2516
27zhhj6.jpg
  • Bulykin
    #81
  • Bulykin
    #82
    6-7.rész is jóak volt nagyon, Jess mi kemény már

    btw. Samiramis, ha még mindig szeretnéd fordítani és időd engedi, akkor én várom a feliratokat, mert szerintem a másik fordító elég tré munkát végez:S a 7.rész volt az uccsó munkája, de sztem gáz volt...szóval ha van kedved akkor itt jelezheted hogy haldsz meg ilyenek
  • gumbo1888
    #83
    sziasztok, jó, hogy megtaláltam ezt a fórumot. az a gondom, hogy nem találok magyar feliratot a második szezon 9. része után. tudnátok segíteni? kösz
  • Kosadzk1
    #84
    6-7. az évad legjobb részei
  • Bulykin
    #85
    még nincs hozzá magyar felirat, elég lassan készülnek:S
  • gumbo1888
    #86
    egyre jobb a sorozat én úgy gondolom, ahogy mr. white keményedik :)
    3. évadról valakinek van infója?
  • Bulykin
    #87
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1209155879&no=36]#36[/URL]
    nekem Jess a beszt:D bár ez a heroin dolog durva sztem:S
  • Bulykin
    #88
    2.évad magyar felirat teljes!! hosszupuskán elérhető:D uccsó részt nem láttam csak, nagyon kíváncsi vagyok...
  • gumbo1888
    #89
    na megnéztem az utolsó részt. kicsit erősebb befejezést vártam, de belefér...
    a heroin-os dolog nekem sem tetszett, illetve, hogy kezdenek összefonodni a szálak (walt és a csaj faterja együtt isznak egy kocsmában véletlen) ez kicsit amatőré teszi a sorozatot. ettől függetlenül viszont türelmetlenül várom a 3. évadot!
  • Bulykin
    #90
    én is meglestem, szenzációs rész volt sztem!
    egy dolog zavart, hogy nem zárták le...például
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ki az a 2 hulla a zsákban?
    meg én azt hittem h vmi nagy lövöldözés lesz itt és kiírtanak majdnem midnenkit, erre meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lezuhan egy repülő
    , végüéis jól megvolt csinálva, szóval:D
    jöhet a 3.évad^^
  • gumbo1888
    #91
    pontosan, hiányzott egy ütős lezárás, bár ez az évadok befejezésének másik fajtája, hogy marad néhány izgalmas kérdés, amit csak a folytatásban tudunk meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem a repülő darabjai miatt nézett ki így walt kocsija, meg talán a 2 halott is a repülővel kapcsolatos...
  • gumbo1888
    #92
    az AMC másik sikeres sorozatáról a Mad Men-ről van valakinek személyes véleménye? Érdemes elkezdeni?
  • Bulykin
    #93
    hát én nemtudom, sok jót hallottam már róla, de vhogy engem nem érdekelxD
    én EZT várom már
  • gumbo1888
    #94
    hihetetlen amit kint csinálnak, rengeteg színvonalas sorozat! nálunk meg még mindig a szomszédok-kisváros-familia kft a legjobb. :)
  • Bulykin
    #95
    meg a barátok közt és társai...
  • Bulykin
    #96
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és szerinted a csaj faterja szándékosan térítette el a gépeket? vagy csak enynire kúrvára magaalatt volt a lánya halála miatt...
  • gumbo1888
    #97
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem eszembe sem jutott, hogy ez szándékos lett volna, teljesen zavarodottnak tűnt a csávó. bár gyanúsan sokat mutatják, lehet még lesz valami szerepe a történetben

    most jutott eszembe még egy komoly szereplő, a fekete étteremtulaj, aki megvette a cuccot, hát az hatalmas ahogy előadja magát, meg amikor pénzt dobott a gyűjtésbe :)
  • Bulykin
    #98
    nah jah, kíváncsi vagyok milyen szerepe lesz, még az uccsó rész előtt olyanra is gondoltam h
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez az étteremtulaj megölette/meölte Walt fiát és feleségét vmiért
    , de aztán el felejtős lett...
  • gumbo1888
    #99
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha ez lenne, akkor az egész sorozat átalakulna, hiszen az az egyik alap, hogy walt a családja miatt csinálja az egészet, bár most, hogy mondod el tudnék képzelni egy olyan helyzetet, hogy walt neveli fel a babát és közben főz és árul :) bár walter junior hiányozna :)
  • Bulykin
    #100
    jah, Walter Junior nagy tag:D
    majd ha lesz vmi hír akkor írom^^
  • gumbo1888
    #101
    oké, jó lenne tudni mikor jön a season3
    egyébként csak kettőnket érdekel a sorozat?
  • Kosadzk1
    #102
    nem.
  • precision
    #103
    nem bizony, breaking bad rlz :)
  • Bulykin
    #104
    Emmy díjátadó gála

    Legjobb színész (dráma): Bryan Cranston (Breaking Bad)
  • gumbo1888
    #105
    2010 márciusában jön a 3. évad. mi lesz addig? :S
  • Bulykin
    #106
    punnyadásxD legalább újranézheted még párszor:D
  • gumbo1888
    #107
    hát én egy sorozatot valahogy nem tudok újra nézni. főleg olyat ami teljesen folytatásos. pl egy jóbáratokból megnézek egy részt bármikor újra de egy breaking bad-be nem lehet csak úgy bele nézni :) szóval marad a himym 5. évad, bár nagyon kevés :(
    szóval ha valaki tud valami jót ajánlani, ne kíméljen!
  • Bulykin
    #108
    Weeds, ami még hasonló témájó:D
    a most kezdődő sorozatok közül meg ajánlom a FlashForwardot, a Glee-t és a Cougar Town-t
  • gumbo1888
    #109
    azon kivül, hogy kábítószerről van szó nem nagyon értem miért hasonlítják össze a két sorozatot, egyébként bírom.
    köszi az ajánlást.
  • Bulykin
    #110
    ajánlom még a Flashpoint-t, nagyon de nagyon érdemes elkezdeni! az is kevésbé ismert, de hihetetlen ütős sorozat:)
  • Bulykin
    #111
    A Breaking Bad 3. évad március 21-én kezdődik. A premier Bryan Cranston fogja rendezni.
  • precision
    #112
  • Kosadzk1
    #113
    a kevésbé ismert-el eggyet értek de inkább az elmegy/nézhető jelzőt használnám rá, breaking bad közelébe nem ér, se történetben, se hangulatban.
  • Bulykin
    #114
    igazából köze nincs egymáshoz a két sorozatnak, teljesen más kategória a kettő:D
  • Kosadzk1
    #115
    tudom, ha nem ismerném mind2-t nem mondanék róluk véleményt.
  • Kosadzk1
    #116
    hosszupuskasub.com-on van felirat a "Breaking Bad minisode 3 (720p-chotab)"-höz valaki nem tudja esetleg mi ez a minisode? kerestem google-n de semmi érdemlegeset nem találtam egyelőre.
  • precision
    #117
    én is láttam a feliratot, de én se tudok semmit a dologról...
    igazából az is meglepett hogy folytatódni fog, én abban a tudatban voltam hogy elkaszálták a sorozatot
  • Police88
    #118
    én is kerestem egy nyilvános torrenten és egy meghívóson de semmit nem találtam.
  • Bulykin
    #119
    ha jól láttam youtube-n fent vannak
  • Bulykin
    #120
    01
    02
    03
    04
    05
    innen le lehet őket szedni, ezekhez van a felirat is^^ enjoy;)
    és ha jól tudom akkor 9 részes, tehát van még 4 hátra, de azokat nem találtam:( eddig...