21707
  • oneal1
    #121
    :DDDDDD
  • oneal1
    #122
    am nem úgy van hogy a 2008 as szezon lesz benne a játékban?
  • Alexease
    #123
    Gozom sincs;)))))
  • Alexease
    #124
    De mivel elsosorban konzolos, igy szezon kezdes utan 1-2 hettel mar megjelenhet, sot mar elotte is, mert annak ugyis mindegy:) A festesek, pilotak, csapatok addigra meglesznek, a tobbi mar nem erdekes a nagytobbsegnek:)
  • [HUN]FaTaL
    #125
    Jah csak érdekes mert még egy kép sincs :D
  • leho94
    #126
    Szerintem nem is lesz mostanság:D
  • Alexease
    #127
    Tavaly Codies-nel lehuztak a redonyt, hirzarlat van;) Ha valoban/esetleg a 2009-es szezon lesz, akkor nem is lesz semmi hir, csak hivatalos promok a szezon elott, kozben stb. Sok-sok penz van ebben, nem lehet csak ugy mutogatni:D
  • Legend Killer
    #128
    majd megmtuatják Briatore csaját meztelenül :DDDD
  • leho94
    #129
    Mért pont a Briatore csaját?:D
  • Legend Killer
    #130
    akko akárkijét, aki jól néz ki :D.

    csak1példa volt :D. és most hirtelen nemtom ki Briatore csaja :DD, de biztos szexi :S :D.
  • Djemba
    #131
    a készítők elkezdték a játékot várható megjelenés 2009 október
  • leho94
    #132
    az még odébb van
  • Legend Killer
    #133
    a készítők eddig miafaszt csináltak? :P
  • ToCsEk
    #134
    kigondolták a megalakotandó játékot :D
  • Alexease
    #135
    Ezen miert kell meglepodni?:) Harom modon lehet kiadni egy jatekot: elotte, kozben es utana:)

    Mindnek meg van az elonye hatrany, foleg penzugyi szempontbol;) Ha a valodi szezon elott vagy meg az elejen adjak ki, akkor akkor a sok erdeklodo azonnal tudja tolni, foleg konzolon, telefonon es egyeb szimes platformon (:DDD), es igen nepszeru lesz:) Bar mint szim, semmi koze nem lesz az eredetihez, mivel nem ismertek az autok adatai, festesei, a pilotak, csapatok, az eroviszonyok stb.:)

    Ha utana adjak ki, akkor mar lesz valami koze az egeszhez, de akkor mar mindenki 2010-et szeretne:D
  • Halálmadár
    #136
    Minden esetre már éppen itt az ideje annak, hogy PC-re is kiadjanak 1 gyári F1-es játékot.
    Mert oké, hogy rengeteg mód van az rFactorhoz és az F1Challenge-hez, de azok mégse olyan jók.Elpöcsöl vele az ember de ennyi.
    Ha éveket tudtunk vár egy hivatalos F1 játékra amit PC-re is fejlesztenek akkor ha októberre érkezik is az szerintem kivárható.
    Pedig én is nyomnám már.
  • gabikamionos
    #137
    Hanyadikán jön ki ????????????????????????????
  • Alexease
    #138
    Talan 27-e.
  • gabikamionos
    #139
    február vagy március
  • Firerock
    #140
    Október...
  • leho94
    #141
    aj istenem .. [jó a logód :SDA]
  • toysoldier
    #142
    nyelvtan könyvet láttál már?
  • Alexease
    #143
    De legalabb, nem azt kerdezte meg, hogy: "Honnan lehet letolteni?" :) Termeszetesen vegig kisbetukkel es minimum 3-4 helyesirasi hibaval;)
  • Alexease
    #144
    Az elso kep a "jatekbol" - legalabbis a laserscan-reszbol, ami igen pozitiv;)
  • Firerock
    #145
    ez mellik pálya?Spa?
  • Djemba
    #146
    még nincsen kép a játékról, de ne mond el senkinek és ha lenne is nem ez lenne az első kép.
  • Firerock
    #147
    htx Emese
  • Danecay
    #148
    Akad ITT még több kép is. Mondjuk egy tavaly a Coides által adott nyilatkozat szerint, jó ütemben fognak haladni a fejlesztési munkálatok, amire példaként azt hozták fel, hogy a pályák nagy része már rendelkezésükre áll, feltehetően az F1 2009-et megelőző, szintén általuk fejlesztett játékokból. Ha ez így volt, márpedig ezt lehetett olvasni, akkor nem tudom mik ezek a LaserScan-es képek. Vagy meggondolták magukat, és nagyon meg akarnak felelni a követelményeknek, vagy szerződés köti őket, vagy már ez előtt is ezt a technológiát használták pályamodellezésre és ez még egy korábbi, pl. Race Driver: Grid-hez készült LaserScan. Tök mindegy, a lényeg, hogy így aligha lehet majd panaszunk a pálya vonalvezetésére :)
  • akyyy
    #149
    visszafele fejlődünk?
  • Alexease
    #150
    Ujracsinaljak az osszes palyat VAGY csak azokat, amelyek hianyoznak VAGY eddigis igy volt VAGY csak reklamfogas:D
  • Danecay
    #151
    VAGY :D
  • Danecay
    #152
    Hogy érted, hogy visszafelé fejlődünk?
  • akyyy
    #153
    úgy néznek ki ezek a képek mint a régi egy szinű játékok:D
  • Alexease
    #154
    A nem hivatalos FAQ-bol:
    - The game will have full-blown weather effects
    - Promised are realistic laptimes and physics for those who want it, trying to please the needs of both aracde fans and sim racers
    - F1 2009 will have an in-depth track surface module that simulates rubber build-up, stones, water & marbles both physically and optically
    - No tracks will be reused from GRID, all F1 venues will be made from scratch based on research, laser-scanning data, photos & videos
    - The game will not be moddable

    http://community.codemasters.com/forum/
  • Casillas
    #155
    - The game will not be moddable
  • Alexease
    #156
    Azert ez elsosorban konzolos lesz (mar csak az eladasok miatt is), azokat nehezkes lenne modolni. Persze PC-n lehetne, de ez nem az a kategoria;) Ha korrekt fizika lesz tuti palyakkal, akkor jo ez, felesleges teleganyolni. Raadasul, ezt most mar evente ki kell adniuk, ha mar ott a liszensz, igy nem is lenne kifizetodo:DDD
  • Legend Killer
    #157
    képzeljétek, most laptopon vagyok, mert asztali gépem szervizben dekkol és elővettem f1 2002 géjmet, nemtom ki emlékszik rá.

    váááááááá

    olyan buta a gép, mint a galamb :D. legalábbis nálam lekörözésnél van, hogy senki se húzódik félre, remélem ez az idei géjmben könnyen megoldható lesz és mindenki udvarias lesz. ebbe beleértem a nagy menőket is.
    azt is remélem, lesz Safety Car is végre, mert ugye a 2002ben nem volt, vmint a mechanikai hibák kidolgozása sokkal jobb lesz, mint a 2002esben.
    most nekem ennyi jutott eszembe, de majd, ha lesz még valami, akkor mondom.
  • akyyy
    #158
    hát gondolom valami ujitás biztos lesz:D mert anno az se volt rosz gém, és nem csinálhatják meg hogy csak pályákat meg pilotákat, kocsikat tesznek bele . arra ott vannka a modok.
  • Danecay
    #159
    Végigbogarásztam én is és a következőkről esett még szó, a nem hivatalos FAQ-ban (ha valamit félre nem fordítottam :)

    - Váltakozó időjárás
    - Több rétegű pálya (gumiabroncsokról lekopó gumimaradványokkal, kavicsok, víz)
    - A víz befolyásolni fogja a pálya tapadását, gumik hőmérsékletét (ideális ív)
    - A por és a szél, befolyásolni fogja a tapadást (pl. Bahrain)
    - A pályára felhordott gumimennyiségtől fog változni a tapadás
    - Zápor esetén az ősszegyulő víz aquaplaning-et okozhat
    - Felszáradó pálya esetén hűteni kell majd az eső, vagy köztes gumikat
    - A vizes aszfalton, autók által felvert vízfüggöny csökkenti a látótávolságot, és megnöveli az elektronikai meghibásodások lehetőségét.
    - Futam végén gumi összeszedése a pályáról (többlet súly)
    - Több fejlesztő, teszter is, más eddig megjelent játékot tesztel, mint pl. rFactor
    - Dobogó, pezsgőlocsolás :)
  • Alexease
    #160
    Ott fogjak elbaltazni (ha egyaltalan a fizikat nem cseszik el:P), hogy nem lesz hozza normalis online tamogatas (pl. dedikalt szerver vagy hasonlo):D