61
  • winnie
    #21
    "tőlünk nyugatabbra nem így gondolkodnak"

    túlüml nyugatabbra úgy gondolkodnak, hogy ha egy műsor 1-2 adás alatt nem hoz nézettséget, elkaszálják.

    ha már a sharknál tartunk. ha az usa-ban vagy máshol látják, hogy az 1. részt 900 ezren nézik, míg a konkurenciát 2 millióan, már második adás sem lett volna. nálunk 20-ig elmentek, még mielőtt azt mondták volna, hogy "hoppá, itt szopunk".

    a helyzet benne érdekes párhuzam, hogy amerikában is épp most kezdik kinyírni a sharkot, mivel elrakták egy másik időpontra, mert nem nézték vasárnap, de mivel kedden sem nézik (illetve a másik keddi sorozatot, aminek a helyére került, többen nézik), ezért valszeg el fogják kaszálni. sajnos...
  • Adamul
    #20
    A kiválasztott tök jó, akkorákat lehet rajta röhögni... most felemelem az asztalt, 3..2..1... MŰKÖDJ!!! :D:D
  • kontar
    #19
    Ráadásul az 1-2 ezer emberkének valószínüleg nem csak az az egy Tv-je van, amibe a kütyü van, oda kapcsol valamire a másik TV-jén meg nézi a másik csatornát, és ebből vonjon le valaki következtetést milyen a nézettség.
  • Thomas Von
    #18
    É csak azt az egyet nem értem, ha csak kb 1-2 ezer emberke tv-jébe van beépítve ez a kütyü, ami azt rögzíti, h elyik csatornán mennyi időt és mikor lógtak , akkor ebből az 1-2 ezerből, h lesznek 100 ezrek???Jó félévente végeznek egy közvélemény kutatást is, de az még mindig nem az egész lakosság, hanem csak egy nagyon nagy átlag.És akkor még nem beszéltünk az államilag kért hamisításokról, pl lásd győzike, mindenki szídja, h cigány, meg utálják, mert egy iq bajnok, de valahogy egészen sokan nézik, na hogy is van ez?
  • eke
    #17
    Nem jelenik meg a kép..pediglen de megnéztem vóna
  • csuszi
    #16
    az ilyen hozzállás miatt nincs hatalma a vásárlónak. tőlünk nyugatabbra (nem vagyok nyugatfan nem azért mondom, de ott fejlettebb a társadalom, ez van:)) nem így gondolkodnak, így a tömegektől fosnak a szolgáltatók. na majd egyszer itt is;) tőlem a sok gyökér rég felfordult volna. bárki aki az elveim ellen vét egyszer is.
  • FoodLFG
    #15
    bakker
  • bertino
    #14
    :DDD
  • robos
    #13
    -p +k
  • robos
    #12
    Japupcsekről csak ennyit...
  • winnie
    #11
    tény, hogy sokkal hamarabb kellett volna, de mindegy, hogy 6 vagy 2 résszel az évad vége előtt teszik, meg, ha folytatják. ha bevárják azt a két részt (ki az a hülye, aki milliókat veszítene ezért?), akkor másik esti sorozat ér el oda, hogy "2 rész van hátra belőle". akkor azt is be kellene várni?

    itthon a néző nem nagyon ismeri az évad fogalmét, csak azt, hogy van a sorozat vagy nincs. a shark volt, és megint lesz. a néző pedig megnézi a részt, amikor jön a folytatás. az, hogy egy rész az 1x21-es vagy a 2x04-es, nála nem fog sokat számítani.

    "200ezret hozott. de vajon hányan utálják meg ilyen hozzáállással a csatornát?"

    ez hol érdekli a csatornát, ha egyszer 200 ezren szerették meg újra, hogy nem sharkot, hanem olyat, amit ők is nézhetnek. (sőt, ha most 100e shark-néző bedurcizott, akkor az nem is 200e, hanem 300e új néző, ami még jobb a tv2-nek.)

    attól, hogy te megutálod őket (bár én, ha tévét nézek, nem nézem meg előtte, hogy melyik csatornán van és mondom azt, hogy "affenébe, ez a tv2-n van, akkor nem szabad néznem, mert utálom őket, pedig úgy, de úgy megnézném.), nem mennek falnak. attól mennének falnak, ha az eddig 900 ezres esti nézettség 700 ezerre apadt volna, nem pedig 1,2M-ra nőtt volna.

    bérmi műsor szűnik meg, kerül el, mindig százezrek háborognak, de attól még a többiek megnézik, ami a helyére kerül.

    sok kicsi nagyon sokára fog sokra menni. sok kicsi ma még mindig csak sok kicsi.
  • csuszi
    #10
    ezt értem te drága. de két résszel az évad vége előtt???? és ráadásul az utolsó rész kell a 14. rész lezárásához.
    200ezret hozott. de vajon hányan utálják meg ilyen hozzáállással a csatornát? lassacskán növekszik a tudatos vásárlók aránya a lakosságban. pl én évek óta mindent elvek alapján "veszek". no danone, no francia árú, no rtl,ha seggfej egy boltos többet oda nem megyek stbstb van még vagy ezer:). és egyre több ilyen ember van. sok kicsi sokra megy.
  • gabr
    #9
    Tény: amiben Jakupcsek van, az megbukik!
  • emp
    #8
    Na hát én pont magasról lesza*om, hogy ki milyen nézettséget csinál, ki veri meg a másik a "kereskedelmileg fontos korosztályban". Ha jó egy műsor akkor megnézem, ha nem akkor nem. Ha Duna ad jó műsort akkor azt nézem, ha az Újkettes akkor azt...

    Hab a tortán, hogy nincs TV-nk! :DDDDD Éljen az internet és a reklámmentes házimozizás!!!!
  • winnie
    #7
    mit nem értesz? azért, mert vesztett, a barátok köztöt kétszer annyian nézték. helyére jött egy másik műsor és máris 200 ezerrel többen nézik a csatornát.

    de nem kell félni, mert még mindig a shark volt a legerősebb 8 órás sorozat, így a tv2 majd ad neki egy értelmesebb időpontot. remélhetőleg berakják a house után.
  • Bendeguz94
    #6
    Gyuri12: A doktor house azért szerintem jó.
    Csuszi: Úgy emlékszem hogy a shark 8 óra körül volt.
    Most a "hal a tortán"-t (vagy mi a sz*rt) rakták oda,
    mégpedig azért, mert azt senki sem nézte (rossz időpontban volt).
  • csuszi
    #5
    sharkot se értemmiért vették le....
  • JL666
    #4
    miért nem vetítenek poreszt?! Kicsit megugrana a nézettség! Jó ebídhez szól a nóta helyett poresz. Talán még a csökkenő lakosság tendenciája is megállna.
  • gyuri12
    #3
    A TV2-őt temetni kell, voltak jó műsoraik,azokat leszedték. A szarokat meg hagyják. Így kell ezt elcseszni kérem szépen!
  • NSC
    #2
    bekaphatják ha leveszik a beugrót a műsorról.a kurva annyukat,végre volt egy jó kis műsor...szép volt tv2,nem csalódtam
  • Loverman
    #1
    a TV2 programigazgatója most pont az az ember aki az RTL Klubot tette naggyá kicsivel korábban..