27
Álomtopik, álmodozóknak.Azaz csevegés olyan játékokról amik csak álmunkban léteznek(flém nélkül is lehet):)
  • wordsworth
    #27
    Final fantasy VIII folytatás lehetne :)))
  • Zomil
    #26
    nem volt régen, csak te vagy fiatal :)
  • mama2
    #25
    Hehe. Az nagy játék volt. Emlékszem apukám mennyit játszott vele még régen, nagyon régen.
  • Zomil
    #24
    Dungeon Keeper 3 :)
  • VRSDM
    #23
    carmageddon 2 remake :]
  • Shiwo
    #22
    Fallout MMO
  • Qwerty4
    #21
    Igen, KATT!!!
  • Solt
    #20
    OFP2
  • mama2
    #19
    Thief 4? Vááááááááá Isteni
  • Qwerty4
    #18
    Azt nehezen lehetne folytatni ilyen formában amilyen volt maga a játék a befejezések miatt.Szerintem nem lenne érdemes folytatni, inkább hasonlókat kellene készíteni.
  • Qwerty4
    #17
    Aha, de amúgy készül a Thief 4, legalábbis most úgy tűnik hogy lesz folytatás. :)
  • mama2
    #16
    Ja és valami jó dínos game.
  • mama2
    #15
    Hmmm... valami jól kidolgozott verekedős game, fifa jól megcsinálva, valami jó lopakodós játék.
  • The Protector
    #14
    Vagy a másik ami nagyon k.jó lenne az a fahrenheit(indigo propheci) folytatása lenne.Na az is ütne mint a szar.Vááááááááááá.Ha azzal nem játszott vki az nem normális.
  • The Protector
    #13
    Advent Rising folytatása.Az klafa lenne.
  • Esrohnoil
    #12
    Project: IGI
    Operation Flashpoint
  • Frosty01
    #11
    mint pl a thief -.-

  • n3whous3
    #10
    Nekem volt egy elképzelésem egy játékról annak idején. Gumball lenne igazából, USA-n keresztül szépen kidolgozott pályákon. És a lényeg, hogy ugye valami rohadt hosszú útvonal lenne, városokon keresztül, és ha nem is nemlineáris, de bőven elágazásokkal. Hja és minden szarra figyelni kéne, benzin, alkatrészek, tuning esetleg, lopás is lehet, meg keresztbetenni másoknak xD

    Hja és ha valaki itt modmaker, akkor egyik elképzelésem volt HL2-vel kapcsban egy olyan verseny, ahol minden autóhoz tartozik 2 ember, az egyik vezet, a másik meg lábon megy és keresztbe tehet az ellenfeleknek. Ja és a pálya kialakítás olyan lenne, hogy tele mindenféle szarral, amivel csapdát állíthatsz az ellenfeleknek. Esetleg szépen rombolható hidakkal, stb XD
  • Énvagyokazapád
    #9
    bátölfíld három huzzá bele :D
  • Lyan Kyj
    #8
    ehm, lba2 van.....

  • Qwerty4
    #7
    Ha már sorozatból játék akkor:Sliders!
  • berczely
    #6
    Prison Break game jöhetne!
  • Qwerty4
    #5
    Én azt szeretném ha minnél több középkorban játszódó game lenne.Garantált hangulat, ha jól megcsinálják.
    Több lopakodós game, az elmúlt 1 évbe szinte egy se jelent meg.
    Konkrét címet/ket nem tudnék mondani. :)
  • berczely
    #4
    Háát lehet hogy ez az álom valóra válik!
  • John Cena
    #3
    Érdekes téma:D
  • Fujiryu
    #2
    Amúgy meg csak simán kíváncsi vagyok hogy milyen játékokkal játszanátok, amik régen voltak de nem lett belőle második rész szebb grafikával.Én pl lba 2-vel játszanék ha lenne nemtom ismeritek-e :) Szóval ti mivel játszottatok régen és minek örülnétek ha jönne?
    (gta4 csak viccvolt szóval nemkomolyan venni)
  • Fujiryu
    #1
    Gondoltam nyitok egy ilyen témát az álomvilágban élőknek :)
    Szóval hajrá GTA4 pc-re és tsi