30
Nokia 6500
  • akyyy
    #30
    nincs benne aksi te kaksi :D
  • Broafka
    #29
    sziasztok. Mostanában nézegetem, hogy veszek egy 6500 slide-ot, olvastam róla, hogy nagyon dícsérik. Már volt szerencsém egy kicsitkét kipróbálni (igazából leginkább telefonálni, meg sms-t írni kell)

    viszont lenne egy kérdésem. Nem lehet letölteni bele valami GPS progit? vagy esetleg valami térképet?

    előre is köszi
  • LeventeV
    #28
    most kaptam egy 6500 classicot. a problema az, hogy nem kapcsol be. miert?
  • bence19940611
    #27
    sziasztok 6500sem van és az új játékoknál pl death race amikor szeretném elindítani kiírja h hiba az alkalmazásba:out of memory/java ilyenkor mit kell csinálnom h működjenek?köszi előre a segítséget
  • gabeszg
    #26
    Sziasztok!Frissítettem nokia software updaterrel a telefont és mostmár nincs magyar nyelv rajta.Ienkor mi a teendő?
  • megalodon
    #25
    Meg témát honnan lehet rá szerezni??
  • megalodon
    #24
    Sziasztok!
    6500slid elefonom van! Egy ismertetö papirocskám van róla ahol azt irják van makrofelvétel is de nm találom! Van vagy nincs?!?
  • Doog
    #23
    Már tom...
    Valaki mondjon olyan helyet ahonnan tudok letölteni jó progikat !!!
  • Doog
    #22
    Mi a külömbség a 6500 és a 6500s között ?
  • 5c0rp330n
    #21
    persze, 1110-esre is :S
  • zyppy
    #20
    és 3510-re van?
  • digo82
    #19
    Nincs semmi megoldás hogy ez a teló elvigye a sis fájlokat?
  • Landor
    #18
    létezik, csak folyamatos adatkapcsolatban áll a központi szerverrel
    nav4all
  • Broafka
    #17
    azta de édes ez a láma! :)
    imádom a lámákat! :)
  • 5c0rp330n
    #16
    az S40 köszönőviszonyban sincs az S60-al, ne tévesszen meg, hogy hasonlóan hívják őket. az S40 az valójában egy nulla, ugyanolyan, mint akármelyik low-end telefon, Symbian-hoz semmi köze nincs. az S60 telókon oprendszer fut, ezek a Symbianos telefonok, ezekre léteznek komoly programok, amelyek be tudnak épülni akár az oprendszerbe és annak a részévé válhatnak, a lehetőségek szinte végtelenek. namármost a te telód nem ilyen, és a program, amit keresel, javában nem létezik, nem véletlenül. ezekből az következik, hogy szopó van. aki GPS-ezni akar a telefonjával, NE vegyen S40 telót, legyen ez a konklúzió.
  • Pheel
    #15
    Ja, ez a fos Series40? Akkor sehogy. A hülye Nokia miért nem tud már valami ÉRTELMES számozást adni a telefonjainak? Simán összekevertem az E65-tel...
  • digo82
    #14
    Akkor mi van?
  • Morphin
    #13
    symbian 40 nincs...
  • chalezlopez
    #12
  • RoR zsozso
    #11
    Könnyű készíteni
  • digo82
    #10
    És ilyen Nick baromságot hogyan lehet készíteni?
  • digo82
    #9
    A Nokia Maps az csak symbian 60 ra van nem?És Symbian 40re nem tudtok valami értelmes progit?
  • Landor
    #8
    ez a hsz több sebből is vérzik
    #6
  • Pheel
    #7
    NokiaMaps. Ingyenes, jó.
  • Landor
    #6
    csak symbianos telókra létezik olyan térkép, ami offline térképadatbázisból tud dolgozni.
  • akyyy
    #5
    semmi
  • NEOreg3
    #4
    és a SamsungF330-al mi van?
  • akyyy
    #3
    én tudok
  • RoR zsozso
    #2
    Szép lesz a nicked ilyen képekkel:
  • digo82
    #1
    Sziasztok!Nem tud valaki 6500s re GPS progit ami nem akar felmenni állandóan a netre?Előre is THX.