24
MMORPG
  • ApPa123
    #24
    Valaki tudna adni 1 linket ahol tudok regisztrálni meg h hol vannak sokan magyarok??
  • Monoton
    #23
    Valamelyik Eu-s seron van nagyobb magyar guild? Az angol seron kezdtem jatszani de ott egy magyarral sem talalkoztam meg.
  • HBK
    #22
    83-.-
  • Triple H
    #21
    lvl 80
  • Triple H
    #20
    lvl 76 :P
  • HBK
    #19
    én még tolom RatedRSupertstar Apolineon 67-es vagyok
  • Hydroceph
    #18
    hahó...
    olvastam pm ed, hát én már elég régen toltam vele :) másfelé kacsintgatok..(konzol)
    soksikert
  • Triple H
    #17
    én tavaly november óta játszom Apoline szerveren, Legendary_Flint-et keressetek, lvl 54 fighter.
  • wordsworth
    #16
    Valaki meg jatszik evvel?
  • Hydroceph
    #15
    amugy esetleg ha nem ismerdnéd:
    http://www.youtube.com/watch?v=LDLdL10rpxE
  • offkorz
    #14
    lol.pedig nagyon jó szerintem,főleg hogy ingyenes,ha lenne pénzem nagyon ilyesmire fizetnék is érte. :-|
  • offkorz
    #13
    okés.köszi^^
  • Hydroceph
    #12
    nem ugy tunik h szeretnék az iylen fajta gammákat az itteni emberek:) tegnap majdhogynem elkuldtek f@szba amiert ilyen jatekot mertem "ajanlani" :)
  • Hydroceph
    #11
    Hali, örülök h bejön..
    Valahogy igy muxik:
    https://payment.outspark.com/charge
    ha a link szar akkor itt: http://fiesta.outspark.com/
    katt a charge sparkcashre, több infoval sajna nem szolgálhatok :)
    termeszetesen a szokásos fizetési formak vannak
    nemtudom h melyik menynire éri meg, mivel nem tudom,hogy mi értéke van ingame a sparkcashnek
    nah majd kicsit késöbb emgyek game, aztan pmezek:)
  • offkorz
    #10
    és készítenék egy bannert is,hogyha lesznek itt többen is majd.:)
  • offkorz
    #9
    tehát,akkor írok egy kis véleményt erről a kis mmo-ról:
    nekem mint mondottam is bejön eléggé,hajnali 2-től reggel 8 ig játszogattam vele most vagyok lvl10.elég jónak mondhatom,hangulatos kis játék,bár vannak hiányosságok,mivel nem fizetek érte énsem és sokan,mi csak egyszerű dolgokat használhatunk/kapunk.sokkal több lehetőség van ugye ha fizetsz érte.na mindegy.hát tulajdonképpen néztem quest guide-t meg így ruhákat meg ilyeneket,nem sok infót találtam,meg mennyi a max lvl szint,azt tudom 40 biztos van.fejlődés nem túl gyors,de olyan átlagos mmo szint.korrekt.szép kis játék nekem nagyon tetszik a graf meg alapból bejön a anime/manga.én végülis megvagyok vele elégedve.bár lehetnének benne több cuccok is,ruhákra gondolok itt,bár későbbiekben biiztos lesz.questek egész jók.nem is túl nehezek.összességében jó kis játék szerintem,érdemes kipróbálni legalább.kíváncsi leszek nagyon hogy mik lesznek még elérhetők,viszont azt sajnálom hogy egyedibb karaktert csak úgy lehet csinálni a későbbiekben is ha fizetsz.mellesleg hydroceph a fizetés hogy működik? gondoltam rá erősen,legalább a kinézet miatt is meg egy két cuccot lehet vennék.elvagyok most vele,szerintemm még egy darabig elleszek vele.és naná hogy női karaktert csináltam,annyira tetszenek^^archer vagyok bijou-n játszom,lvl10 LilianArcher néven.aki jönne keressen meg.py :)
  • offkorz
    #8
    majd írok bővebben^^
  • offkorz
    #7
    eléggé bejön még mindig játszom :D
  • offkorz
    #6
    teccik leszedtem,majd mondom mitgondolok,vagyis véleményt.
  • Hydroceph
    #5
    szoval karigeneralas nem 3 arc meg hajszin, hanem haj és hajszin :)
  • Hydroceph
    #4
    Hát, érdekes játék, engem emgfogott, pedig 3 évig ugy néztem az ilyen mangastilusu mmokra, mint egy kutyasz@rra..
    skinre marhajó szerinte, pvpvel még nem találkoztam, nagyon magas szintekkel sem, quest van, cabal szeru insták vannak, kiprobaltam ijaszt és maget, szerintem mindketto nagyon jo, van benne alkimia már lvl1től, lehet potikat stoneokat buffscrollokat iylesmit, termeszetesen itemmallos, szoval karigeneralas az 3 hajszin meg 3 arcbol áll, aztan ingame itemmallos cuccal lehet(ne) alakitgatni.
    Skillrendzserrol sem nagyon tudok mit mondani, igy most elso városban vagyok ugye..4 skillt tudok itt tanulni, mindegyiket lvl4ig, de biztos vagyok benne, hogy van több, legalábbis remélem.
    hát kb ennyit tudok mondani
  • szucsy89
    #3
    hát érdekes, nekem így elsőre tetszik:) majd ha játszottál vele egy kicsit írd le a tapasztalatokat és lehet leszedem én is:) bár az ingyenes játékokkal szemben mindig gyanakszok egy picit
  • Hydroceph
    #2
    Még annyi, h én ugy dontottem h epith szerver-.-
    hivatalos honlaprol nekem 1200-1300al jött le,nem votl 10 perc..
  • Hydroceph
    #1
    Halihó!
    Előszöris, nem találtam ilyen témát, szóval bocs, ha csak a kereső rossz..
    Na szal ez egy 'Mangammo', tegnap szedtem le és nagyon bejott
    Honlap
    Trailer
    Gameplay
    Hát remélem elnyeri egy-két embr tetszését:p
    (ha tudtok jobbat, linkeljetek pls:P)