131
Deadmau5
  • Armagedown
    #131
  • Flamer
    #130
    ,muhahahaha :D
  • WuFraZselic
    #129
  • REPS0L
    #128
    csak én hallom benne a deadmau5 alapot? amúgy elég felháborító, most voltam lent cigizni, ez azt jelenti hogy ilyenkor teljesül a napi 5 perc tv nézési szokásom, erre ezt a mocskot adják az mtvn úgy, nem is írják ki közreműködőnek maut :C
  • JAST
    #127
    akkor bónusz... megoldják ha akarják.
  • WuFraZselic
    #126
    kétlem, pláne hogy 1 hónap és zár, + elég telített Joel programja
  • JAST
    #125
    rióba fogják sztem.
  • Flamer
    #124
    #123 egyből a zpbe megy.
  • WuFraZselic
    #123
    hát nézd, azért évi ~300 bulit nem könnyű végigcsinálni. ehhez szintetikus szar sem kell, hogy egyszer feladja a szervezete


    azt írták, "kárpótolják" a városokat, ahol elmaradt a buli, de én kétlem hogy egy Sound/Szigeten kivül máshova eljönne. értem ezalatt, hogy nem tudnám elképzelni pl egy playben vagy studioban :D
  • JAST
    #122
    naja de nem állandó játszásról beszélünk hanem napi 1-3 óráról. Ettől függetlenül a sok repülőzés megviseli a szervezetet.
  • Peetboy
    #121
    Azt írják, csak végkimerültség miatt esett rosszul. Ezért nem lép fel a Szigeten sem. Z.egerszegen is 4 nap állandó játszás után a DJ feladta a rekordkísérletet.
  • JAST
    #120
    no para csak szétdrogozta magát mint Rush :D
    Itt a magyar cikk + videó
  • WuFraZselic
    #119
    elég szomorú, erre vártam egész nyáron. tegnap este el is ment a kedvem a bulizástól :D
  • OPM
    #118
    [deadmau5 management]

    Last night, whilst performing onstage at the 9:30 club in Washington DC, deadmau5 collapsed, suffering exhaustion and vomiting. Medics at the venue took him directly to hospital where he is now under supervision

    deadmau5 is sad to advise his fans that on the strict advice of the doctors, he now has no choice but to cancel the next 9 shows of his Summer tour schedule to allow for his recovery. The dates affected are listed below.

    Deadmau5 hopes to reschedule appearing in these cities in due course but in the meantime thanks all his fans for their understanding and support.

    Dates that have to be CANCELLED:

    August 1st Osheaga Music & Arts Festival, Montreal Canada
    August 7th Summersonic Osaka Japan
    August 8th Summersonic Tokyo Japan
    August 12th Cream at Amnesia Ibiza
    August 13th Cocorico Riccione Italy
    August 14th Papaya Summer Festival Croatia
    August 15th Sziget Festival Budapest Hungary
    August 17th Cavo Paradiso Mykonos Greece
    August 18th Opium Mar Barcelona Spain
  • Peetboy
    #117
    Jó ez az egyveleg.
  • REPS0L
    #116
  • REPS0L
    #115
    ez volt a csengőhangom 1 hónapja :)
  • Peetboy
    #114
  • Peetboy
    #113
    Nyári kedvencem : Deadmau5 - Slip Youtube video
  • REPS0L
    #112
    van még élő link ahol le lehet szedni?
  • WuFraZselic
    #111
    google-be írd be számcímet, utána meg azt hogy "zippy". általában kidobja a számot, és szinte mindig van 320as verzió belöle, csak nézd meg hány MB a track
  • Flamer
    #110
    oho gondoltam. énis találtam de cska ocska minőségűeket ezért feladtam. gondoltam van valakinek 320as
  • WuFraZselic
    #109
    ghost n stuff

    kb 5 másodpercbe került srácok...
  • Flamer
    #108
    Ghosts N Stuff sima is yöhet. :D
  • REPS0L
    #107
    Hali!

    Valakinek nincs meg a Ghosts N Stuff (Hard Intro) valami normális minőségbe amit lehet bönböltetni? :)
  • thesnowy
    #106
    valaki irta hogy kéne neki a Catbread teljes változata.pü-t dobjon nekem és elküldöm.
  • Peetboy
    #105
    Csak, hogy pörögjön a Topik.

  • Csuhai G
    #104
    Novemberben készült interjú (elég durva eszközei vannak :) )

  • bonebeni
    #103
    na akkor mihelyt lesz időm rá állok a témára és hamarosan jelentkezem:)
  • Peetboy
    #102
    Igen az jó volna, csinálj egy bannert!
  • bonebeni
    #101
    üdv! nemtudja valaki hogy Deadmau5 - Catbread című száma mikor jön ki teljes verzióban? mert nagyon ütős zene:P...mellesleg ha gondoljátok csinálok a topicnak bannert és aztán ha tetszik akkor feltöltetem:)
  • karajjj
    #100
    TÉK
    csak mert :D
  • Peetboy
    #99
    Egyik Mega Collection Pack-ban a Deadmau5 - Not Exactly (Original Mix) 3-szor van rajta, de mind a három félig van csak meg. Ha valakinek kell feltöltöm teljes hosszában a 9:15 perces Original verziót.
  • Peetboy
    #98
    Na én is ide jutottam a Deadmau5 kereséssel. Nagyon szeretem a zenéit. Sterbinszky mixben hallottam először.
    Látom itt van egy Mega Collection Pack, azt le is töltöm. Köszi
  • Flamer
    #97
    hát de ez non-sense :| én nem értem hogy működik ez akkor.. nade mindegy. télleg htx.
  • lemongrass
    #96
    hidd el, szenvedtem anno vele én is, míg rá nem jöttem, hogy mi a titka a hülye rar file-ok kicsomagolási procedúrájának! /néha olyan krixx kraxx pass-ok voltak, h én is csak másoltam, aztán pötyögés, miután nem érzékelte jónak! és hopp. problem megoldva!/

    na, amint van új link, adom!
  • Flamer
    #95
    ahan. ma is tanultam valamit. "de néha a tömörítőprogram nagyon nem szereti, ha a pass-t, csak copy-zod, ezért javaslom, h bötűről bötűre pötyögd be szépen" ezvolt itt a probléma.
    htxvm!
  • lemongrass
    #94
    "barátom"! figyelj rám! csak egy kicsit!

    a pass kurváradejó!

    szóval, van ez a megadownload nevű izé!
    ez úgy műxik, mint a google, /pl, ha beírod, h döglöttegér, meg odabaszod mögé, hogy RAPIDSHARE!/ és köpi az oldalakat, ahol találat van! namost! ez a keresőmotor csak a linkeket köpi! oldal nélkül, pass nélkül!!! DE! gondolom 2 rapidshare linket összetudsz hasonlítani! /1-ik a megadownload.net-en kidobott, másik meg a http://www.zonarave.com/forum/index.php?topic=60195.0;wap2 által írt! vagyis uaz a link!/ de! látván, hogy nem nagyon hasonlítgatsz! ezért prt scr-ben belőttem mind2 site-ot! a lényeg, h azt a http://rapidshare.com/files/ utáni számjegysort + a filenevet hasonlítsd már össze légyszíves!!!! és utána írj okoskodó válaszokat!
    illetve! gondolom nem tűnt még fel, de néha a tömörítőprogram nagyon nem szereti, ha a pass-t, csak copy-zod, ezért javaslom, h bötűről bötűre pötyögd be szépen!!! és akkor azt a képet fogod látni, amit a 3-dik print screen-en kell!, h gyönyörűen csomagolja kifelé! mert... most okoskodó válaszod miatt leszedtem a part 1-et és kicsomagoltam pass-al, mindennel... és huhh! műxik! /mivel, baxottul nem az én stílusom ezért így hajnali fél 2 felé már a kukában is végezte... csak gondoltam megbizonyosodok arról, h a jelszó nem kamu!!!!/

    na, a lényeg! a 2 két "kolleksön" egy és uaz! csak a winrar-t kéne tudni használni!







    amúgy, ha találok linket akkor uúgy feldobom ide, ahogy eddig!
  • Flamer
    #93
    + gondolom ezegy másik kolleksön.
  • Flamer
    #92
    konrétan kurváranem yó a pass :|