44
Napozási rekordkísérlet Budapesten!
  • kasokaa
    #44
    nem lehet mind a tiéd, mert mind az enyém lesz :P de sztem jut mindkettőnknek! :D
  • koloncos
    #43
    hát ja csak legyen az enyém mind:D
  • kicsikacsa23
    #42
    na hát mondjuk a rowenta-hoz nem nagyon értek,de a logitc-ben még nem csalódtam;) Nem sajnálják a cuccokat ahogy látom, van bőven:)
  • koloncos
    #41
    Sietned kell mert hnap lesz egy sorsolás és csomo informatika cuccot lehet nyerni...sőt még Rowenta termékeket is lehet nyerni:D
  • kicsikacsa23
    #40
    hát van egy kevés, de azért kéne még. láttam fórumokat, ahol beirogatják, csak nem emlékszem, h hol...:S ha van vkinek, azért szívesen várom!:)
  • koloncos
    #39
    LÉÉL akkor biztos sok babod van
  • kicsikacsa23
    #38
    én váltogattam már, melóhelyen ingyen nescafé 3in1 van, aztán lopkodtam pár csomagolást:P
  • koloncos
    #37
    YAMAN csekkoltam ezt ez oldalt és kőkemény...pont vettem tegnap nescafé-t..szal asszem beváltom a kódot
  • kicsikacsa23
    #36
    www.momentcity.hu <--na itt a tuti, nézzétek meg, a napozós oldallal is össze van linkelve, görög út+mi a rák:D jeeee:P Szerintem egy egyszerre bőrrákot kapás rekord-re kéne hajtani, ha már ennyire feljött a téma:P
  • kispancs
    #35
    tök mindegy hogy 50 v 100 a lényeg h én legyek az egyik aki korfura repülhet:)
    Napozórandi

    Hát ha nem is sikerül nyerni legalább nagyon jó programok lesznek :)
  • koloncos
    #34
    itt azt írja h 100 de a honlapon pedig 50 van írva

    Elvileg napos idő lesz szombaton szóval gyertek flesselni
  • mama2
    #33
    börrák powaa-.-.
  • John Cena
    #32
    csajt kell vinni:D nem akárkivel:P bár biztos vannak önkéntesek:D
  • Vlala #31
    Na, honnan fúj a szél?

    (pénztárcákra, értéktárgyakra vigyázni! )
  • ZilogR
    #30
    énszerintem úgy kellene, h mindenki kiállna a napra egymás mellé szorosan és kapna mindenki egy kis műanyag edényt, amibe a karján végigcsorgó izzadtságot gyüjti. és az a cél, h hat-nyolc óra napon állás alatt összegyüjtsenek pl. hetven liter izzadságot, ez biztos rekord.
  • n3whous3
    #29
    Na ARRA elmennék xD
  • n3whous3
    #28
    Persze, hogy majd jól leégjek, meg bőrrákot kapjak :-| (olaj ide vagy oda)
  • John Cena
    #27
    az a csókos rekord kísérlet lessz újra?? már vagy 2x volt hírdetve régebben minnéltöbben smároljanak eccere:D
  • fanka93
    #26
    bőrrák,égető napsütés powaaa
  • koloncos
    #25
    JAJAJA:D
  • Vlala #24
    Ki találta ezt ki? Biztos jó fürdőruhás lányokat / fiúkat akart nézegetni. :)

    Más értelmét nem látom...
  • Sadist
    #23
    Bőrrák ftw -.-
  • Phat Smoker
    #22

  • koloncos
    #21
    Lesz még az este folyamán Ladánybene 27 koncert meg United és fellép a Bagi-Nacsa duo is
  • koloncos
    #20
    Minnél többen sztem
  • John Cena
    #19
    Mi a lényeg? minnél többen vagy minnél tovább?
  • szucsy89
    #18
    meg gyökérből:)
  • Petka
    #17
    Hát igen végülis...
  • Aspyrin
    #16
    Pedig tuskóból már van elég
  • Petka
    #15
    Faültetést jobban támogatnám, mint ezt, vagy a múltkori párnacsatát...
  • Szeszmester
    #14
    Jól beszélsz!
  • DJ Skyline
    #13
    kizárt :) kíváncsi vagyok mi van akkor ha esni fog
  • ProGabe #12
    fú de jó^^
    ilyenkor odamegy kismillió ember,amikor csak ki kell feküdni a napra.amikor valami közhasznú munkát kéne végezni,akkor persze mindenki behúzza fülét-farkát.mennyivel jobb lenne Guinnes-rekordot felállítani mondjuk árvízkor homokzsákcipelésből,vagy fa-ültetésből.vagy tököm tudja miből,a lényeg,hogy legyen értelme...
  • koloncos
    #11
    De azért mindenképp meg kell próbálni..maga az élmény h sok ember tesz vmit egy cél érdekében...
  • koloncos
    #10
    OHH MY GOD THIS IS HUGE:D

    Hát...:D
  • Benny04
    #9
    én is
  • Aspyrin
    #8
  • Gladiator
    #7
    A világért sem akarnám elvenni a rekord döntési vágyatokat, de ilyen egy átlagos nap egy kínai strandon:



    sok sikert...
  • trogerzsiger
    #6
    Hajrá
  • koloncos
    #5
    Bocs a nagybetű miatt csak felizgatott a dolog!(nem úgy:D)

    Szal ja a napozás veszélyes napjainkban..amugy azt mondják ha elmész kb 2szer soliba akkor már nem égsz le a napon..