 évesen is szórakoztató az fps hentelés,autóversenyzés után egy kis ilyen szintű játékos gém:)

    Mellesleg a pc-m már úgyis csak erre,a CoD 4 multira,meg CS S-re használom.Azért ezt nem veszem meg boxra,főleg hogy annyi jó gém van kilátásban hogy ihaj.
  • trogerzsiger
    #19
    Na majd megnézem én is. Ezt is végig lehet úgy vinni ketten mint a lego star warst?
  • Menő
    #20
    Igen
  • Carlos HUN
    #21
    Nah x360ra már kintvan!
  • DJ Skyline
    #45
    mi lenne ha abbahagynátok? örülünk hogy szeditek, annak is hogy megjelent, de ne erről szóljon pls a dolog :| szedjétek le, tegyétek fel, majd az élménybeszámolók jöjjenek, meg képek. ne az 10, hogy kijött a reloaded verzió, meg hogy már jön lefelé :S
  • SHADOWEYES7
    #46
    Remélem érthető volt a törlés!
  • Carlos HUN
    #47
    Nah megy az install telepitő jó lassu XD
  • Carlos HUN
    #48
    Nah megy rendesen jó kis game lett :)
  • ricsa008
    #49
    az irányítás változott valamit a Lego SW-khez képest? vagy még mindig nehézkes billel?
  • Carlos HUN
    #50
    hát nem a legjobb de sztem élvezhető igyis
  • ricsa008
    #51
    vágom kössz
  • xido
    #52
    Első értékelés...csillagos 5ös..mit 5ös..10es..részemről:)..Irányítás és kamera ugyanolyan tökéletes,mint a Lego SW-k esetében,kontrollerrel egyszerűen minden kézre áll....Még csak az 1.pályát végeztem ki,ami a demoban is járható volt..aztán estem ámulatba...SW esetében játékon kívül a kantinban és kint a parkolójában lehetett vásárolni,karakterekkel bohóckodni...itt Jones egyetemén,ami iszonyat jól van megcsinálva és vagy 6 külön szoba,kert,múzeumtárlat...nagyon rendben van ez a darab is...ha a Batman-jük is ilyen mestermunka lesz,akkor már előre le a kalappal..ezzel a műfajjal ezek a srácok már nem tudnak hibázni,tele vannak kreativitással:)
  • balika16
    #53
    azt h kell beállitani h en pl gamepaddal haverom meg billel?gamepadot engedi?
  • kirol
    #54
    Ezt csak ketten lehet játszani?
    Mert a demo-ban elég idegesítő, hogy a másik játékost is vinnem kellett.
  • Evin
    #55
    Általában több karaktert viszel, mert van ahol kell a másik képessége, de egyedül is lehet mennie, ha nem nyomod meg a gombot, ami aktiválja a 2.játékost.
  • kirol
    #56
    Aha, köszi.
  • balika16
    #57
    lehet ugy menni h gamepad+bill??
  • balika16
    #58




    A 2. pályából képek!
  • balika16
    #59
    Nem jön össze h 2 en játszunk..gamepadra nem engedi tenni.......Mit etgyek?hogy állitsam be?segitsetek!
  • Carlos HUN
    #60
    LEGO.Indiana.Jones.PROPER.CRACK.ONLY-ViTALiTY

  • bon
    #61
    Az alap Reloaded cracknek sincs baja, csak nincs tömörítve és ezért nagy a mérete. Amúgy király a játék ajánlom mindnkinek.
  • mama2
    #62
    2. pálxán mit kell csinálni? Megjavítottam a felvonót, átmegyek máshova, ahol fúj a szél, és ez miatt állandóan leesek a szikláról. Ott van ilyen híd szerűség, de nem lehet átmenni, mert nem teljees.
    Mit kell itt csinálni?
  • xido
    #63
    2.pálya az Nepál Marionnal?..Marion fel tud ugrani a generátorról és át tud kapaszkodni a szakadék felett..aztán ott meg vagyok lőve én is:)