21707
  • lac coo
    #21517
    Fekete zászló lesz benne, aki megkapja az soha többé nem tudjaelindítan ia játékot, újból meg kell venni !
  • JonasSandor
    #21518
    Hehehehe na igen egy magyar kommentár is jó volna, ha már a focisba sikerült itt se lehetlen kategória.
  • Danecay
    #21519
    Magyar kommentár? Még felírat sincs, sőt a 2019-es rész óta, sőt még annak a lehetősége sem, hogy valaki meg tudja csinálni, mert 2019-től variáltak valamit a nyelvi fájlokkal és technikai akadálya van még egy magyarítás elkészítésének is.
  • JonasSandor
    #21520
    Ja értem kár érte hogy ennyire nem törődnek vele. Pedig atom állat lenne.
  • lac coo
    #21521
    Nulla piac magyarország, miért is lenne bene magyar nyelv...
  • JonasSandor
    #21522
    És vannak tőlünk kevesebb lakó is mégis van nyelve.
  • lac coo
    #21523
  • murfitts5
    #21524
    Hamarosan a 22 vel fog Bajnokság indulni. Pro ? Senior?
    Most F2!
    Gyere és Nézz be .
  • lac coo
    #21525
  • lac coo
    #21526
    még sose néztem meg ...

    gumi kopás :



  • macleody
    #21527
    Nincs is ilyen benne
  • lac coo
    #21528
    Na bakker, buktam...ps ...
  • Danecay
    #21529
    Még én sem figyeltem soha, de jól néz ki! :)
  • macleody
    #21530
    Megnéztem 50+ streamert twitchen, egyik se vr-ban tolja. A zannyukat :)
  • lac coo
    #21531
    Én még cockpit nézetet se igen találok... :D
    amúgy hogy tudnak europában játszani vele, infuenszerek még előbb indíthatják ?
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2022.06.27. 20:24:33
  • macleody
    #21532
    Mittudomén, csókos banda :D
  • JonasSandor
    #21533
    Youtubon van magyarul is.
  • GPx8
    #21534
    "Én még cockpit nézetet se igen találok... :D"
    Mert mindenki nagyon magas és a glória fölé ér a feje... :D
  • macleody
    #21535
    Na, gyerekek. Nem pörög a topik :D
  • macleody
    #21536
    Baxák meg a játékukat, ebből nem lesz refund :D
  • JonasSandor
    #21537
    Elég nehézkes az irányítása azért.
  • macleody
    #21538
    Billentyűvel? Azt elhiszem.
  • lac coo
    #21539
    szerintem jó lett. Hangok állatok, felfüggesztés sokat javult ezzel együtt az FFB is, alacsony tempónál hajlamos megforogni, 230 körül már atom az aero. AI szúrja neki rendesen . abszolut kellemes vezetni, de tempónákl főleg olyan 30 %.ban használt gumiknál már nem egyszerű. hurkákon már nem lehet átugratni ... A driver hangkeverés az állat jó lett .: )
  • macleody
    #21540
    Ráolvad a fejemre a VR :D
  • Daermon
    #21541
    Én sima kiadást vettem, úgyhogy majd péntektől nyomom :)
  • barcalaci84
    #21542
    Aki ki akarja próbálni olcsón (vagy nem akar várni péntekig) az f1 22-t annak ajánlom figyelmébe a
    PC gamepass-t , amire 300 Ft-ért 3 hónapra elő lehet fizetni...
    Ennek része a sima EA play is amivel 10 órát kipróbálhatsz a legújabb címekből ...
    a 10 óra alatt bőven el lehet majd dönteni h megéri -e pénzt áldozni a játékra...

    ki is próbáltam VR-ban az f1 22-t és eddig bejön és szerintem meg is fogom venni
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2022.06.29. 08:46:03
  • lac coo
    #21543
    Kicsit szívok vele azért, kanyarokban kicsit akadozik, pedig van fps bőven, nem bírok vele....
  • Piko888
    #21544
    Sziasztok, kezdő játékosként kérdezem, van olyan, hogy a futam elején esik az eső, de közben eláll és felszárad a pálya?
  • macleody
    #21545
    Kurva jól néz ki VR-ban a defekt :D

    Utoljára szerkesztette: macleody, 2022.06.30. 01:05:54
  • lac coo
    #21546
    Piko888 : Van, persze .
    A defekt nem vr ban is így néz ki ... :D
  • lac coo
    #21547
    a hungaroringen micsoda úk komplexumokat épített a codemasters...

    Csak nem tudnak valami némi ellopandó közpénz száz-milliárdokról ? :DDD
  • lac coo
    #21548
    Nekem miért nem kapcsolódik online ajáték? steam átfedést kér, dee azt meg nem tudom bekapcsolni, inaktiv ...
  • macleody
    #21549
    Nem tudom, még nem próbáltam a steames verziót, előbb meg kell innom egy sört :D
  • lac coo
    #21550
    Már megvan, családi nézet kavart be ....
  • Piko888
    #21551
    Sziasztok,

    Xbox one x-hez milyen kormányt ajánlanátok.
    Köszi
  • lac coo
    #21552
    ti milyen szőnyeget raktatok a padlóra ? :P
  • macleody
    #21553
    Eriggymá :D
    Mindig lassú voltam F1-ben, de most VR-ban tetű lassú vagyok :D Monacoban mentem faltól falig :D
  • lac coo
    #21554
    Jah, az mindegy , én is lassú vagyok. De jó az AI ezrdre be tudod lőni a saját tempódhoz ...
    Mentem egy 100 %-osat, jól viselkednek a gumik, keménnyel a világból kimentem de féktávon mindig bajban voltam .Viszont az AI lágyakon gyors volt elég hamar esett a tempo. Handling jobb lett, különösen a lassú kigyorsítás, az mindig baja volt ennek a játéknak, hogy hamar kipörgött....Az ide autó jól működik, lengedve ahasát nagyon tapad gyors temnpónál, visont mármit lábközé venni ( kerékvető, hurka ...)azonnal felül és kiforog ...

    Jah és kerékcserénél a hűtött gumi, agyrém, mnegálln ialig lehet vele :)

    szóval fasza lett, egyelőre jót tett neki, hogy EA követelt dolgokat a CM-től.
  • macleody
    #21555
    Pedig mindenki arra panaszkodik, hogy pörög kifelé kigyorsításon, főleg ugye a kontisok. Meg hogy miért kellett ilyen durván belenyúlni az irányításba, ha a tavalyi jó volt :)
  • lac coo
    #21556
    Tavaly sokkal sokkal jobbna kifrogott alacsony tempónál... szerintem most remek.az irányításis, ffb is, jobb lett, kormámyzás sokkal pontosabb.
    Lehet a néha durva orrtolásra pőanaszkodnak, de hát ez idén ilyen ... hál istennek nem igen szokott ezekkel foglalkozni a Cm, nem szoktak belenyúlni csak mert páran sírnak ...