26
  • Zro
    #26
    "Brandon Fraser meg Jonathan-en kívűl, tulajdonképpen, ebben mi is a Mummy?"
    A film címe :)))
  • Lipi1980
    #25
    Nekem is hiányzik belőle Imhotep, és Evelyn is!!!
    Ettől függetlenül igen látványos lesz...
  • Tower Guard
    #24
    Szerintem elég jó így az előzetes alapján:)
  • Broafka
    #23
    ehm, egy kérdés, Brandon Fraser meg Jonathan-en kívűl, tulajdonképpen, ebben mi is a Mummy? még csak egy oszlott hullát se mutattak!
  • Broafka
    #22
    hát az tényleg elég szar, de ha azt vesszük akkor James Bond is ilyen volt, mégis minden részben megvolt a maga bond varázs! :)
  • Sance231
    #21
    Szerintem ez a fim is lehet ugyanolyan üdítő élmény mint az első 2 rész. Én örülök annak, hogy itt már nem Imhotep van főgonoszi pozícióban, Rachel Weisz hiányozni fog belőle valóban, de a két fő humorforrás (O'Connell és Jonathan) még mindig megvan.
  • mindero
    #20
    Pfff.... Ez így nagyon gáz. Ennél semmit nem utálok jobban, h ugyanazt a karaktert tök más színész alakítja. Így szerintem meg se fogom nézni.
  • Monoton
    #19
    Nem írják ki a karakterét a filmből csak más fogja játszani
  • Kagemusha
    #18
    Különben pedig: ütős kis film lesz ez!
    Nekem tetszett az első kettő is, a látottak alapján nem lesz csalódás ez sem.
  • mindero
    #17
    Engem az érdekel, hogy: hová tűnt Rachel Weisz?
    Nem vállalta, azt tudom, de a filmből milyen indokkal írják ki? Meghalt/elvált? Legalább a bevezetőben benne lehetne pár perc erejéig :(
  • Kagemusha
    #16
    Karate kölyök? Most nem azért, de szerinted mi köze annak Kínához?
    Arról nem is beszélve, hogy Noriyuki 'Pat' Morita -feltételezem, hogy róla beszélsz, ha már a Karate kölyköt emlegeted- lassan három éve halott -Nyugodjék békében!- nem is kínai, hanem amerikai japán.
    Ennek azért utána nézhettél volna!
  • benkoszabi
    #15
    ebeb na filmben nincs akkora potenciál mint az indiben például szerintem..de sok más filmet is maga mögé fog utasitani....szal tulajdonképpen biztos nem lesz rossz cucc
  • Just B
    #14
    Nem lesz 1 blockbuster, de szerintem meglehet nézni. Ítéletet nem hozok felette, megnézzük....
  • Carlos HUN
    #13
    Imhotep Imhotep Imhotep Imhotep
  • ffxi
    #12
    Vhogy a helyszínek naon stúdió szagúak :ð
  • Noninnyó
    #11
    Szerintem jó lesz ez.
  • W B
    #10
    Az ott a Yeti?
  • GErYkE83
    #9
    Nem fogott meg az előzetes...Stephen Sommers rendező is hiányozni fog, mert ugye ő is közrejátszott a film megfogó stílusáért...meglássuk
  • xido
    #8
    jó lesz ez így...nem kell mindig ragaszkodni több részen át feltámasztani a rosszakat,csakhogy csavarjanak valamit rajta....
  • CaptainRumi
    #7
    Rachel Weisz az aki igazán hiányzik a filmből :S:(
  • gErIbÁ
    #6
    Még azért én hiányolom belőlle Oded Fehr (Ardeth Bay),habár ő együtt jár imhotepel itt tuti hogy michelle yeoh val próbálják helyetesíteni ,meglátjuk mi sül ki belőlle ,minden esetre az előzetes nem rossz.
  • Hesztia
    #5
    Szegény öreg nehezen szerepelne benne, ugyanis meghalt.
  • Loverman
    #4
    kihagytad hogy "Szerintem".
  • jambi69
    #3
    Imhotep nélkül a Múmia nem múmia.......
  • Loverman
    #2
    azért az agyaghadsereg egész jó és kézenfekvő ötlet
  • benkoszabi
    #1
    hát, engem az indi 4 előzetese jobban meggyőzött. meg amugy is, kcisit unalmas, hogy minden filmben, ami kicist is kapcsolódik kinához, jet lee-t és michelle yeoh-t látjuk. csodálom hogy lucie liu nem szerepel benne...vagy az öreg a karate kölyökből...