21707
  • macleody
    #21557
    Nem vágom, hogy VR-ban is be lehet kapcsolni az OSD HUD-ot, de nem mutat semmit csak a jobb alsó sarokban az autó menüt. Se a bal oldali sorrend, se idő se semmi.
  • lac coo
    #21558
    Van OSD állító menű, ott próbáld me gtalán ... Lehet ki be kapcsolni, húzogatni az elemeket.
  • macleody
    #21559
    Csak két bajom van, nem tudok megállni, meg kigyorsítani. A többi jól megy
  • lac coo
    #21560
    Hozaszoktal a tc-s meg abs-es ACC meg AMS vackokhoz...:)
  • macleody
    #21561
    AMS nekem nem jött be, ACC jó cucc. Itz az AI otthagy kigyorsításon. Állítanom kéne a fékpedálon is.
  • lac coo
    #21562
    Mondjuk a nagyon lassú kanyarokban (2-esbol...) nekem se megy jól, az azért nehéz.
  • barcalaci84
    #21563
    az osd menüben kell on-ra rakni a cockpit nézetnél is (ugye vr-ban adott) is és a customizátioban lehet egyesével állítani...a legtöbb alapértelmezetten hidden -re van állítva ...átrakod NO-ra és onnantól látszódnak is :)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2022.07.02. 20:18:57
  • macleody
    #21564
    Igen, közben rájöttem én is, hogy nem a pitben vagy pályán kívül kéne keresgélnem ezt a kurva beállítást :D
  • macleody
    #21565
    Hogy lehet dx11-ben indítani a játékot?
  • lac coo
    #21566
  • macleody
    #21567
    Mit kell nyomni pitben a jelnél kikanyarodásnál?
  • lac coo
    #21568
    Nem tudom, én se szoktam nyomni :)
  • macleody
    #21569
    Az jó :D
    70%-os AI, Monza, 13 kör, 14. rajtkocka, 10. lettem végül. A csiga hozzám képest szuperszónikus repülő :D 1:23.676 volt a legjobb időm qualin.
  • lac coo
    #21570
    Majd belejössz. Nem mintha én gyors lennék , kb 80-85 AI val megyek, pályától függően :D

    amúgy ha jó élvezetes versenyt akarsz állítsd egal teljesítményre az autókat, a pilóták úgy is mást-mást autóznak majd, de mindegyikkel küzdeni kell, nem az van., hogy egy rosszabb autót simán kikerülsz ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2022.07.03. 22:44:10
  • Danecay
    #21571
    Na meg ott van elvileg az Adaptive AI funkció is.
  • lac coo
    #21572
    Tényleg, azt meg nem is próbáltam..
  • alma2
    #21573
    Az senkit nem zavar, hogy VR-ban mosott sz*r a kep tavolabb? Nem lehet kikapcsolni a TAA egyik AA opcioban sem.(ha nem neztem be ) MSAA (ami lehet ezer eves, de a legjobb eredmenyt hozza a VR-ben) meg nem lehet valasztni, pedig a dirt2-ben van.

    ui: Koszi Laci a pc pass tippet, ha nehezen is, de igy ki tudtam probalni a jatekot.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2022.07.04. 12:37:17
  • macleody
    #21574
    Nekem amúgyis mosott szar, mert nem bírja a gép natívan a G2-t.
  • macleody
    #21575
    Adaptív AI-t csak casual módban lehet bekapcsolni?
  • lac coo
    #21576
    nincs ugyan VR-em ,az az nem zavar téged, hogy versenyezni, játszani veszik a népek nem pedig techdemónak... :D
  • macleody
    #21577
    Ez most komoly? Van adaptív AI a játékban, de csak casual módban lehet bekapcsolni, ahol kurvára nem is én irányítom a kocsit? Ezek normálisak?
  • lac coo
    #21578
    Kérdés mit jelent itt az adaptiv AI, gyanítom nem azt amire mi gondolunk :D
  • Danecay
    #21579
    ITT van róla egy írás.
  • alma2
    #21580
    Laccoo, agyonajnározott A.I vezetésben lehet vannak finomságok amit nem biztos, hogy meg fogom tapasztalni, de ez a megyek padlogazzal az egyenesben és belem jonnek hatulrol rendszeres es rohadt idegesito, kanyarokban is ramhuzzak, es meg lehetne sorolni.
    De lehet kulonleges Verstappen verziot kaptam :)
    Persze lehet valami bug, mert ilyet benne hagyni csak nem akartak.

    Akkor mar inkább AMS2 A.I felhasznalo baratabb.

    A TAA-t ki lehet kapcsolni a config file-ban!

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2022.07.06. 15:47:23
  • lac coo
    #21581
    Mentem vele már jó pár száz kilómétert semmi ilyesmi nincs benne.... Valszeg nem tudsz F1 versenyben közlekedni ...
  • macleody
    #21582

    Nem nagyon volt eddig bajom az AI-val, bár néha elég agresszívak. Meg mondjuk töltő körön van, elenged aztán megindul, jön utánam. Mellém ér belassít.
  • attila46
    #21583
    Üdv....Srácok...mentési gondotok nem volt..??Origines a játék és a mentések visszatöltésénél kilép...
  • JonasSandor
    #21584
    Törést hogy kapcsolom ki?, meg ezt a csomó kanyarlevágásos büntit?
  • lac coo
    #21585
    Amúgy van már demoverzio....;)
  • JonasSandor
    #21586
    Ha van már teljes is kit érdekel a demó
  • macleody
    #21587
    Itt mindenki tudja mire gondolt Laccoo, csak te nem. Ne legyél már nyomi.
  • JonasSandor
    #21588
    Jaaa de az nem demó akkor:D:D
  • lac coo
    #21589
    Lyaly.... :)
  • ToMy_
    #21590
    Kipróbálás meg félnapos tesztelés után az a véleményem, hogy egész jól összerakták ezt (is).
    Flat screen-en ultra-közeli beállításokkal fut 2560x1980-on egy i7-7700K/32GB/2060S/SSD konfigon.
    VR-ban Oculus CV1-en már elfogy az akarat, jóval lejjebb kellett vinni a látványt, plusz az ASW is kell, hogy ne legyen szaggatás, de medium közeli beállításokkal teljesen élvezhető a dolog. DLSS sokat segít.
    Fura, hogy kizárólag csak a cockpit igazán VR, minden más UI csak egy viszonylag kicsi virtuális képernyő, ezt jobban összerakhatták volna.
    Übercasualplayer módjára kontrollerrel próbáltam, nem volt lelkierőm összerakni a kormányt, na ez tényleg nem az igazi. Nyilván nem erre van kitalálva (elvileg), de valahogy fura, és nemigen lehet javítani a beállításokkal.
    Mindent egybevetve részemről egy erős 7.5/10 (a kontrolleres dolog miatt)
  • JonasSandor
    #21591
    Milyen nehézségen toljátok?
  • macleody
    #21592
    Vannak akik assist nélkül tolják kontrollerrel és szarrá vernek, pedig kormánnyal tolom :)
  • ToMy_
    #21593
    Csak ABS és TC, de egész jó,szórakoztató instant fun.
  • lac coo
    #21594
    Legyen már végre igazi színes autó is, a sok uncsi melett.... :D

  • ToMy_
    #21595
    höhö, még egy kis kék meg zöld az oldaldobozokra, aztán kész igazi LMBTQ zászlóshajó...
  • alma2
    #21596
    Szerencsere Nem Lacoo a fo iranymutato a fejlesztesnel :)

    "AI rockets
    The other thing that would help every player is nerfing the OP straight-line speed of the AI.

    Players on every platform and in every mode have come across AI that seems to have endless ERS and zero drag. It makes tracks like Miami and Monza impossible in races."

    nem csoda, hogy seggbe tosznak...