5889
11891949761344119704.png
  • joe65
    #5889
    bakker ezt én is nagyon régen hallottam ezt a verziót nem is ismertem eddig

  • Musachy
    #5888
    Az jó, ha ráérsz.
  • Aenar #5887
    ...Végül is, miért ne, ha ráérek?
    Utoljára szerkesztette: Aenar, 2022.02.10. 23:30:36
  • Musachy
    #5886
    BÚÉK
    Köszi, megvagyok. Látom, aktívabb lettél errefelé. Nagyon helyes!
  • Aenar #5885
    Ha tetszik, valóban jó! ;)
    Hogy's'mint? ...Amúgy BÚÉK!
  • Musachy
    #5884
    Na, jó, hogy idetévedtem!
  • Aenar #5883
    ...Wow! Régóta nem írtam ide! ...ide! ...ide!...
    Kong is rendesen a totyik, halljátok? ...átok? ...átok?... No, talán mégsem, muhaha! (Musa-mester nyomán)

    Kb. 8-10 évvel korábban kerestem itt egy Samantha Fox mix-et, amely úgy kezdődött; "Ladies and gentlemen - the Fox rocks!", de senki nem tudta, miről "beszélek"...
    Ma megtaláltam!
    Kb. 30 éve nem hallottam a dalt, és amint felcsendült, pár pillanat erejéig a 80-as évek közepe tájára repített vissza... Hihetetlen élmény volt ez a kis "időutazás"!
    Nem hinném, hogy bárkinek is hasonló élményt nyújtana, de abban biztos vagyok, hogy pár emberkének tetszeni fog. Egészségetekre!

    Samantha Fox - Fox Hunt Mix (I Surrender -To the Spirit of the Night-, Touch Me -I Want Your Body-)

    ...Szokás szerint, "jóban".
  • Musachy
    #5882
    MQA

    cikk
  • Zephyr Retiring
    #5881
    Add tovább

  • Zephyr Retiring
    #5880
    Amióta sztár lett, elfelejtett bennünket kis átlagembereket..

    ..jut eszembe: "átlagember"..



    Ez pediglen akkor lesz HQ, ha felteszem valamelyik barázdabillegetőmre fekete korongon..
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.04.15. 19:00:50
  • bigivan
    #5879
    Aki olyan őskövület itten, mint például én is, találkozott az s.g. 80-as totyikjában Mflex kollégával sok évvel ezelőtt, aki azóta a spacesynth világában sokra vitte, most már talán egész Európában. Egy biztos Ő és "allofmusic" kolléga a hangminőségből nem akarnak engedni, szerencsére. Hamánakkomán HQ-sound, Mflexet nem szabad kihagyni, főleg hogy innen ismerős is néhányunknak ...


    Utoljára szerkesztette: bigivan, 2017.04.14. 23:58:35
  • Zephyr Retiring
    #5878
    Polgár Peti - Ma nem leszünk józanok (Ocho Macho paródia)

  • Zephyr Retiring
    #5877
    3 éve még nem panaszkodtál...volna
    Blasta kollégát innen az SG-ről HD vidi alatt még "ilyen" hanggal promotál(tuk)..
    Te nem sokkal előtte regizhettél ide .. tehát elvileg ismerheted is..


    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.15. 16:02:24
  • amaximus
    #5876
    természetesen én csak a kedvedért várom a messiást, de nekem az is elég, ha csak nem szól olyan szarul,amihez hq-t írnak, hogy 20 mp alatt egész napra belefáradjon a fülem. alapból youtube videókról volt szó, nem az mp4-ről, de akár csak sd mp4 videóba is természetesen már jópár éve még neked is megfelelő, elég hákú hangot bele lehetett pakolni, hisz ennek semmi köze a felbontáshoz szakmester kolléga.
  • Zephyr Retiring
    #5875
    A kérdés számomra költői volt természetesen (meg amúgy sem én tettem fel, hanem Westlife kolléga)
    Amúgy ja: tényleg nem vágom a témát...
    Meg azt sem, hogy mi alapján várod messiásként továbbra is a HQ hangzást egy HD vidi mellé?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy rakat magam által készített 1080p-s vidit tudnék mutatni olyan tré hanggal, hogy még én szégyenlem magam a Canon helyett amivel készítettem...
    Szerintem még továbbra sincs itt az az idő, amikor legalább 44,1 khz 16 bitet bepakolhatsz egy full HD mp4 vidibe.
    Vagy tévednék? És eljött már az az idő?...

    itt is csak 125 kb/s-ig jutottam 48 kHz-en :)

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.09. 20:09:04
  • amaximus
    #5874
    szerencsére nem kockáztattad meg, hogy válaszolj a kérdésre, hisz ha picit is vágnád a témát, még csak irónikusan sem tennéd fel ezt a hülye kérdést, legalábbis nem nekünk vagy az ide néha bejáróknak.
    az biztos,a közhelyes tévhitekkel ellentétben és az erős reklámozás ellenére sem attól szól bármi jobban a hifiben, mert drágább (bár sokáig én is próbáltam elhinni ezt a maszlagot), viszont itt a 2 közül egyértelműen jobb a technics legenda,amit még a jutub gagyi videó hangjában is hallani,nem hogy egy komoly hangrendszer részeként
  • Zephyr Retiring
    #5873
    Tényleg jobban szól egy drágább lemezjátszó?

    YT video
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.09. 15:23:41
  • Zephyr Retiring
    #5872
    Ez pedig a 4. track..
    dr.alban - mr.dj (lossless cdda hangminőség)

    Szintén 1 hétig szedheted. Ezek vannak még rajta ha meggondolnád esetleg magad..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    És frissítsd már azt a sz@rcsi böngésződet
  • Zephyr Retiring
    #5871
    Ahogy azt megígértem Pikachu barátomnak is a priviben..
    Akkor "nyilvánosan" itt a HQ-ban..
    dr. alban - enemies (lossless cdda hangminőség)

    A link március 14-éig él. Kellemes zenehallgatást
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.03.07. 13:47:59
  • Zephyr Retiring
    #5870
    Csontos Pityesz alias "Bony" olvasata a High Endről...

    " Szóval, a high end audio világában igazából csak egy minőség számít: a hang minősége... "

    És esetleg még a kinézete is..
  • Zephyr Retiring
    #5869
  • Zephyr Retiring
    #5868
  • Zephyr Retiring
    #5867
    Talán akadnak még néhányan akik megnézik néhanapján a spoiler alá rejtett videó ajánlóimat..
    A HQ sem maradhat ki a szórásból, ide egy felnőtt verziójú nótát "hoztam" a Baby Dolls-tól
    Érdemes meghallgatni őket, talán nem mindenkinek ismerősek még...







  • Zephyr Retiring
    #5866
    Most mit is mondhatnék erre?
    Először is: többféle zenei stílust csipázok, mint az átlag zenehallgatók.
    Van amikor blues-osabb hangulatom van, máskor a new wave izgat.
    De imádom az italodisco-t is ha olyan a hangulatom. Néha egy csipet rock, vagy egy leheletnyi punk is belefér..

    A dögös, kemény csajok meg mindig is a gyengéim voltak.
    Szeretem, ha egy nő tökön ragad és azt súgja a fülembe: "akarlak, itt és most"

    A diszkós bukszák (sajna) ritkán ilyesmi jellemek..

    Ők is például nagy kedvencek régóta már: (nem véletlenül)



  • Musachy
    #5865
    Látom, ez nagyon megfogta a fantáziádat. Több topikba is delegáltad.
  • Zephyr Retiring
    #5864
  • Zephyr Retiring
    #5863
    Egy kis muzikális történelem...

    1996 februárjában megalakul a francia Muzzik tv, ami helyi kábelen, valamint műholdon keresztül kezdi meg a sugárzást.
    Érdekesség, hogy a tv csatorna logóját közös projektként Jean-Charles de Castelbajac író, divattervező és Malcolm McLaren üzletember, tehetségkutató ügynök a Sex Pistols egykori menedzsere alkotta.

    A tv csatorna 2002-ben egybeolvadt a Mezzo tv-vel.
    2000 körül műholdról 576i (SDTV) felbontásban sugárzott adást. A szemfüles blues rajongók olyan műsorokat foghattak el, mint a The Living Legends of Blues, ahol többek közt Blind John Davis, Koko Taylor, John Lee Hooker, Muddy Waters, James Cotton vagy épp B.B. King koncertjeit sugározták.
    B.B.King 1997-es Stuttgart-i koncertjét például vágatlanul is.

    Eredeti ötletük volt még a "Les Legendes Du Blues" minisorozat is, amiben eredeti felvételekkel összevágva mutatták be többek közt Bessie Smith 1929-es, vagy Arthur "Big Boy" Crudup 1946-os megismételhetetlen és felejthetetlen dalait...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy blues rajongó kollégámtól sikerült megtekintésre megszereznem 3 órányi video felvételt
    az említett egykori tv csatorna fent említett rögzített műsoraiból..





    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.01.25. 11:17:04
  • Zephyr Retiring
    #5862
    Á, annyira nem is, de kösz
    Akkor adtál is egy totyik kompatibilis ötletet..

    John Mayall & The Bluesbreakers and friends - 70th birthday concert

    A blues mindig is közel állt a szívemhez már az első találkozásomkor is vele. Ez egy vásárhelyi kocsmában történt tízen-akárhány évvel ezelőtt..Fingom sem volt róla, hogy mi vagy ki szól a háttérben miközben sörözgettünk.
    Megkérdeztem és John Lee Hooker nevét említették, akiről persze addig sosem hallottam

    Azóta elég szép gyűjteményem lett 'hál istennek ebből a stílusból is. Na nem holmi full komoly gyűjtemény 10000-es lemez darabszámmal, de azért nem panaszkodom
    Ez a dupla koncertlemez egy kollégámé volt, aki nem becsülte meg eléggé, így hozzám került.
    Az extra DTS hangsávnak kifejezetten örültem.
    Jó sztereóban eredeti két hangcsatornás lemezeket hallgatni ezt sosem vitattam, de azért más egy eredeti koncertfelvétel DTS-ben.
    Mint ahogy más egy Digital Scream is audio CD-n , de megint más élőben egy diszkóban.
    Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a felvételt, aki szereti a blues zenei stílust is.

  • Zephyr Retiring
    #5861
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A másik regén elérhetnéd...ha lenne neki.
    De persze nincs, mint azt te is jól tudod.
    Szerintem "mi" is hiányzunk neki. Bevallom, egy kicsit nekem is hiányzott az SG míg távol voltam...
    pedig akkoriban még egy druszámnak is megírtam priviben, hogy elegem lett az egészből...
    erre tessék, megint "visszatértem"
  • Musachy
    #5860
    Amikor ide jövök a "hákúba", rájövök, hogy nagyon hiányzik innen Wescone...
  • Musachy
    #5859
    Már volt két percem. Fantasztikus.
  • Zephyr Retiring
    #5858
    Rossz az, aki rosszra gondol.
    De te ne rosszalkodj itt, hanem ha lesz két perced inkább olvasd el milyen új élményekkel gazdagodtam a film kapcsán
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.01.21. 16:21:13
  • Musachy
    #5857
    Az is.
  • Zephyr Retiring
    #5856
    Pedig...nincs mese...lassan "mennem kell" mozizni.
    Stílszerűen a Különvélemény főszereplőjének egy sikeresebb alkotását lesem meg, úgyhogy...

    Mármint ne sírj....jön még Amaximusra Zephyr...bár ez eléggé félreérthető lehet egyeseknek
  • amaximus
    #5855
    nehogy elkezdd!
  • Zephyr Retiring
    #5854
    Nincs és nem is kell, hogy igazam legyen. Csak véleményem van.
    Pontosabban: "csak 1 vélemény létezik! meg egy ellenvélemény"
    És így a kettő máris különvélemény.
    Eljutottunk a zenéktől a filmekig..
  • Zephyr Retiring
    #5853
    Erre kivételesen tudom a választ: most és mindörökké
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2017.01.21. 10:22:42
  • amaximus
    #5852
    jó, igazad van,most örülsz?! akkor nem mindenki, csak én és még legalább 1milla felnőtt hím az országban,aki élt már több nővel is, külön-külön vagy egyszerre

  • amaximus
    #5851
    kiszámíthatatalannak inkább azt mondanám, hogy sosem tudom előre hány naponta vagy naponta hányszor hozol v.mi teljesen indifferens baromságot a hq sound-od világából, illetve esetleg azt, hogy ezeket a szörnyű dolgokat én hányszor fogom valahogy kommentelni is.
  • Zephyr Retiring
    #5850
    Nem hiszem, hogy mindenki tudná..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    volt pár kapcsolatom, amikor az efféle hormonok nem tomboltak sem havonta, sem semmikor.
    Két szülés sem egyforma. Valakinek fáj, van akiből meg szinte kipottyan a gyerek.