10
  • STESTE
    #10
    Ha már megemlítik a turbó rágót akkor jelzem, hogy abból tényleg szép gyűjteményem van!
    Készítettem is egy weboldalt s jelenleg ez a magyaroszágon legnagyobb turbo rágót gyűjtőknek a közösségét összefogó oldal. gondolom nem sokak érdekében áll egy ilyen létrehozása de ennek is vannak gyűjtői s mi akik még vesszük-esszük és nem mellesleg gyűjtjük is ezeket a képeket örömmel és emlékmegőrzés céljával tesszük. Üdv mindenkinek, Besenyei Tamás. weboldalhoz katt ide - turbo rágó
  • arrakistor
    #9
    azért örvendetes hír hogy legalább a parlamenti h*jfejű naplopóknak ilyen jól megy a szekér és Web 2-zgetnek..
  • HöfEE
    #8
    Mi a baj a youtube-al vagy a wikipediával?? Én is nap mint nap nézem ezeket az oldalakat.
  • Praetor
    #7
    Miért, nem az?
  • endrev
    #6
    Azért gondolkodjunk el azon is, hogy vajon helyes a tankönyv szerkesztését a tanulókra bízni.
  • mikloss
    #5
    hehe
  • Vorpal
    #4
    csak egy példa - Zámbó Zsimmi is eladott milliós tételben - arról, hogy a microsoft.com és a startlap - nem írnak külön cikket - kiemelünk rámutatunk és wow effektus.Mindenesetre nem a cikk fő témája csak csemegéztem.
  • MadBence
    #3
    és én még azt hittem, hogy az IHM az irigy hónaljmirigy :D
  • Cat #2
    hát pedig szomorú, de a legnépszerübb, magyarok által legtöbbet nézett weblapok listája élén a youtube, iwiw, myvip, wikipedia stb. áll, ezek pedig mind közösségi oldalak.
    http://www.sg.hu/cikkek/58965/az_sg_hu_a_23_leglatogatottabb_oldal
  • Vorpal
    #1
    "Itthon a közösségi szolgáltatások alapjában véve divatosak"
    A büdös franc fizet benneteket, hogy ilyen hangvételü cikkeket irtok,
    fika az egész magyar netélet(azis) - miafrász 3 gyerekes anyukák irnak ide?
    Megint van egy ilyen szokásos - hurráoptimista hülyeség - akinek esze van
    nem itthon kamatoztatja - legyen ez a jelszó a következő generációnak.

    A web2 megnevezésről már nemis irok. Azt nagyon értitek. A microsoft hiányzik
    a cikkből - akkor is tessék beleirni ha nincs ott - mert még autentikusabb lesz.