2516
27zhhj6.jpg
  • precision
    #161
    4. rész is jó volt
    Skylernek még mindig jó mellei vannak :D:D:D
  • precision
    #162
    látom csak én nézem... :)

    5. rész is elég jó lett, kezdenek összefutni a szálak... mi lesz még itt :)
  • Phat Smoker
    #163
    remek volt a 6. rész, ráadásul a 2 mexikói keményköpésű legény is megszólalt ;)
  • Police88
    #164
    jaja végre beindult
  • Bulykin
    #165
    én magyar feliratra várok :D
  • precision
    #166
    OMG!

    7. rész a 3 évad eddigi legjobb része! Kegyetlen, főleg a vége.
  • desigo
    #167
    +fav

    első évaddal most végeztem
    bár döcögősen indult de eléggé kezdett feljavulni
    második évadot meg már örömmel kezdem nézni xD

    Pontiac Aztek odaver
  • Bulykin
    #168
    én még csak most végeztem a 6.résszel de vááá
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a lakókocsiba ragadtak baaaazd!!! alig mertem levegőt venniXD
  • precision
    #169
    hát igen, az is egy durva pillanat volt
    de nyugi, a 7. rész durvább :DDD
  • Bulykin
    #170
    bakker már vagy 3 hete ezt olvasom mindenhol hogy az mekkora állat egy rész voltXD nem is tudom hogy bírok a felriatra várni:D
  • precision
    #171
    nem megy az angol? :) én a House -on kívül mindent angollal nézek, kivéve ha nem volt időm és időközben már lett magyar felirat, olyankor ofkorsz azt töltöm le hozzá :D
  • Bulykin
    #172
    dehogynem, a Heroest érdekes mód angollal néztem(nem is értem miért...), meg egyéb távol keleti alkotásokat is azzal nézem :D
    nemtudom, ez már megszokásXD meg van elég néznivaló szóval annyira nem unalmas a várakozás
  • firefly22
    #173
    Üdv,
    Ma álltam neki a hetes rész benézésének, és mivel néhol utána kellett néznem az angol szövegnek, gondoltam ilyen erővel már összehozhatok egy feliratot is. Bár ha tudtam volna, hogy hány óra... Első mű, szóval tuti nem "a haltartájból" mester szintje, de azért igyekeztem, és asszem nézhető vele, ha valaki már nagyon vágyik rá. Itt megtalálhatja.
    És sorry, ha van benne hiba, egyes szlenges részeket - pl. a dél arcnál, aki folyamatosan dumált - nehezen fogtam.
  • Bulykin
    #174
    köszi
  • geo91
    #175
    most végeztem a 3. résszel, egyhuzamban az első kettővel, hát mit ne mondjak megvan az az addiktív folytatásos sorozat amit a szökés befejezése óta keresek. :DD na jó éjt (reggelt) mindenkinek, húzok aludni! :D
  • Bulykin
    #176
    7.rész


    így nagyon röviden ennyi...
  • gumbo1888
    #177
    jó lenne ha nem ilyen iszonyat lassan jönnének a felíratok..
  • Police88
    #178
    ATYAÉG! Nem hiszem el h mindíg tudnak egy lapáttal rátenni ez a 12. rész is mi volt :D végig izgultam minden percét. Ez a képi világ amilyen kamera állások vannak 10 pontos sorozat :D
  • Police88
    #179
    Már csak egy rész lenne hátra? :(
  • desigo
    #180
    nah második évad is kivégezve
    végén ami lett nem gondoltam volna...
  • Bulykin
    #181
    10.rész meg tök vicces volt a maga módján :D nem igazán történet semmi mondjuk, de még így is nagyon jó volt
  • gumbo1888
    #182
    nekem ez már túl lassú volt, unalmas. az mondjuk vicces volt, hogy amikor néztem repkedett itt a szobában egy légy :)
    az évad egyébként iszonyat jó!!!
  • precision
    #183
    JÉZUSATYAÚRISTEN!!!

    12. rész vége. Pfuh basszameg. Valóban 10 pontos sorozat. Mikor Walter kimondta az utolsó szót a rész végén, és jött a *snitt* 2 percig tátott szájjal néztem magam elé. Aztakurvamindenit :D

    Csak hogy egy kis negatívumot is felhozzak. Skyler. Nem elég, hogy irritáló a pofája... nade ahogy beszél... az sz hangot elég idiótán ejti, de nem is ez a legnagyobb gond. A t -t hogy megnyomja már? Mucsaröcsögén szokás az ilyesfajta beszéd. És a készítők sztem direkt olyan szöveget írnak neki (hogy minket felbasszon) amiben sok a T hang... de a legjobb hatás akkor van amikor t -re végződik a szó... hát a falat tudnám kaparni tőle. A kurva anyját :DDD pl.: gettttttttttttttttttttttttttttttttttttttt outtttttttttttttttttttttttttttttt
    Jó lenne ha "véletlenül" meghalna... :D
  • precision
    #184
    a Breaking Bad pont ebben jó... lassú, vontatott részek, de nagyon sok mondanivaló és dráma, elkezdesz gondolkodni, együttérezni v. ellenszenvet érezni a karakterekkel szemben, itt még a csendnek is van mondanivalója... aztán BUMM, bejön a WTF és kész... :D
  • Cat 02 #185
  • Bulykin
    #186
    az AMC berendelte a Breaking Bad 4. évadját!
  • precision
    #187
    oh bazzeg...
    a készítők nagyon játszanak a nézők morális gondolkodásával... a jó/rosszfiú szerep nagyjából el volt különülve, de most már az ember nem tudja mit gondoljon

    ezzel együtt vagy pont ezért is nagyon jó a sorozat, várom a következő évadot! :)
  • precision
    #188
    btw

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nagyon sajnálom Gale -t, egyáltalán nem érdemelte meg a halált... ő volt az a tipikus "szerethető" és normális geek, aki élvezte a munkáját, felnézett Walterre... leszámítva azt hogy drogot készített persze :) de halált akkor sem érdemelt
    abban bízok még, hogy vmi kurva nagy csavarral fog kezdődni a következő évad, mert ugye nem mutatták, hogy Pinkman lelövi Gale -t, szal ebből ki lehet hozni bármit... na jó bármit nem, mert a flashforwardban láttuk, hogy Walter él és virul, megint terhes Skyler...stb. de azért még reménykedem, hogy Gale nem halt meg és valahogy máshogy oldották meg
  • Cat 02 #189
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az flashback volt :)
    Mikor megvették a mostani házuk.
    Gale-t meg lehet bújtatták, mert Jessie elfordítja a fegyvert, de franc se tudja
  • precision
    #190
    bazz télleg :)
    felirat nélkül néztem, azért értettem félre a rész legelejét :D
  • Police88
    #191
    hát durva lenne ha a csávó megfiatalodna :D
  • precision
    #192
    hát arra gondoltam, hogy kinőtt a haja :DD
  • Bulykin
    #193
    KATT IDE
    milyen lenne a Breaking Bad ha családi szitkom lenne, aláröhögés stb...
    fasza kis videókXD érdemes megnézni és jókat röhögtemXD
  • geo91
    #194
    :DDDDD
  • precision
    #195
    a Justin Bieberesen beszartam :DDD
    amikor Ludacris elkezdi rappelni, hogy "When I was thirteen..." akkor Walt feje kegyetlen :DDD

    thx, hogy linkelted :D
  • geo91
    #196
    most néztem meg a 3. évad 12. részét. az utolsó képkockáktól egy fél percre én is teljesen lemerevedtem.
  • Bulykin
    #197
    nem volt semmi :o
    meglepődtem picit én is :D
  • geo91
    #198
    mit tudni a negyedik évadról azon kívül, hogy lesz?
  • desigo
    #199
    most értem a 7-ikhez
    mi komoly volt már a vége
    legjobb rész volt eddig ever
  • Bulykin
    #200
    áá évadzáró mekkora volt !!!!
    megmondom én mileszXD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gale meghalt, Walter pedig tovább folytatja a főzést. Jesse pedig bújdosni fog :D