2516
27zhhj6.jpg
  • Kosadzk1
    #121
    köszönöm
  • Bulykin
    #122
    "Március 21-én tér vissza napjaink egyik legelismertebb sorozata, a Breaking Bad, mely az elmúlt évben már az Emmy-jelölést is megkapta “legjobb dráma” kategóriában. Igaz nem nyert, de cserébe a vágó és Bryan Cranston, mint főszereplő, már két éve folyamatosan hazaviszi a szobor, utóbbi mindkétszer hazavágva a Hugh Laurie, Jon Hamm, Michael C. Hall, Gabriel Byrne kvartettet. Azért nem rossz."






  • Bulykin
    #123
  • Bulykin
    #124
    animációs miniepizód
  • Kosadzk1
    #125
    jövőjét vasárnap !!!!
  • precision
    #126
    ezeknek a miniwebizódoknak van valami jelentősége a fő sorozat történetének szempontjából? csak azért, mert ha nem muszáj nem szenvedek vele, felirat meg miegymás miatt :)
  • precision
    #127
    ja látom közben a #120 -at... kár hogy rapidshare :| upc és nem tok új ip -t szerezni, így rohadt sokat kell várnom letöltések között
  • Bulykin
    #128
    én se néztem meg :D

    #125 fú tényleg :o kíváncsi vagyok mi lesz
  • gumbo1888
    #129
    http://www.bettercallsaul.com/
  • precision
    #130
    bazzeg :D:D:D:D
  • Bulykin
    #131
    elstartolt a 3.évad^^
    reménykedjünk hamarosan jön majd a hunsub is
  • gumbo1888
    #132
    Még semmi felirat :(
  • Bulykin
    #133
    "csütörtökre, legkésőbb péntek délutánra kész. "

    nem bírtam várni és belenéztem az elejébe :D:D hatalmas WTF!?
  • precision
    #134
    én megnéztem angol felirattal :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rég volt már az a 2. évad, vki homályosítson már fel pls, hogy most ez a két kopasz mexikói "terminátor" kik? Azt kivettem, hogy vkinek a halálát akarják megbosszulni (vagy csak szimplán megölni valakit és hogy ott van Walterról egy rajz... szal elindultak megölni... de kik ezek? Tuco -t akarják megbosszulni?
    Az elején én is csak lestem, mondom mi ez a csúszás :D:D:D A másik álleesős pillanat volt amikor Skylar benyögni hogy "You are a drogdealer" :D Azon csak lestem...
    A feka étteremtulaj drogdíler láthatólag nem fog megbékélni azzal, hogy Walter kiszállt. Épp gondolkodtam, hogy annak a 3milliónak a tizedéért is megtaníthatna ott vkit a methkészítésre, és akkor tuti nem lenne az, hogy "kinyírjuk az gyerekedet ha nem csinálsz meth -et nekünk..." mer sztem a feka arc azt fogja eljátszani...


    Nem volt rossz rész, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki az évadból.
  • sadranyica
    #135
    Sziasztok. Magyar feliratról tudtok valamit? Mikorra várható? Köszönöm. Üdv.
  • precision
    #136
    hosszupuska -n kell nézni, ott lesz leghamarabb szerintem
    vagy esetleg opensubtitles.org, vagy feliratok.hu, vagy tvsubtitles.net
    :D
  • Bulykin
    #137
    ma már lesz, majd linkelem
  • Bulykin
    #138
    felirat
  • Bulykin
    #139
    nem tudni még kik ezek a kopasz gádzsikxD de elég lazák :D
    az meg durva mi van most a családdal, kúrvajó rész volt, már hiányzott^^
  • Kosadzk1
    #140
    a "gádzsi" ha jól vagyok informálva nő/csaj-t jelent de mind1, tényleg nagy formák, szakadtam mikor kiszálltak a merciből és elkezdtek kúszni :)
  • precision
    #141
    2. rész is elég jó volt :)
    Jesse húzása nagy volt :)
  • Bulykin
    #142
    jah, Jesse nagy arc volt :D köcsögség de azért érthető is...
    az a két kopasz meg ááh
  • gumbo1888
    #143
    komoly lesz ez az évad is
    már lement két rész, de még semmi nem történt :)
    jesse lépése meg teljesen érthető volt, oda kellett baszni nekik
    valaki le tudná írni, hogy hogyan bukott le walt a második évad végén skyler előtt, mert már nem emlékszem?
  • precision
    #144
    hát konkrétan nem bukott le hogy ő most drogdíler :)
    először kiderült hogy van egy második mobilja, aztán az is kiderült, hogy a kezeléseket nem az a régi munkatársa fizette hanem nemtudni honnan volt rá pénz, aztán mikor eltűnt egy pár napra vmi rokonhoz ment, talán az anyjához (legalább is ezt mondta Skylernek) az is kiderült, hogy nem volt ott, meg aztán hogy Jessevel "haverkodott"

    szal ez így együtt elég volt hogy otthagyja, aztán összerakta a darabokat, és rájött, hogy drogdíler... hogy hogyan azt nemtom, de ráhibázott :)
  • gumbo1888
    #145
    kösz, meg kellett volna nézni az új évad előtt az utolsó pár részt
  • precision
    #146
    hehe, jó volt a mai rész :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na mondtam én hogy a két termintátor Tuco -t akarja megbosszulni
    Jesse, most vissza akar szokni a drogokra? Vagy azért kezdett el főzni, hogy eladja? Sztem előbbi. Nagyon befordult, hogy meghalt a csajszi. Ha tudná, hogy anno Walter hagyta hogy megfulladjon a csajszi... az a rész pl kemény volt az előző évadban, most jutott eszembe. Mikor belőtték magukat mint a disznók és a saját hányásától fulladozott a csaj, Walt meg pont ott volt és hagyta, hogy meghaljon...
    Skylert meg képen törölném amúgy :) Mindazonáltal a mellei igencsak jók, és külön pirospont az "I fucked Ted" beszólásért :DDD
  • Kosadzk1
    #147
    Nem hagyta meghalni, egyszerűen nem tudta mit kell tenni egy beszakított rángatózó emberrel, sztem te se nagyon tudod. Skyler meg hát jól tartja magt
  • precision
    #148
    tisztám emlékszem a tekintetére, és a szándékára, amiért hagyta meghalni a csajt anno
    tudta hogy Jesse -t tönkrevágja, mert együtt drogoznak mintazállat
    amúgy meg nagy tudomány kell hozzá, hogy az oldalára fordítja, hogy a aminek ki kell jönnie kijöjjön és ne fuldokoljon tőle
  • pihi
    #149
    Szevasztok, neharagudjatok, most kezdeném el nézni az elejéről, most halottam rola elöször, és bejön...leis szettem a 3ik évadig, amig tuttam, de sajnos még az első részhez sem találok normális feliratot, mer siet..már kiprobáltam 3at, és csuszik mind, a felirat a szar vagy vmi roszulvan beálitva?:S
  • precision
    #150
    hát nemtom én anno hosszupuska -ról szedtem
    hosszupuskasub.com

    a release név alapján keress feliratot
  • pihi
    #151
    beprobálom..;) köszi..x)
  • Bulykin
    #152
    Walter laza :) ez is kúrvajó rész volt, de valami hiányzik... történhetne már vmi extraWTF?!

  • Bulykin
    #153
  • precision
    #154
    áh, éhes lettem :DDD
  • precision
    #155
    most ez a Walter vagy ekkora pro, de szerintem biztos felvették vagy 10x ezt a jelenetet, mert elsőre tuti nem ment, hogy feldobja a pizzát oda:DDD
  • fantomas11
    #156
    Pont ezért jó ez a sorozat ebbe nem kellenek olyan látványos WTF-ek, néha össze tudnám foglalni pár szóban egy rész tartalmát, de mégis ez az egyik sorozat aminek minden egyes perce leköti a figyelmemet. Ha WTF-et akarsz nézz flashforwardot az tele van ilyenekkel és nagyon látványosak, de mégis minden rész egy kész szenvedés, alig bírom végignézni annyira unalmas :D
  • Bulykin
    #157
    nézem azt is egyébként :)

    Jesse egyébként érdekes ebben az évedban, tuti be fog kattanni... az ő történeti szálától várok vmi érdekes húzást...
  • fantomas11
    #158
    Akkor tudod miről beszélek :) Én ezt Lost-szindrómának hívom, amikor elindul egy aljába véve jó történet, aztán telerakják midnen szarral, hogy többen nézzék.
  • Bulykin
    #159
    ízlés kérdése :D
  • precision
    #160
    tudom mire gondolsz de a lostnál ilyenről szó sincsen :)
    az A sorozat! annak kérlekszépen előre meg volt írva minden egyes mozzanata, mind a 6 évad, nem pakolt bele senki semmit hogy többen nézzék :)