18
Lexus ISF Tracktime
  • passatgt
    #18
    nagyon szar
  • lac coo
    #17
    Hát ha rózsaszín avataroknak "nagyonszar" , akkor már csak érdemes letöltenem ....:)))))





  • kemszi2
    #16
    na kipróbáljuk...
  • passatgt
    #15
    aki ilyen autót vesz az amúgy se játszik ilyen játékokkal gépen szvsz
  • ScarY MAN
    #14
    nagyonxar :S :/
  • Tomsteel
    #13
    hát ha valamivel lehetett rontani ennek a csodás autónak az "imidzsén", akkor az ez a "játék" volt.
  • cicai
    #12
    nem tom de sztem hatás szar:S
  • Alexease
    #11
    A BMW M3 a GTL/GTR parosra epult, vagyis regebbi, mert a Blimley! csak odaig jutott;) A GTR2/RACE/RACE07 fejlesztesek mar SimBin...;)
  • Alexease
    #10
    Nem kell hozza rFactor, ez egy kulon program, promocios celokkal;)
  • LaszloLedzenyi
    #9
    Rfactor alapjain van, de külön gém. ennyi erővel megcsinálhatták volna modnak is
  • Yoda001
    #8
    szal, a lényeg hogy nem kell hozzá rfactor, igaz?
  • Gibor
    #7
    Jah és hozzátenném hogy ezta lexus demot én már olyan 2-3 hónapja néztem, de már akkor se volt új...
  • Gibor
    #6
    Rfactor mod... de kivan belezve és át van alakítva ezért olyasmi mintha külön játék lenne... A BMW M3 challange meg ugyanez volt csak GTR2-vel...
  • Yoda001
    #5
    erre énis kíváncsi lennék...
  • milk41
    #4
    ez most rfactor mod vagy külön gáma?
  • Máté94
    #3
    Szerintem meg egy külön játék:D
  • Alexease
    #2
    Teljesen felesleges volt a kulon topic. Az rFactorban boseggel elfer.
    Amugy jobb lett volna - bar legalabb a forras meg lett emlitve - hogy a HSW-re adsz linket, es nem a file elereset teszet be kozvetlenul...

    Szerintem, folyt.kov. itt: http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1091827918&no=33664, de ugy sem lesz valami nepszeru, a tobb szaz MOD kozott...
  • Máté94
    #1
    "Mostanában hatalmas divat lett egy-egy autómárka reklámozására ingyenes játékprogrammal kedveskedni a PC-s játékosoknak. Elég ha csak a BMW M3 Challengere vagy az F1-es pálya promótálására szolgáló Singtel Ultimate Race-t gondolunk.
    Most az Atari gondozásában megjelent a Lexus ISF Tracktime, amelyben az említett márkát próbálhatjuk ki ingyen néhány már az rFactorból megismert pályán.
    A játék mérete 165 MB és azt hiszem mindenképpen érdemes kipróbálni."
    forrás:hsw.hu
    Hivatalos oldal
    Letöltés