2319
banner.jpg\"
  • KranaZoli #2199
    GeForce GTX 680 még sehol, de driver már van hozzá
  • Her Laca
    #2198
    No megjött a válasz 3 év az MSI re is.
    Max levizezem ha hangoskodna,úgyis gondolkoztam egy vízhűtésen.
  • KranaZoli #2197
    Kössz! Nem hiszem, hogy eget rengető különbségek lennének a ref. példányok között, de Nekem is szimpibb az ASUS; vagy EVGA.
    Ja, elég keresettek most az 580-asok.

    Aztán majd várjuk a tapasztalatokat az új jövevénnyel kapcsolatban.
  • Her Laca
    #2196
    MSI-t. De lehet ASUS lesz ha jön közbe. A 3 év garhoz ragaszkodom,most várom a választ,ismerőstől van nagykerből.
    Mondjuk EVGA -t szeretnék :))) igazándiból.
    De az 580 at már meghirdettem,asszem az érdeklődésekből ítélve nem kell sokáig árulni.
  • KranaZoli #2195
    WOW!


    Milyet rendeltél? Mármint melyik ref. kártyát?!

    Átnéztem a review tesztet és van pár dolog, ami egy picit nem tetszik. De ezek ref. kártya értékek - a DCUII ennél csak jobb lehet. :)



    Kicsit sok az idle hőmérséklet.



    Ezt meg egyszerűen nem értem. Mi az, hogy ennyi az eltérés a Load és Idle között?!?!



    Itt is az Idle érték amit nem értek. nV kártyák sajátossága, hogy az idle órajelek jóval a Radeon Idle órajelek alatt vannak. De akkor meg miért "ennyire" magas az Idle érték?! A GTX580-ra gondolok és az ahhoz tartozó értékekhez a táblázatból. +500MB VRAM miatt lenne, vagy mifene?! Nem értem...

    Ergó, Nekem még több input-ra van szükségem, mint a robotnak a rövidzárlat c. filmből. :D
  • Her Laca
    #2194
    Mi több már meg is rendeltem:)) Éppen most.
    Mondjuk nekem sincs egy csöppnyi bajom a bálnával,mi több:)) de akkor már legyen kövér az a lúd:)
  • KranaZoli #2193
    Ok, persze, jogos és ez így igaz!

    Per-pill. időm nincs foglalkozni eladással, vásárlással és igazság szerint a Magam módján elvagyok az 570-el is. Nem esik le a karikagyűrű az ujjamról, ha vmilyen grafikai fícsört lejjebb kell vennem. :)
  • Her Laca
    #2192
    Én cserélek. Most még jó áron megszabadulhatok az 580 tól . Pár hónap múlva ez már necces lenne.
  • KranaZoli #2191
    A videóban arról is regél a tag, hogy igyekeztek energia takarékos és halk hűtővel ellátott VGA-t megalkotni. (kb. 25-35ms - ha nem is vagy angolos vmi olyat próbálj kihallani, hogy magyarul írom: póver effisent; vidáut nójzi fen :)

    De tudjuk milyenek a ref. kártyák. Eddig egyik sem volt kivétel. Se a Radeon, se az nV oldalon. Halkabbak lettek, de egy bizonyos szint után qrvára megjön a hangjuk és az esetek többségében el is érik ezt a szintet.

    Magam részéről is a DCUII-es hűtőt favorizálom. ;)

    Egyelőre nem tervezek váltást, még jóval több tesztre és ami ennél is fontosabb személyes tapasztalatokra leszek majd kíváncsi. No, meg normális driver-re, stb...
  • grebber
    #2190
    Részemről semmi ugyanugy nézegetem majd a teszteket! Nemhogy 150 ezret de még 75 ezret sem adok ki VGA-ért!
  • Her Laca
    #2189
    Mint várható volt:)
    És 256 biten!! Kisebb maggal!Kevesebb memóriával! Mi lesz ha ezek tényleg csinálnak 384 bites keplert?
  • grebber
    #2188
    Tweaktown GEFORCE GTX 680 review

    Elég ütős cucc lett!
  • Davidus
    #2187
    kistestvérek mikor jönnek? mondjuk a 660?
  • grebber
    #2186
  • Her Laca
    #2185
    Digitaltrend árai kicsit magasak:)) Bár ebben benne van az új megjelenés ,gondolom van 1-2 darabjuk satöbbi. 150 alatt lesz az pár hét múlva.
  • grebber
    #2184
    166.804FT
  • Her Laca
    #2183
    Szerintem olyan 120-150 körül lesz egy pár hét múlva, én mindenképpen veszek egyet.
    Kíváncsi vagyok a tesztekre, magam az Asus DCII es kártyákat favorizálom,de ha a ref is csöndes és hűvös lesz meggondolom. Bár semmi sem sürget úgyhogy ráérek kivárni a bálnát is. De már én is elkezdtem szervezkedni ismerősi köökben,biztlos ami ziher alapon:)
  • scomcomputers
    #2182
    No ha a nagykeres haver tud olcsóbban szerezni, majd beújítok egyet!!
  • Her Laca
    #2181
    Videjóóóóóóó
  • grebber
    #2180
  • broman191
    #2179
    *nálam lehetett valami gond, már betöltődnek! :)))
  • broman191
    #2178
    Ááá...elkezdtem nézegetni, a harmadánál tartottam amikor kidöglöttek a képek, most már az elejétől sem jönnek be. Nem baj, amennyit láttam, az tetszett. Bár nem is számítottam másra, az nVidia jön, lát, győz az új csúcskarijaival, más kimenetel nem is lenne elfogadható... :)
  • franc0
    #2177
    Ez tuti megmarad:



    Nem gondoltam volna, le a kalappal.
  • Her Laca
    #2176
    Bakker mindenhonnan leveszik:)

    No de itt még megvan :)))
  • Her Laca
    #2175
    itten már jobban látható

    Batlefield:)
    Miért ,volt valaha másként???
    De végül is mindegy szerintem kié a gyorsabb ,most mindkét gyártó nagyon jó cuccot hozott össze,vagyis az NV től még nem láttunk semmit ,az AMD hétezresei azok nagyon jók.
    Az más kérdés ,hogy én nem teszek a gépembe veres kártyát ,de ez az én becsípődésem:)
  • grebber
    #2174
    Ha igazak a képek akkor ismét nv kerül az "1 magos" trónra.Ezt mindig így kéne.
  • Her Laca
    #2173
    Mit tudom én:) Nagyítsd ki:) Az előző a Tomshardware oldaláról volt,ott lehetett nagyítani. Végül is csak érdekesség,bár ott hülyeséget nem szoktak írni,de még van két nap aztán úgyis minden kiderül.
  • kifli
    #2172
    és ittis ha rányomok a képre, nem jelenik meg semmi :D
  • Her Laca
    #2171
    Az előzőt letiltották
  • Her Laca
    #2170
    Tessék.
  • Her Laca
    #2169
    Rájöttem, ezért is írtam utána amit.
  • kifli
    #2168
    heaven bench-nél


    ati 1920x1080 8x aa
    nvidia 1600x900 4x aa


    és a min fps még így is sokkal alacsonyabb. Amíg nem egyforma a rendszer, és a beállítások sem azok, lószart nem érnek ezek a tesztek...
  • Her Laca
    #2167
    Aztán kivesztem és még se olyan jó a helyzet ,legalábbis ebben a tesztféleségben. Kezdek elszontyolodni.
  • Her Laca
    #2166
    Érdelkesség.

    Felhívnám a figyelmet a gtx alatti I3 as procira míg a veres alatt I5 volt. És még így is!!!
  • KranaZoli #2165
  • grebber
    #2164
    ASUS GeForce GTX 680 for Pre-Order in USA
  • Her Laca
    #2163
    GTX680 OC alapfeszen:
  • Her Laca
    #2162
    kezdenek szállingózni némi tesztféleségek.
  • Her Laca
    #2161
    Új driver
  • Her Laca
    #2160
    Upsz:)