2319
banner.jpg\"
  • grebber
    #1959
    Hát amikor vettem a 8800GT-met attól szítva 1 évig nem vártam.Mert addig jó volt de egyre szarabbnak érzem amióta full HD-s tft-m van.
    Várok ismét egy jó ár/értékű VGA-ra.
    Szeptember már nincs messze ha valóban lesz ilyen teljes értékű GF104 elcsábulok és veszek leszarom hogy nem megy vele maxon a Crysis,Metro2033,Arma2,OF2 Stalker CoP. Bár örülnék neki ha ezek is mennének de 75 ezerért túl sokat várok :(
  • solo
    #1958
    Te mikor nem vársz bakker? XXXXDDDDDDD
  • grebber
    #1957
    Nvidia GF104 has 384 shaders

    Remélem ez is hasonló jó áron lesz!Ezt még megvárom :D
  • Solt
    #1956
    A metró engem nem érint... csak szimulátorozom, azok javához meg sajnos jobbak az NV kártyák! Kizárólag azért érdekel ez a vga, mert egy tízessel olcsóbb az 1GB-s verzió az 5850-nél, és kb azt a teljesítményt hozza... ráadásul mind IL2, mind a RoF jobban szereti az NV kártyákat...

    No meg én amúgy is szeretek tesztelgetni... :)
  • grebber
    #1955
    Vannak olyan OC-s verziók (de szinte mindegyiket fel lehet húzni és üti 5850-et) de akkor is kevés Metrohoz
  • Solt
    #1954
    Jó áron van, és jó a teljesítménye... ha jól láttam közelít az 5850-hez... én egy 512-s 4870-s cseréjén gondolkodom... ez nagyon jó kis alternatívának tűnik... ezzel átvészelném a HD6xxx-ig! :D 1680x1050-hez szerintem elég lenne...
  • grebber
    #1953
    De nagyon vennék ezek közül 1-et.

    Galaxy GeForce GTX 460 Super OC 1 GB
    Point of View GeForce GTX 460 1 GB Ultra Charged

    Csak hát Metro 2033-hoz full HD be maxhoz kevés :(
  • Solt
    #1952
    Ez jól hangzik... kíváncsi leszek majd egy PH-s tesztre is...
  • grebber
    #1951
    GTX 460 Ipon teszt!
  • grebber
    #1950
    GeForce 460GTX Gainward 1024MB PCIe GDDR5 HDMI Goes Like Hell 74.894FT

    GeForce 460GTX PALIT 1024MB PCIe GDDR5 HDMI Sonic Platinum 76.044FT
  • grebber
    #1949
    Point of View is betámad
  • grebber
    #1948
    Újra aktív a VGA-piac
  • grebber
    #1947
    Asus nem szarral gurigázik.Világ leggyorsabb VGA címet nem bitorolhatja más csakis ők!
  • strebacom
    #1946

  • sb1
    #1945
    Csak annyi, hogy szerintem ti is próbálljátok ki a 258.96 Beta drivert..szerintem nagyon jó lett, lelagább 5-8% több minden játék és tesztek alatt!
  • grebber
    #1944
    Megjöttek a Club3d, Galaxy, Giga 460-as VGA-i is.

    Erre a Galaxy Super OC-re kíváncsi leszek!Várom a teszteket!
  • grebber
    #1943
    Egész "jó" lett ez a GTX 460.De csakis ez Palit GeForce GTX 460 1024MB Sonic Platinum.Ez nagyon adja.

    Bár a kedvencekhez nagy felbontásba kevés:(
  • kifli
    #1942
    GTX465 ph teszt
  • grebber
    #1941
    Európai árlistán az ASUS GTX 460-asa

    Drága akkor már inkább HD5830.
  • grebber
    #1940
    Augusztusban jönnek az olcsóbb DX11-es GeForce-ok?
  • grebber
    #1939
    Képeken a GeForce GTX 460
  • grebber
    #1938
    Erősebb GTX 480 érkezik?
  • grebber
    #1937
    Őszre befutnak az olcsóbb Fermik
  • grebber
    #1936
    GF104 és GeForce GTX 460 információk
  • solo
    #1935
    Hát figy, ezek nem végleges adatok.Annyit tudni, hgoy 512 cuda mag és 64 textúrázó.Aztán, hgoy még mi lesz több nemtudni..Memo vagy akármilyen órajel.


    Ha összejön csökekntenek az áron.
  • armageddon666
    #1934
    Árak azért szálltak el, mert:
    -Ha jól tudom nVidiának előállítási gondjai vannak... muszáj a nagy ár, különben nincs haszon...
    -ATI meg megteheti... tulajdonképp most nincs konkurencia...

    Mikor a G92es csoda kijött, az azért lett gyorsan olcsó, mert mellette az ATInak olcsón kellett az akkori alacsonyabb teljesítmény miatt adnia a kártyáit, és meg is tehette.
  • grebber
    #1933
    Hasra estél roli-val?

    Drágább lesz mint a mostani GTX 480 szerintem, még mindig nem veri le a HD 5970-et.
    Van egy olyan érzésem hogy ati erre már kis árcsökkentéssel fog reagálni,hacsak nem halnak meg a röhögéstől amit az nvidia görcsölése vált ki náluk.

    Arra lesz csak jó hogy 1-2 leggyorsabb 1 gpu-s kártya az nvidiáé ennyi.
    Nagyon sajnálom hogy ennyire elszállt minkét gyártó az árakkal.
    Intel utánozzák a mocskok.
  • solo
    #1932
    Ha ez igaz, akkor ez beteszi a nagy f@szt az ati pics@jába:D
  • grebber
    #1931
    Úton a GTX 485
  • grebber
    #1930
    GTX 465 Ipon teszt!
  • grebber
    #1929
    Computex 2010: Gigabyte GTX 470 Super Overclock
  • Abu85
    #1928
    A hibás részek száma már nagyon alacsony. A bajt csak a fogyasztás jelenti. Minél nagyobb a lapka, annál komolyabb a jelenség. A GF100-as chipek egy wafferről mért fogyasztásánál, akár 150 watt eltérés is lehet, miközben a chip ugyanaz. Ez a probléma.
  • kifli
    #1927
    ati már rendbe van, már csak nv-vel van gond, de amúgy is drága lenne mint az ati mert több anyagot használnak, és asszem a veszteség is több
  • grebber
    #1926
    NVIDIA GeForce GTX 460: megérkezett az ATI Radeon HD 5770 ellenfele
  • solo
    #1925
    Hát arról nem nagoyn ők tehetnek, hogy tsmc csak ül a picsáján.
    MIre a 40 nm-es gyártósort is rendbehozták.... Az oké, hogya ezek a gyártósorok nem olyanok mint a fa kocka, de fakk, több mint 7 hónap kellett ahhoz, hogy normálisan tudják gyártani a 40 nm-es ati-nv ket?
  • grebber
    #1924
    Ezt mondom.Ezt a teljesítmény amit akartak 28nm-eren szerintem meglehet csinálni.De addigra már szart sem ér mert ati sokkal olcsóbban megint röhögve leveri majd ár/teljesítmény arányban!
    Hol vannak már azok a régi szép idők amikor szinte majdnem azonos tudású volt a két cég vga és olcsók is voltak :(

    Ilyenekre bezzeg van eszük !Galaxy Dual-GPU Graphics Card: GTX 470 + GT 240 for PhysX
  • kifli
    #1923
    nem csak a fogyasztással hanem a rosz kihozatallal is gond van zöld oldalon, így még ráadásul drágán állítják elő a szart.
  • grebber
    #1922
    Ati majd megszakad az nvidia látványos szenvedésitől (nagyon drága,sokat fogyaszt)

    Ha nvidia nem csinál valami drasztikus változtatást elmehet a sunyiba.
    Az erő pedig megvan nvidiánál csak hát ugye a nagy fogyasztás miatt ez lett belőle.
    Majd remélem jövőre olcsóbban mindkét félnél lesznek jó VGA-k ,mert ami most van megy az intel szindróma.
  • solo
    #1921
    B@zmeg ebből mi lesz:D
    Durván ugye 2x gyorsabb lesz, ahogy a fermi SLI ben skálázódik.
    Már csak egy normálisan gyártható GPU kéne, és ati sehol se lenne:D
  • grebber
    #1920
    Computex 2010: Galaxy GeForce GTX 470 DUAL

    Hm érdekes vajon ez is csak limitált lesz?