92
Race Driver: Grid
  • Grizzly4x4
    #12
    Mondjuk az azért tényleg gáz hogy colinhoz képest csak annyi a különbésg hogy új helyszíneket rajzoltak és kész is van. Nekem már a betöltőképernyő gyanús volt hogy ugyanugy mutogatja a rekordokat mint a colin esetében de mondtam magamnak a játék fizikája megy ugy a grafot kivéve minden biztos tök más lesz mint a colinban mert azért eléggé más stílus a két játék azon belül hogy mindkettő autos. De amikor betöltött és mentem vele pár menetet akkor ébredtem rá hogy hát nem törték össze magukat a fejlesztők szvsz lehúzásnak érzem hogy ezért a játékér is ugyanugy elkérik a 15k mint mondjuk a colinért mert a grafot kivéve a két játék tök ugyanaz remélem azért az F1-es játékot nem kúrják el mert akkor tényleg rohamot kapok ugyanis mióta x-em van mindim csak a egy jó kis forma-1-et hiányoltam a felhozatalból!!
  • n3whous3
    #11
    xO)
  • Istencsászár
    #10
    Mind1:)
  • Nethyrrea
    #9
    csak hogy belekössek :)

    gRID ^^
  • Istencsászár
    #8
    Pgr3 és a PGR4 közt minden téren fejlődés van és sokkal jobb lett, CSOCSO-nak különleges izlése van és neki nem tetszik, asszem a drift miatt, amit szintén jobb lett, csak nehezebb:)
  • n3whous3
    #7
    Tudsz e olvasni: ő aszonta (csak elég hülyén megfogalmazva), hogy szar a pgr4 a pgr3 után. És nem azt, hogy szar a pgr4, de a pgr3 jó és a grid is szar ahhoz képest.
  • Istencsászár
    #6
    Gird

    - sebesség
    - legjobb törés és ütközés modell amit valha láttam
    - szép, de nem estem tőle hanyatt ( PGR városai ezerszer szebbek )
    - irreális fékezések, féktávak, gyorsítások és rettentő hülye az autómata váltó... bedobja az egyest kanyar közepén és ugy elszállsz mint a diadalmas zászló:)
    - szar a belsőnézet, nincsenek G hatások, a kormány meg ugy mozog az analogókkal is mintha billentyűket ütnél... lehangolóan szar akárcsak a Colinba volt.


    Pgr

    - sebesség
    - szebb mint a Gird
    - a fizika árdkéd de a féktávok kanyarok mégis realisztikusabbak mint a girdben, vagyis sokkal élethűbb
    - belső nézet élvezetesebb, jó a kormányzás, a kormány mozgás, g hatások

    Nemrossz a Gird, de sok benne az olyan dolog amitől nem vagyok elájulva, mert lehetett volna sokkal jobb is egy kis odafigyeléssel... Colin és a Gird közt semmi fejlődés nincs sajnos.
  • DanielT
    #5
    "demo alapjan jobban bejon mint a pgr4... ami szvsz nagyon el lett baszva a pgr3 utan... teljesen mas fizika.. elvezhetetlen vezetni a pgr3 utan."

    Ezzel sikerült hitelteleníteni minden addig leírt karaktert :DDD
  • laaslow
    #4
    Teljesen egyet értek,elsőre nekem sem tetszett, de végig próbáltam a három kocsit, és remekül szórakoztam, pláne a drifttel amit most próbáltam ki először(nekem nem nagyon megy),tényleg jó JÁTÉK, kicsit ki lehet engedni a gőzt.A törés nagyon tetszik,különösen a Mustang, a visszajátszáson, koccanás után,ahogy lóg a sárvédő, nagyobb sebességnál a menetszél visszanyomja a kasznihoz.Én a 2009-es F1 miatt mindenképp megveszem,nagyon érdekel mit várhatok f1 téren,szimulátor lesz, vagy egy jó kikapcsolódásra való játék.
  • tobias88
    #3
    itt például a 2. percnél látsz egy teljesen valós megcsúszást, ami életben is hasonlóképp történne

  • tobias88
    #2
    az lehet, de hogy a tdu-nak és a pgr4 is 100szor élethűbb, az is biztos
  • CSOCSO
    #1
    nincs meg konzolos Grid topik szoval nyitottam...

    Lejott a demo es kiprobaltam a bmw-t a versenypalyan. Nekem is az jott le eloszor mint mindenki masnak... gagyi... az auto tul jol fekez, tul jol tapad. nem valami elvezetes.

    persze mikor kikapcsoltam az osszes segitseget akkor rajottem hogy azert talan konnyebben ki lehet benne csuszni meg fordulni mint a pgr4 ben.. szinte forza2 szinten ki lehet produlni.. szal fekezni KELL.. csakhat a fek irrealisan jol fog. :(

    par nap mulva ujra kiprobaltam, de mostmar a drift reszet probaltam ki es azt kell mondanom hogy nem volt konnyu driftelni!!! az auto brutal eros.. kicsit gagyi hogy neha negyesben is ugy kiporog mint a 800 lovas supra a forza2 ben. ettol fuggetlenul miutan manualra allitottam az iranyitast de minden segitseg ki volt kapcsolva akkor elkezdtem elvezni a dolgokat.

    finoman kell adagolni a gazt mert az ember azonnal odacsapja a kocsit valaminek, avagy kipordulunk. szerintem az eddigi legelethubb es legnehezebb drift moddal van dolgunk. az elso ket harom korben alig tudtam 3-400 ezres pontokat osszeszedni mig az ellenfelem majdnem 700 ezret csinalt.. a negyedik korben viszont mar kezdtem kitanulni a palyat.. hol mennyi gazt lehet nyomni mekkora sebesseggel erkezzek be stb.... hat.. rohadtul megtetszett a driftes resz. 4-5 restart utan a leghosszabb driftem fel millios volt mig 3 kor alatt gyorsan lezavartam ket milla pontot.. es nem napokig jatszottam.. csak es fel oracskat.. talan tobbet egy kicsit.

    sztan kiprobaltam a mustangos varosos versenyt.. itt is baromi gagyi a fekezes es a tapadas de megis bejott... tudom tudom ... ez nem forza2 meg lfs... arcadehoz kepest viszont ez a mod felettebb tetszett.. azonnal eszembejutott a need for speedes idoszak mikor a high pursuit kettovel nyomtuk a hegyekben egymast tologatva :D meg hatramenet versenyeket nyomtunk le D:D:D:D nagyon elvezetes egy jatek volt multiban... szoval ugy gondolom hogy ezt a reszt is szeretni fogom.. fasza volt versenyezni sok ellenfellel.. lokdosodni.. csapatni neki.. amellett hogy a toresmodell szvsz jobb mint a forza 2 ben... ez egy kulon miset meger.. egyszeruen FENOMENALIS!! a zajok ahogy odautom az elso lokost a foldnek mert ugratok egyet meg minden... sztan hirtelen tul nagy sebesseggel veszem a kanyart es BUMM bele erkeztem a gumifalba..... bal elso kerek tobol kiszakadt az auto eleje nincs meg... repkednek a gumik amiknek nekimentem.. AAAAAAAAAAAAAAAAAAH ez kuuurvajo :D

    kivancis leszek a full jatekra! nektek hogy jott be? tudom sokan fikazni fogjatok, de konyorgom.. toltsetek el vele egy par oracskat.. kapcsoljatok ki a segitseget ha tul gagyinak talaljatok... eroltessetek a driftet meg az utcai versenyt.. az sokkal jobb mint a bmw-s versenypalyar.

    demo alapjan jobban bejon mint a pgr4... ami szvsz nagyon el lett baszva a pgr3 utan... teljesen mas fizika.. elvezhetetlen vezetni a pgr3 utan.