26
Kirándulások
  • ZsaniC
    #26
    Hát szerintem azért a Merrell cuccok is nagyon tutik. Nekem van ez is az is, meg vagyok elégedve mindegyikkel. Ezeket a ruhákat egyszerűen strapabíróra kell csinálniuk.
  • grundy
    #25
    Itt egész jókat írnak róla:

    http://andrewskurka.com/2012/breathability-its-importance-mechanisms-and-limitations/
  • lakampa
    #24
    Jó döntést hoz az, aki beruház egy olyan kabátra ennyit elárulhatok! Mostanában a Columbia-nak nem nagyon van vetélytársa. Én maximálisan elégedett vagyok vele
  • ZsaniC
    #23
    Nekem csak Columbia cipőm van, de az nagyon jó. Engem is érdekelnek a vélemények a kabátról, mert vennék, ha tényleg olyan jó, csak azért szeretek előbb tájékozódni, mert ezek a dolgok nem a legolcsóbbak, viszont ha azt nézem, hogy kb örök életű, akkor annyira nem is...
  • kerekpocak
    #22
    Akkor az 20. hozzászólásban található kabátot ajánlanám. Az egy jó választás.
  • trottyantós
    #21
    Hát mostanság tuti sokat fogok ismerősökkel, úgyhogy nem sajnálom rá a pénzt..:)
  • yugoslave
    #20
    Én egy ilyen kabátot tervezek megvenni:

    http://www.columbia.com/Men%27s-Compounder%E2%84%A2-Shell/WM2116,default,pd.html

    Szakvéleményt várok :)


  • kerekpocak
    #19
    Sokat kirándulsz? Mert akkor van egy tuti tippem. Minden új technológiával fel van szerelve. Viszont azt érdemes rendszeresebb túrázásokra használni, és nem a szekrényben tartani.
  • trottyantós
    #18
    Tudnátok nekem valami ruházkodási tanácsokat adni a hétvégi kirándulásra? Köszi!
  • Attila889
    #17
    én télen nem szeretek kirándulni mert olyan nyomott a hangulat,viszont a havas táj egy kilátóról vagy panorámás helyről eléggé szép ám :)
  • Hajnalcat
    #16
    Az erdei kápolna deszép télen!
  • Desiderata #15
    tegnap a Mátrában voltam

    [i]egy kép a kopár, havas erdőről


    cakkosra fagyot patakmeder


    Máriácska - erdei kápolna, Mátrafüred


    Sástó
  • Attila889
    #14
    15 km az semmi :D
    én 57-et mentem Zemplénben 2003-ban :)
    Kőkapunál....Pálházánál balra fel kőkapu irányába
  • szabod
    #13
    Nálunk (Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös) az a szokás hogy hétfőn míg javában érettségiznek a végzősök, a többieknek túranap van. Ez azt takarja magában, hogy Gyöngyösről kisvonat felvisz Lajosházára, és onnan vissza Gyöngyösre. Az útvonal: Lajosháza-Sástó, Sástó-Mátrafüred, Mátrafüred-Gyöngyös. Ez 15 km. Túrának jó de ilyenkor mindenki menne haza, ezért sietünk. Mi 3 óra alatt nyomtuk le, de voltak olyanak is akik 1,5 óra alatt.
  • Attila889
    #12
    itt voltam:


  • Attila889
    #11
    Néha még ez is hasznos(hiába az a hülye doboz kereső túra)
    Geocaching.hu

    Egyébként én ma votlam a Pilisben túrázni.....a Pilis legmagasabb pontja körül túráztunk...Vaskapú Völgy,Döme Halála,Simon Halála,Aztán jöttek a nagy panorámák,és utána meg már ott is voltunk Bükkfanyeregnél a kocsinál....22 km-rt túráztunk... :)
  • Attila889
    #10
    igen,igen nagyon jó az az oldal :)
    És az a klassz benne hogy ha kijellölsz útvonalakat akkor megmondja mi mennyire van egymástól,meg stb...:D
  • PíszLávJuniti
    #9
    fotók?
    én térképeket kerestem, de nem tökéletes. persze jobb mint a semmi
  • blackgamer
    #8
    turistautak-on annyira gyenge fotók vannak... huh vagy féléve fotóztam is csak elfelejtettem beküldeni nekik
    alapötlet jó, csak egy ráncfelvarrás kéne az oldalnak
  • PíszLávJuniti
    #7
    ezen sincs rajta ami azon sem volt :DDDD
    úgy látszik nem létezik az az út :O
  • Hajnalcat
    #6
    Ez elég részletes....
  • Hajnalcat
    #5
    Tegnap voltunk Hármashatárnál, előtte pedig Szőcére mentünk, ahol tőzegmohaláp található:







    Hármashatár:
    Sajnos ha esett az eső, akkor rettentően rosszak az útviszonyok, mivel óriásgépekkel szétrongálták az utat felfelé menet. Hogy miért? Hát természetesen a sok fakivágás miatt. :( Elég szomorú...Persze a szlovén és osztrák résznél nincs semmi probléma. És a szemetet már elvihetné valaki a tetőről fakivágás helyett..., ugyanis az összes szemetes, ami ott található, megtelt és szinte a főldön úszik a szemét....


    Magyar oldal:


    Osztrák oldal:


    Szlovén oldal:


    Egy kastély (Kapfenstein) a távolban Ausztriában és mögötte az Alpok is látható:


    Irányok:
  • PíszLávJuniti
    #4
    Milyen térképet használtok túrákhoz?
    turistautak.hu-s térképem van GPS-en russahoz, de csomó út nem volt eddig rajta ahol jártam :(
  • nandorb
    #3
    nah en aprilis 9-en mentem pragaba 200euroert
  • Fantomlovag
    #2
    Ha valaha elvetődtök a jó öreg Bükkbe, hátizsákkal hatalmas élmény. De TOlna megyed északi csücskében is van pár igen szép erdőség, hegyes vidék ahol érdemes kirándulgatni pár napot.
  • Attila889
    #1
    Nah én ilyen topikot nem találtam!
    Egyébként azért hoztam létre ezt a topikot hogy itt megosszunk egymással túrista útvonalakat,emlékeket,képeket :)