95
a pszihopata történetek tárháza.
  • Benny04
    #95
    lol
  • tommyg
    #94
    hej
  • Benny04
    #93
    jupí...
  • FZoleee
    #92
    sedózáj csökkentette a büntetést, go vissza a mama2 topikba
  • tommyg
    #91
    nah mindenki vissza az eredeti topikba sedóbácsi levett 1 pontot mamáról, köszönd meg neki mama
  • tommyg
    #90


    semmit nem lehet érteni belőle
  • Benny04
    #89
    nm
  • tommyg
    #88
    ok köszi előre is
  • Benny04
    #87
    most nem itthjon vagyok :S
    majd ha otthon leszek, megcsinálom...
  • tommyg
    #86
    nem nekem kell, havernak csak megért hogy szóljak mert neki sose csinálják meg, nekem se mondjuk
  • mama2
    #85
    Kecijó a logód le ne cseréld mer csak!
  • tommyg
    #84
    logóat :D
  • Benny04
    #83
    go jutub
  • mama2
    #82
    Töltsd le és megtudod:P!
  • tommyg
    #81
    miről szól?
  • mama2
    #80
    vid
  • Szolnokboy1
    #79
    nyitottam egy topikot, írjatok már bele:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1218124896
  • mama2
    #78
    Videó feltöltés alatt:D.
  • mama2
    #77
    Hát tudom nem vagyok hülye...
  • tommyg
    #76
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Szolnokboy1
    #75
    az a női hang az egy gép, ugye tudod? nincs tomigének külön e célból fizetett alkalmazottja...
  • tommyg
    #74
    talán mert alszok és ki vagyok kapcsolva
  • mama2
    #73
    Meglesz:D. Amúgy téged miért nem lehet elérni soha? Mindig egy női hang szólal meg hogy a hívott szám pillanatnyilag nem elérhető blablabla...
  • tommyg
    #72
    azt se kell kipofázni tudnillik ha beírod májvipen hogy tommyg egyből kiad engem na de mind1 egy videóval jóvá teheted
  • mama2
    #71
    Mi az hogy megmondtam a neved? A fórumos nevedet mondtam meg nem az igazit. Az nem ugyanaz. Ha rejtett számként csörgeted mit aggótsz?
  • Szolnokboy1
    #70
    3 totyikon kellett átjönnöm, mire megtaláltam mamát
  • tommyg
    #69
    meg én direkt rejetett számként csörgettem te meg elpofázod hogy énvoltam, bennedd bízzon meg az ember
  • tommyg
    #68
    ígyvan meghallgattam hogy ki a faszom veszi fel de ez nem hívogatás hogy 1x megcsörgetem lerakom oszt cső, akkor se kell senkinek megmondani a kurva nevem b+
  • mama2
    #67
    Te mondtad baszod. Felhívtad de valami csaj vette fel! Nem én vagyok a kecihazug hanem te. Nem emlékszel? Megadtam azt a számot amin Huli hívott és te hívtad fel hogy leellenőrizd. És akkor írtad még a mama2 topikba, hogy egy csaj vette fel!
  • tommyg
    #66
    mama te amúgy mi a faszról beszélsz hogy én felhívtam valakit????? senkit nem hívtam fel ne hazudozzál már össze vissza
  • tommyg
    #65
    htx
  • Benny04
    #64
    ok...
  • Benny04
    #63
    hol? :-o
  • mama2
    #62
    Még mindig itt vannak anyámék...
  • tommyg
    #61
    benny csináljad a logóamat
  • tommyg
    #60
    videót
  • tommyg
    #59
    még ha vennék is játékot biztos hogy nem ez lenne, már a borító hányinger keltű akkor mien lehet a game
  • Benny04
    #58
    lopta XD
  • FZoleee
    #57
    5.06 GB, szóval le lehet tölteni... Nem tom mér vetted meg Annyit nem ér meg... Nem veszem meg a játékot, nincs nekem ilyenekre pénzem. Ja, és nem is vagyok pesti :D
  • mama2
    #56
    NÁM! Tök jó. Már egyszer továbbvittem, csak nem tudom hogy:P.
    Fzolee: Cdgalaxisba 5000 forint postaköltséggel. Vedd meg megéri. Ha meg Budapesti vagy, akkor menj be a cdgalaxis üzletbe, azt ott vedd meg, akkor csak 4000 forint...