21
  • smaszi
    #21
    Könyörgök Istenhez, Budhához, Allah-hoz, Zeuszhoz...és az összes létező/nem létező erőhöz,akadályozza meg a film leforgatását, mert én nem tudom mit csinálok... Donie után már ez is még egyszer...minek? (Pénz, pénz, pénz)
  • god25
    #20
    Ehhez már csak 1 dolgog dukál: Uwe Boll.
  • fawcet
    #19
    Nekem anno a csillagközi invázió jutott eszembe, amilyen jó volt az első olyan ostoba lett a második sztori. Pillangóval is ez történt, de ha 3ik elsőhöz hasonlóan elgondolkoztatóra sikerül akkor nem bánom hogy horror-t csinálnak belőle. Szereintem halál itt csak annyit szerepel hogy a berátnőjét ölték meg. Ettől eltekintve jót kaphatunk. Végül is az első részben is voltak halálesetek.
  • Lipi1980
    #18
    Hogy a f@sz üsse ki a fogukat!!! Hogy egy kedves barátom szavaival éljek...
    Anno nagy izgalommal ültem le a második rész elé, és sajnos kurva nagyot csalódtam!
    AZ ELSŐ RÉSZ ISTEN KIRÁLY VOLT!!!! Azóta már vagy 5x megnéztem!

    Ilyen második rész után minek egy harmadik?
    És hogy mi köze ennek a filmnek az After Dark sorozathoz, ami (horrorrajongók között) "köztudottan" horror filmek "gyűjteménye"!!!!
    Vagy felkérték Eli Roth-ot és Tarantino-t, hogy dobja fel egy kicsit, és a főszereplő a barátnőjét a MOTEL-ben tanyát vert SZIKLÁK SZEMÉBŐL menekült torzszülöttek elől akarja megmenteni???
  • PíszLávJuniti
    #17
  • r4pid
    #16
    Érdekes... nekem pont a második rész tetszett jobban. igaz én azt láttam előbb... az első engem nem fogott meg
  • Halfer
    #15
    Nekem is ez ugrott be, hogy először Donnie Darkot folytatják most meg ezt. Két igazi nagy kedvencemet. Ennek már a második részét sem néztem meg, tudtam hogy nem ér semmit, így a 3.ról és Darko 2. részéről sem veszek tudomást és akkor nincs min bosszankodni.
  • AntiHero
    #14
    LOL
  • Yutani
    #13
    Sajnos én csak a hepiendes befejezésűt láttam. Még nem sikerült beszerezni a másikat.
  • neptum
    #12
    igen de azt a 2 véget amit írtam azt a harmadik résznek tudnám elképzelni
  • Csi9aa
    #11
    Én úgy emlékszem öngyilkos lesz (megfojtja magát a köldökzsinórral még születése előtt). Az anyja pedig sír hogy ez már a hatodik(!!!) gyereke aki így hal meg... nem egy finomkodó lezárás oO
  • ffxi
    #10
    Első rész sirály volt!
  • emile zola
    #9
    az első film nekem is bejött, remélem a harmadik is olyan lesz ( a 2.részt nem áttam).
  • neptum
    #8
    lehet ezt is kiadják 2 verzióba. Amcsi ver.: megmenti a barátnőjét és boldogan élnek. Eu ver.: amit te is leírtál
  • xido
    #7
    mint ahogy az első rész is úgy ütött jobban,hogy Ashton inkább feláldozta magát és öngyilkos lett...bezzeg amcsik azon finnyáskodtak,hogy nem szirupos:)
  • Yutani
    #6
    Az lenne poén, ha addig változtatná a jövőt, amíg őt is meg nem ölnék, aztán úgy maradna minden. Ehhehehe.

    Az első film Magyarországon nem lett méltón sikeres, több publicitást érdemelt volna.
  • cobra64
    #5
    Hmm, a sztori érdekesnek tűnik, csak ne cseszék el úgy mint a 2. részt.
  • kicsibicska
    #4
    Szentségtörés.
  • Quantumleap
    #3
    Előbb Donnie Darko folytatás, most meg ez. Már várom, hogy mikor jön a Mulholland Drive 2.
  • stargatelost
    #2
    Na ne már, hogy After Dark film lesz egy film harmadik része? Ráadásul a gyány és ratyi második rész után?
    Az első rész viszont tényleg ütős.
  • xido
    #1
    Remek....gagyi szart csinálni eredeti ötletből...és még tetézni..ehhez értenek!!..múltkor láttam port.hu-n Phenomenon 2-t(Csodabogár Travoltával),azt hittem csak magyar tévé húzása a címlopás..de nem..odakint készült "folytatás",csontugyanaz a story és karakterek....szánalom már