41
Doomsday
  • Klub
    #41
    ?
  • Klub
    #40
    A Doom 3 ban a doom 2 mod mért nem lehet kinyitni az ajtókat?
  • Klub
    #39
    Ja a módok azok hol vannak hozzá?
  • Victor1103
    #38
    Még jó hogy ez Doomsday és köze sincs hozzá:D
  • Klub
    #37
    Lesz mégegy doom film.
  • Klub
    #36
    Az összes módokat honnan lehet letölteni?
  • BaLTáSGYiLKoS
    #35
    Ittvannak a legnyilvánvalóbb "nyúlások" összegyűjtve, de szerintem a mai filmes felhozatalban ennek is örülni kell...
  • bigfoot
    #34
    megnéztem,hát nem tom nem rossz de annyira nem jött be
    olyan mindenfilmből lopunk vmit és lesz vmi érzést érzek!
    nem hiszem h mégegyszer megnézem,de így ma estére jó volt:)
  • BaLTáSGYiLKoS
    #33
    kis érdekesség

    .....egy volt orosz katonai bázison készült a videó, és hogy annak a Jan Palachnak a tiszteletére, aki '68-ban felgyújtotta magát a béketábor inváziója elleni tiltakozását kifejezendő, sőt még azt is, hogy a klipben viselt egyenruhák valódi, egykori magyar vasutas öltözékek, de hogy honnan és kitől jött az ötlet, hogy nálatok forgassunk, tényleg nem tudnám megmondani.....
  • BaLTáSGYiLKoS
    #32
    KaSaBiaN - CLuB FooT
  • AntiHero
    #31
    Az engem is érdekelne.
  • NeOhu
    #30
    Sziasztok.

    Valaki megtudná mondani nekem hogy mi annak a számnak a címe, ami a film végén megy a stáblista előtt és alatt, mielőtt kikpcsolja a microfont az ember?
    A film OST-jében nincs benne!

    Előre is köszi.
  • BaLTáSGYiLKoS
    #29
  • Kandurex
    #28
    itt már van az R5 verzióhoz is
  • stonesour
    #27
    Nem találok, csak torrentet, ehhez a verzsönhöz :( Nincs vhol rapidshare v netload link?
  • stonesour
    #26
    Kössz, rég vártam. (!)
  • Kandurex
    #25
    van felirat, mondjuk a 2CD -verzióhoz, de gondolom hamar lesz belőle a többihez is
  • stonesour
    #24
    lool
  • Challanger
    #23
    Gyorsan fejlődik a technika, mi? Manapság már a hanganyag rögzítésére is képesek, nem kell külön diktafonnal mászkálni.
  • gabr
    #22
    "hangja kamerás"

    Gratula!
  • BiG G
    #21
    itt egy angol, a semminél több. viszont az iapula-féle verzió hangja kamerás, szóval nemnézős...
  • stonesour
    #20
    Van már felirat?
  • BaLTáSGYiLKoS
    #19
    pörfekt meglepi, nagy fost vártam(lásd rezidentmama)
    a "főgonoszok" nagyon ott vannak...
    millió utalás, kopi de akkor is jós

  • M1kka Makka
    #18
    szerintem egyszer simán meg lehet nézni én nagyon jól szórakoztam rajta!repkednek a fejek(és egyéb testrészek) benne az bittos:)
  • Csero90
    #17
    Hát szvsz ez egy tűrhető/jó film...a mai kínálatot szemlélve megállja a helyét!
  • madmanic
    #16
    uppsz, bocsika...

    előbb járt az ujjam mint az agyam...

    tehát:

    a 2012 Doomsday überszar...
  • BlastR
    #15
    Én is igy jártam vele....
    A neten találtam
    A film végén összenéztünk barátnömmel,és rájöttünk nem is azt néztük amit akartunk mert ilyen nem volt a trailerben :D
  • broman191
    #14
    Na igen nem összetévesztendő a 2012-es Doomsday a sima Doomsday-jel...a 2012 szánalmasan gyenge. Értelmet keresve sem találtam benne. -.-'
  • Mayday
    #13
    En megneztem a kozelmultban veletlenul egy teljesen masik filmet, aminek 2012 Doomsday volt a cime :)

    (Azt hittem anno, ez jottt ki dvdripben)
  • stonesour
    #12
    Hát nem tudom miért kell fikázni, szerintem jó film lesz a (trailer alapján). Magyar felirat mikorra várható? Végre, hogy kijött a film ,mert már több hónapja várom.
  • madmanic
    #11
    nem tudtam végignézni sajnos...

    überszar szvsz...
  • broman191
    #10
    Resident Evil és Mad Max keveréke a hangulat. B mozi kategóriában szerintem egész jó... Egyszer nézhető, néhol mosolyogtató. :)
  • Victor1103
    #9
    Nem a sztori nem ugyan az
  • schrank
    #8
    jó-jó zombi vagy sem a sztori ugyan az
  • Victor1103
    #7
    EZ NEM ZOMBIS FILM!!Van benne egy vírus ami embereket öl de attól még nem kellnek életre a halottak.Egyébként előtte fél óráig néztem a Holtak naplóját de nem bántam meg hogy erre tértem át mert az iszonyat nem jött be.
  • schrank
    #6
    má annyi ilyen zombis film van hogy a ...szom se tudja követni
  • Victor1103
    #5
    Nikole Kidman a kanyarba sincs.Legalábbis én nem láttam...
    Movies.go.com meg A-ra értékelte szóval kinek mennyi.Mindenki döntse el magának miután végignézte
  • schrank
    #4
    ez amúgy most micsoda ? az a nikolkidmenes "ájemölegend"
  • PíszLávJuniti
    #3
    képek alapján egy sima akciófilm
    imdb 6.5 ...
  • schrank
    #2
    ezt a torrentes dolgot nem erőltetném 1. mert nem illik 2. aki ahhoz is hülye hogy megtalálja annak már ez sem segít mert nem nyitja meg neki a RMDC kliense