77
A távolság gyermekei
  • Fbn Lx
    #77
    az úgy szar.
    jó dolog ilyet hallgatni, ha utána felhívod, és elmondod, hogy szereted :]
  • szurop
    #76
    Nem vagyok komplett. Jött a nagy szerelem, a fellegekben járok, és leülök hallgatni a csapó kettőt, és az album második felén azok az elválós-szakítós számokat hallgatva csak fekszek az ágyon és folynak a könnyeim. Huh, így feküdtem az este, így keltem, mondom mostmár elég. Nemhogy a barátnőmre gondolnék, már a szakításon törődök hogy nehogy bekövetkezzen.
  • cicai
    #75
    LOOOL
  • YakooZa
    #74
    enis ezert nem halgatom ezt az emo szart:o
  • Énvagyokazapád
    #73
    de Siskától azért keményebbnek érzed magad nem? :D
  • N o N a m e
    #72
    én mostanában Sugarloaf-ot hallgatok :) Nagyon megtettszett, de ez már egy másik topik :D
  • Neoncsoves
    #71
    14 éves vagyok, rappet hallgatok... csak nem ilyen "depis" zenét... már nem azért, de sokáig (2hétig) énis CoD-ot hallgattam, csak rájöttem hogy a zene miatt van szarkedvem 24/7. igy váltottam a régi jól bevált Siska-ra, Dopeman, CopyCon,DMX, YOung Buck, Fütyi Cent 1-2 száma... Na meg chamillionaire. meg JAY-Z
  • N o N a m e
    #70
    nem is figyeltem :D
  • vftsforever
    #69
    szerk.: se EMO, SE depis
  • vftsforever
    #68
    Sok szakember Akik fikázzák hány évesek? Én nem vagyok se EMO, de depis, és mégis van pár számuk ami nagyon tetszik, mivel van szivem és nem csak a gépbe vagyok belezúgva...
  • N o N a m e
    #67
    Nálam nem játsza le.. mindegy.. innen letölthetitek :)
  • N o N a m e
    #66
    Ez most nekem nagyon bejött :)
  • tommyg
    #65
    miért a "rap"-en kívül csak népdalok vannak??
  • Burdi
    #64
    mert te mit szerecc?
    népdalokat?
  • tommyg
    #63
    hogy legyen okod káromkodni
  • toysoldier
    #62
    ha nem szereted akkor mi a faszért kell beírnod ide?
  • toysoldier
    #61
    nagyon jó voltál, odamondtad rendesen
  • tommyg
    #60
    holjó, még a tuc-tuc is jobb
  • Burdi
    #59
    sztem igen is jó,
    sok fikázó meg gondolom hallgatja a tuc-tuc zenéket vagy az agyonjátszott mostani R1 dalokat...

    egyb. mikor jön ki vmi új album vagy számuk?
    és hol lehetne beszerezni? :D
  • tommyg
    #58
    na az tök jó
  • szurop
    #57
    Nekem nagyon tetszenek a számaik. Már vagy 50x végighallgattam mindkét albumjukat, pedig 18 éves vagyok, szóval nem köthető korhoz, sőt férfi vagyok nem lányka, úgyhogy nemhez sem köthető, hogy kinek tetszik. Ha úgy fogok állni anyagilag, szerintem meg is veszem majd legalább az egyik albumjukat.
  • Fido4life
    #56
    attól még hogy valami depis, lehet kurva jó (nem a bandára értem, 1 számukat hallotam abból nem tudok ítélni)
  • daneszbaby
    #55
    Pfff.
    Még hogy szar.
    Én nagyon szeretem.
    Ugyhogy bekaphatjátok
  • Marci0115
    #54
    gondolom azért mert az oylanok mint te nembiztos hogy elsöre felfogják
  • toysoldier
    #53
    már egyszer beírtad, miért kell mégegyszer?
  • zyppy
    #52
  • Marci0115
    #51
    tudod a szart nem szeretik sokáig hallgatni
  • Olcsy
    #50
    Pff, tom, mindenkinek más az ízlése, de azért ez durva...Inkább Te vagy a depis vagy mit tom én de...Attól még h nem szeretsz vm-t, miért kell addig üvöltözni, amíg ki nem kapcsolják?
  • sparrow35
    #49
    Ti forgattok nekik videóklippeket...?
  • Ars3nal
    #48
    kalap szar ez a zene már bocs, ha meghallom addig üvöltök azzal aki nyomatja amig be nem kussoltatja, depis szar
  • Hymtozis
    #47
    Nekem kb 4 számuk tetszik. A többi meg nem érdekel, mint ahogy a banda se (így bajom sincs velük.).
    Ha ilyen Kiscsapatom (egyik szám címe) stílusú lenne, akkor jó lenne, de nem...
  • PJack
    #46
    a magyarok sose értettek jól a rapphez, ahogy ezek sem. ráadásul depis is, szal szar (N)
    kivétel a Belga, de akinek az se tetszik ne halgassa.
  • Jagumo
    #45
    Ez egy olyan zene aminek nagyon jó a ritmusa! de olya SZAR FOS HUGY DEPRESSZIÓS A SZÖVEGE hogy az valami bűűűn !
  • tommyg
    #44
  • aaasdd
    #43
    vizipipázás közbe jó volt hallgatni
  • Marci0115
    #42
    szar
  • tommyg
    #41
    14 alatt, köszi
  • Fbn Lx
    #40
    hát nem a legjobb az tény, de azé' jó próbálkozás. fikáznivaló szintet szarság terén nem éri el -.-
  • RAZOR27
    #39
    Hátigen a 12-esből értettük
  • martini12
    #38
    nekem nagyon tetszik a zene