2319
banner.jpg\"
  • Solt
    #2039
    Saját nézeted, amikor kizárólag bizonyos tesztekre hivatkozol egyoldalúan? Beírja valaki, hogy a HD68xx széria szar, erre rákontrázol anélkül, hogy bármiféle tapasztalatod lenne... ezt nevezem valóságnak... bravó...

    Fánbój vagy...
  • grebber
    #2038
    Én a saját nézetem szempontjából írom le a dolgokat!Másé minek érdekelne engem? És minden amit mondok az én szemszögemből az én álláspontjaim szerint fedik a valóságot!
  • Solt
    #2037
    Kinek mi az elbaszás... nekem azért van gépem, hogy az amúgy is kevés szabadidőmet ha úgy adódik gépezéssel tölthessem. Ha már kevés az időm, akkor úgy gondolom, hogy azt minőségi élménnyel akarom feltölteni... ergo élvezni akarom, nem bosszankodni, hogy mi nem megy normálisan...

    Az, hogy ki mire gyűjt, ki mennyit költ, ki mikor vált, az mindenkinek a magánügye, ezzel nem kívánok foglalkozni.

    Engem az zavar, hogy egy páran a saját nézeteiket gondolják kizárólagosnak, és olyan kijelentéseket tesznek, amik nem fedik a valóságot.

    Én ide-oda váltogatok ( 3870-8800GT-4870-460GTX ) a vga-k közt, mert szeretem tesztelgetni őket... kíváncsi vagyok. Személyes tapasztalatom van, mégsem teszek degradáló kijelentéseket... ami jó az jó, ami szar az szar... zöld, vagy piros, hulla mindegy.
  • grebber
    #2036
    Értelmes ember nem bassza el a pénzét.
    Lakásra gyűjtök de elég kilátástalan a helyzet :( Még legalább 8 év mire összegyűlik annyi pénz szóval minden fillér fontos.
    Nem is költök magamra semmit.Ezért ilyen későn fejlesztek gépet is hogy minél kevesebből legyen meg.
    Azt lehet nem bírom tovább és veszek egy szaros GTX 460-at azt azzal is elleszek 3 évig.
  • Solt
    #2035
    Te kész vagy baszki! :D Az emberek 90%-a azért állt át ATI-ra, mert jobb az ár/érték aránya! Kihozott az NV egy, azaz 1DB értelmes vga-t aminek jó az ár/érték aránya, erre rögtön az AMD a gonosz? :D

    A szűklátókörűségnek is van ám határa! Gondolom...

    Értelmes ember meg nem elvek, hanem az igényei és pénztárcája szerint vásárol...
  • grebber
    #2034
    Bár nem lennének azok a hülye elveim már rég vettem volna.De hát én ilyen vagyok mindig a legolcsóbban akarom megvenni az adott cuccot,pedig pénzem van rá bőven.
  • Bence94
    #2033
    én azt veszem amelyik éppen jobb...
  • grebber
    #2032
    Látszik hogy nyert az amd üzletpolitikája.Remélem a jövöben 300 ezer alatt nem fog VGA-t kiadni a sok elmezavarodott akkor is veszi majd mert hát előbb jött lol.Vegyétek csak nyugodtan nosza rajta.
  • Bence94
    #2031
    persze hogy drága az amd mert jóval hamarabb kiadott egy jobb és dx11-es szériát és akkor az nvidia nem volt sehol így kivel versenyezzen ?
  • Solt
    #2030
    Tud lejjebb menni... persze... mégis hova? Odaadják majd a te kedvedért önköltségi áron? Ismételten hangsúlyozom, nincs két hónapja, hogy a GTX460-m 62000.- Forint volt. Most mennyi is? 45-50000.-Ft? Akkor megjelenéskor ez nem volt túlárazott "szar"? Árversenyben az nv nem tud lépést tartani... ( gyártási költségek )

    Komolyan mondom olyan érzés veled társalogni, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas.

  • grebber
    #2029
    Tud az lejjebb is menni és fog is.AMD jobb a büdös lószart jobb.Agyonárazott "szarjaival"
  • Solt
    #2028
    Van nem debil pisix is?

    Mit várjál rajta? Elmondom, azt, hogy megjelenéskor más árak vannak, mint pár hónap múlva... az én gtx példámmal arra céloztam, hogy megjelenéskor 60000.- felett volt, most meg jóval olcsóbb. Ez lesz a 68xx-l is... a gtx 460 meg már nem tud hova olcsóbb lenni... tudod, gyártási költségek! Igen, az amiben az amd jóval jobb... árversenyben nincs esélye az nv-nek.
  • grebber
    #2027
    Hát igen ha valakinek a debil beépített nem is látod physx kell akkor igen ha nem bőven elég egy 8800Gt is oda.
    Ki kell kapcsolni a többi npc ruha mozgását ennyi.

    Mit várjak rajta? Gtx árak ugyanúgy esni fognak.
  • Bence94
    #2026
    végre valaki megmondja a frankót! ennek ellenére én nekem a gtx 460 továbbra is csábító de még várok vele mert a pénz fa nem hozott termést egyelőre... a hd 68xx széria is most jött ki csak.
  • Solt
    #2025
    Nincs pár hónapos a GTX460-m, 62000.-Ft volt. Ha árakat akarsz hasonlítani, akkor várd meg amíg a 68xx széria is pár hónapos lesz...

    Tuning? Mekkora különbség lehet köztük? Pár százalék... de mondjuk legyen 10%. És? Tesztprogramokon kívül hol veszed ennek hasznát? Hmmm? Sehol...

    A pisixhez meg annyit, hogy a mafia2 pisixel felzabálja a GTX460-t...

  • grebber
    #2024
    De nekem itt lesz a 8800GT fizikára szóval nem érdekel.
    Ez meg hülyeség hogy nem bírja mitől ne bírná.Ha a 8800Gt birja annak félválról kell.
    Dark Void ,Mafia 2-öt nézve.
  • Bence94
    #2023
    fiziksz he ? megeszi reggelire a kis 460-at fiziksz nem bírja el egyáltalán... vehetsz külnön dedikált kártyaként ha fizikszet akrasz akkor meg már ati is jo mert van rá megoldás (ati+physx).
  • Ari18
    #2022
    Láttam a PH! tesztjét és ott az jött ki, hogy még a GTX470-nél is erősebb a 6870. Physix??? ne viccelj már a kis gtx460 szétfossa magát alatta.
  • grebber
    #2021
    Nézzél teszteket azt rájössz 50ezer+physx vs 60 ezer.
    Neten pont volt olyan teszt ahol gtx 460 ,6850,6870 szerepel szanaszéjjel húzva mindegyik.
    Nem éri meg az a +10 ezret az a pár % előny.
    De mindenki saját maga dönti el mire költ!
  • Ari18
    #2020
    Remélem ezt te sem gondoltad komolyan. 6870 vs GTX460 ? vicces volna.
  • grebber
    #2019
    6870-hez mértem 6850 azt kár fejtegetni.
  • Ari18
    #2018
    " nem mindenki tuningol" akart lenni
  • Ari18
    #2017
    Miért is? A legolcsóbb GTX460-as 45k 6850 meg 46k és a 6850 kb 5-6%-al erősebb, kevesebbet eszik. Tuningot meg felejtsd el, nem mindenki tuningot, ha meg gyári oc-ra gondolsz, akkor 6850-ből is lesz (vagy már van?)
  • grebber
    #2016
    Drága a konkurenciához képest.
    És kevesebb benne a tuningpotenciál!

    Fain SOC GTX 460 már felveszi vele a harcot olcsóbban!Meg ugye physx
  • Solt
    #2015
    Miért?
  • solo
    #2014
    Hát, én tuti nem vennék 6 os radeont, nagy rakás szar lett.
  • armageddon666
    #2013
    Wow de jó ennek a minősége! :D
  • strebacom
    #2012
    Ott a pont..az lesz belöle....majd.......egyszer........
  • Bence94
    #2011
    5870 mire nem elég ? ha meg már csere akkor ott lesz a 6970 vagy mineve...
  • grebber
    #2010
    GeForce GTX 580: ezek a végleges órajelek?
  • grebber
    #2009
    100 ezer feletti ár kinek jó?
  • balint1111
    #2008
    Ez tuti jó kari lesz. Csak az ára is jó legyen:D
  • strebacom
    #2007

    hát ebben semmi újdonság nincs......már régóta igy néz ki minden NV... ha bejön erre váltom az atit, ha nem atira váltom az atit...
  • grebber
    #2006
    Lencsevégen az Nvidia következő csúcskártyája
  • grebber
    #2005
    Ez a GTX 460 X2 már egész jó lenne csak félek ez is limitált lesz :(
  • Inquisitor
    #2004
    Szép. :)
    Akkor mi lesz itt ha majd kijön a HD6990, meg a GTX580?
  • grebber
    #2003
    Zotac Designs GeForce GTX 460 X2 Graphics Card
  • grebber
    #2002
    Geforce „475“ is GF114 based
  • grebber
    #2001
    Nv addig üti a vasat amíg meleg megint árat csökkent.
    Vegyétek vigyétek4
  • grebber
    #2000
    1GHZ-es GTS 450!!

    GTX 460-ból kellene ilyen!