21707
  • ldavid
    #161
    hm biztos jó lesz, valami képet dobhatnának lassan
  • Danecay
    #162
    Állítólag a játék ONLINE részére is hangsúlyt fektetnek, legalább is az előzetes infók szerint :)
  • Legend Killer
    #163
    ja. az se volt rossz, csak újítás kő :D.
  • Legend Killer
    #164
    jó lesz

    "aquaplaning" = ez nemtommi.

    utolsó pont tetszik, végre lesz vmi bejátszás, nem úgy, mint eddig, ott csak egy nyomi kupát mutattak :D.
  • pointer4
    #165
    Felúszás, amikor a kerekék és az aszfalt közé vízréteg kerül.

    Ha vízátfolyás van a pályán pl, könnyen előfordulhat.
  • Legend Killer
    #166
    kösz
  • Firerock
    #167
    most tanultam kressz tanfolyamon:D
  • pointer4
    #168
    Én meg amikor kisfityóval mentem fel a dombra jó 10 éve, és a tetején csőtörés volt a nyár közepén :D Egyszerűen haladtam tovább egyenesen, csak az autó 45° ban elfordult balra :D 5-6méterrel később vissszahuppantam a betonra :D volt ott kapkodás.
  • Legend Killer
    #169
    :D. én meg nem hiszem, h lerakom, pedig21vok :D, de én csak gépen tudok repeszteni :D. és eltévedek mindenütt sztem a valóságban, valszeg kábé olyan lennék, mint a Taxiban, ha emlékszel a zsaru csávóra, Emilienre. mondja oktató néki, forduljon be balra és belemegy vmilyen boltba :D.

    azé ennyire retardált nem lennék, de tájékozódási képességem sztem zéró :S.
  • Legend Killer
    #170
    szal jobb a metró és a busz :D. és míg te baszakodsz a forgalomban, én metróval elhúzok alattad röhögve :DD.
  • Firerock
    #171
    nem pesti vagyok
    kisváros powa ahol meg baszhatod a metródat:D
  • Legend Killer
    #172
    :P :D.
  • balint1111
    #173
    Most játszok a F1 09-el és tiszta jó.
  • Legend Killer
    #174
    hol, az ujjaidon malmozol és elképzeled? :D mer még nem jött ki :P. max1moddal jáccol, ami a 09, bár nemtom, én má kurva rég nem követem nyomon a modokat, nekem most f1 2002 van fent, oszt kész.

    1ébként az lenne a jó a 09ben, h végre tévé kommentátor is lenne... Palikék gecc :D.
  • leho94
    #175
    ha lenne is , akkorsem magyar szerintem:D
  • Legend Killer
    #176
    hm, arab, ruszki? :D
  • Legend Killer
    #177
    ja én azt hittem a 09re érted, h, ha kint lenne. de tudom, a kommentátor nem magyar lenne, mer ott még ne mtartunk, h ilyen géjmet magyarul adjanak ki. Sims2nél má előfordult, meg jó pár másiknál, de itt aligha. pedig jó lenne. de lényeg, lehetne kommentátor és az se baj, ha angol. csak az dobna a géjm hangulatán, ha még közben lehetne hallani a közvetítést is és a csapat kommunikációt is.
    meg az lenne a jó, h belehetne állítani verseny közben, h a csapattársad, ha mögötted van, védjen, szakadjon le1picit, meg ilyesmi. kis taktika :D.
  • leho94
    #178
    nekem egy normális fizika , élethű hang is elég :D
  • Legend Killer
    #179
    :D
  • klinsmann
    #180
    rakás kaki lesz a game sajna, ismerjük már a codemasters simulátor modjait , semmi köze hozzá
  • Danecay
    #181
    Megjelenés, várhatóan október környékén. www.simracingworld.com
    Addig nyugi :)
  • Legend Killer
    #182
    ez akko is lol volt :D.
  • Alexease
    #183
    Lesz itt meg boven Ultra-LOL is rengeteg:) Mivel ez elsosorban arkadnak keszul, lesz meg boseggeg ertetlenkedes, gagyizas, warezeles, sok warez pistike, fogyatekos, puhapocsu stb.:)

    Meg ha esetleg, lesz valami koze valami szimhez, talan meg jo is lesz, majd kulon topic-ot kell nyitni annak a retegnek, mert ez valszeg hasznalhatatlan lesz;D
  • DJS8
    #184
    a brant egye meg... ha nyáron jelent volna meg, akkor meg vettem volna de így nem fogom.
  • pointer4
    #185
    Akkor jelent vóna meg nyáron, ha addigra vége lenne a futamoknak :D
  • icemankimi
    #186
    Az brit Official Playstation Magazine információi alapján a munka nem halad olyan ütemben mint azt gondolták, így elképzelhető hogy a Playstation 3-as és az XBOX360-as változat késni fog és a megjelenése áttolódik 2010-re.
    A PSP változatot ez nem érinti, mivel az valószinűleg a szerződés betartása érdekében még 2009-ben megjelenik.
    Sajnos a PC-s változat megjelenéséről nem tartalmaz információkat a cikk.
  • akyyy
    #187
    ps3-ra meg xboxra jönne ki hamarabb, szoval pcre mégkésőbb szerintem. de lehet tévedek. nekem mind1:) graftól függ, ha gyenge hozzá a gépem marad boxra, de ha birja akkor gép. monjduk boxrea megveszem, gépre meg letöltöm oszt jeah
  • Danecay
    #188
    Erről már rég megy a pletyka, de ha az összes többi platformot érintené a dolog, akkor miért csak a PS3-ról és az XBOX-ról írják ezt? playstationlifestyle.net Azért titokban abban bízom, hogy elsősorban PC-re fejlesztik, pl. a játék állítólagos szimulátor jellege miatt, valamint azért mert a PC-s társadalom 2003-óta vár egy hivatalos F1 game-re, és elsősorban ezen igényeknek akarnak megfelelni, és az elkészült PC verziót fogják majd a többi konzolra portolni. Bár ez lehet csak ábránd :)
  • Danecay
    #189
    A Codeies valamelyik nyilatkozatában, olyasmit is mondott, hogy a továbbfejlesztett EGO engine, ami ezt a játékot és a Colin Dirt 2-t is hajtani fogja, már feszegeti a PS3 és az XBOX360 képességeinek határait. Elképzelhető, hogy ez van a dolog hátterében. Érdekes módon egy fél évvel ez előtt a Star Wars: The Force Unleashed-et állítólag azért nem adták ki PC-re, mert űber High End PC kellett volna a futtatásához, míg a fentebb említett konzolok, csípőből elbántak vele. Ugyanakkor az is érdekes, hogy PS2-re kiadták viszont :)
  • krisztianp16
    #190
    Akit érdekel a 2009-es bár ez még messze a legjobb,de amig nem jelenik meg a rendes jó lesz ez is:D

    Akit érdekel: LETÖLTÉS

    Üdv!
  • krisztianp16
    #191
    Bocsánat fére írtam:D
    (Az álmoság miat)

    Ez még messze nem a legjobb de azzért lehet vele játszani...
    (Ezt akkartam írni)
  • Danecay
    #192
    Elolvasva a MOD-ra vonatkozó hozzászólásokat, kiderül, hogy rengeteg hiba van benne.
    Egyébkét rFactor alá is létezik 2009-es F1 MOD, (az sem zárható ki, hogy egyik, a másik konverziója :) bár én nem próbáltam, de ha valakit érdekel, akkor tessék:

    rFactorCentral - F1 2009 F1RL 1.20

    Z-Form Fan Klub - F1RL 2009
  • Legend Killer
    #193
    ha rengeteg a hiba, minek szedjem le az f1est? :P majd a full géjm :D.
  • krisztianp16
    #194
    Értem,köszi, hogy belinkelted:)Én ezt ki probáltam a Renaultal mentem nem olyan rossz.Amig nem jelenik meg a rendes adig jó lesz:)

    #193:
    Írták is, hogy hibák vanak bent,de hülyéskedni jó.
    De visszont a kezelhetösége nagyon jó!
  • krisztianp16
    #195
    Mármint azt probáltamki amit én linkeltem,probáld meg te is.Szerintem egy probát meg ér...:)
  • icemankimi
    #196
    ezt nem ide kellene írni!!!
    Rfactor topicba inkább.
  • Danecay
    #197
    Ott már volt róla szó:) Csak azért írtam ide, mert láthatóan Krisztián 2009-s F1-re vágyik, én pedig mutattam neki egy másik alternatívát is. Mellesleg ennyi erővel, akkor az ő commentje is mehetne az F1 Challenge 99-02-s topicba. Off-nak tényleg Off a dolog, de amíg érdemeben nem tudunk a Codies féle Formula One 2009-ről beszélgetni, addig elnézhető.
    De, hogy legyen egy kis ON is, állítólag hamarosan több infóra, képekre számíthatunk a játékkal kapcsolatban, de eddig állítólagosan a FIA nem engedélyezte ezek publikálását.

    Forrás: www.simracingworld.com
  • krisztianp16
    #198
    Én már nagyon várom a 2009-est!:P

    Ez amugy melyik szimulátor?
  • krisztianp16
    #199
    Csak azzért mert ahol találtam 2009-esnek volt írva...
    de visszont a szin a régebbire hasonlit.
  • leho94
    #200
    sztem ez 2006os , de nem biztos:D