20
multis bongeszoben nyomhato focis game
  • lacyhsv
    #20
    Ahogy nézem eléggé kihalt ez a fórum :(
    Mindegy ha valaki jönne azt is leírhatná,hogy kell fejelni,meg mellel levenni a labdát..
  • lacyhsv
    #19
    Kupához sem bírok csatlakozni ahhoz is klub tagnak kell lennem :(
    Az meg pénzbe kerül?
    Akkor itt csak az játszhat akinek van rá pénze?
  • lacyhsv
    #18
    Én tegnap kezdtem el játszani vele!
    Nagyon tetszik,el is indultam egy kupán!
    De másképp nem lehet játszani?
    Mert kihívni nem tudok senkit,mert azt írja ahhoz klubtagság kell..
    Valaki megmondaná,hogy kell játszani? :)
  • sanyiszeged
    #17
    hello
    Leírnátok hogyan kell csavarni a játékban?
    és még1 fontos kérdés: a játékosaim fején ugrál a haj...
    mi lehet a gond? valami driver hiba?
    köszi a válaszokat
  • BmwE30M3
    #16
    sziasztok én most keztem el vele jáccani!
    elég vad játék ráállos!!de arra még sajna
    nemjöttem rá hogyan lehet labdát csavarni!!!!
    helpme
  • fairplaya
    #15
    Hát én már elég tapasztalt vagyok e játékban:) Lassan 1 éve játszom vele (már lvl 87-es a csapatom)és nagyon megtetszett. Nincs szinte olyan nap hogy ne játszanék vele pár meccset:) És lassan már két hete hogy elérhető az oldalon a magyar nyelv is amit 2 másik játékossal eggyütt készítettem szóval már azoknak sem okoz gondot a játék kezelése akik kevésbé tudnak angolul.

    A játék azért fagyhat ki mert van 1 hiba a játékban, de ez ritka, hogy kifagy, de a Készítők már a javításán dolgoznak:)

    Lagról annyit mondanék, hogy a törökök eléggé lagosak szóval nem érdemes velük játszani, elveszik a játékélményt. A lengyelek nem annyira azok.

    Egyszóval mindenkinek ajánlanám a gamet mert engem nagyon megfogott, jól ellehet vele játszani az időt, és nem kell egy atomreaktor erőségű gép hozzá:P
  • eZo
    #14
    nagyon jóóó :D
  • F1re
    #13
    te is meg tudsz hivni barkit ranyom a lobbyba a nevere es ott van a meghivas amugy nekem sose fagy ki teljesen jol megy
  • Palinko
    #12
    nektek is kifagy mikor új játéktársat kerestek mérkőzés után?
  • Palinko
    #11
    hogy tudunk? ahogy néztem meghívás kell hogy beléphess dolgokhoz. eddig nem igen néztem a menüt inkább hülyülök játékban :)
  • toysoldier
    #10
    régebben sokat nyomtam :) voltak jó meccsek ^^

    de aztán sokáig nem léptem be, ezért törölték a csapatom :D
  • Fabio Capello
    #9
    jól hangzik, kap egy esélyt :)
  • F1re
    #8
    meg azt hozza irnam hogy vannak cupak is azokra is lehet jelentkezni jah es ha most jon vaki gamelni akkor jojjon europan belul a 12-esbe
  • kakaoskalacs
    #7
    LooooL
  • F1re
    #6
    :D allitolag torokok meg lengyelek ellen nem szabad jatszani mert laggosak :D
  • F1re
    #5
    szerintem hatalmas :D meg az benne a joh hogy a benaknak is eselyt ad :D mert ha vesztesz akkor is kapsz xp-t :p
  • Palinko
    #4
    engem meggyőztél. egy próba. és szar nettel is megy állítólag!

    igaz szerbiai régiómat elmérte montenegróra :D
  • John Cena
    #3
    jónak tűnik:P:)
  • F1re
    #2
    video rola
  • F1re
    #1
    power challenge k..va joh focis jatek en nem naon szeretem a focis gameket de ez meg nekem is nan teccik probalja ki mindenki nan nagy level 1.rol kezd mindenki ha nyersz vagy is ha vesztesz is kapsz xp-t attol fuggoen hogy hanyas leveles ember ellen nyomod a meccset. minden levelnel tudod fejleszteni az emebreket futas,staminat,trukkozes,szerelest mittom en mit :D meg kapsz uj mezeket stb